Къде да си поръчам такава етажерка?

  • 2 217
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877


или извита ...

# 1
  • Мнения: 9 667
От какъв материал е направена и как се захваща на стената?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Такава етажерка съм виждала през прозореца на една къща, докато се возих в тролей към площад Славейков.......много е готина.......и аз си мечтая  за такава, но няма да имам, защото стаята ни е малка и трябва да оплътня всички свободни пространства.........Сега си правим една от земята до тавана ........Урррррааааааа....от кога си мечтая, че книгите ми се мотаят навсякъде, много са по кашони и по други помещения....извинявай, че не съм по темата.......но и аз да си кажа  Mr. Green

Тази, която видях беше от дърво и вълнообразна, но хоризонтално .......

# 3
  • Мнения: 5 877
Според мен от метал някакъв, хром да речем. За стената вероятно се захваща със скоби.

# 4
  • Мнения: 6 039
Етажерките са пластмасови, сглобават се на части и това позволява образуването или на спирала или на вълна
предлагат се от Kартел
скъпи са
ето саита;
www.kartell.com

# 5
  • Мнения: 5 877
Е, да, а не могат ли да се поръчат някъде за по-малко пари?

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е, да, а не могат ли да се поръчат някъде за по-малко пари?

Пробвай в някоя дърводелница......на части

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Е, да, а не могат ли да се поръчат някъде за по-малко пари?
Анда, ще питам брат ми, той се занимава с мебели.наскоро ми показва в някакъв сайт и точно се чудехме дали е удобно.
Мен пък ме кефят тези на "Лаго" - по-яки са и може да се направят БЕЗБРОЙ комбинации и да ти излезе евтино  Peace

Ето тук вариантите
А тук може да видиш как изглеждат готови  Hug ГОрещо ги препоръчвам!

# 8
  • Мнения: 5 877
Дамаянти, много ти благодаря!

# 9
  • Мнения: 6 039
Е, да, а не могат ли да се поръчат някъде за по-малко пари?

Не, поне аз не занм
в Бг предлагат продукти на таз фирма Гамма Дизаий и Селаморе. Вторите правят по добра отстъпка.
Не можеш самоделно да я направиш със сигурност. Сега ще потърся едни снимки на подобен и по-ефтин вариант.


За Лаго -те са още по скъпи. Етажерката на спирала е предимно за дискове или малко книги, не издържат на голяма тежест

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Тук има много свежи идеи! Ако държиш на извитите ще се опитам да ги намеря  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
За Лаго -те са още по скъпи.
Малена, не е задължително да си поръча "Лаго".От ПДЧ или МДФ могат да и изработят перфектна такава и да и излезе много тънко!!! Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Брат ми работи точно в Селамор.Пиши какво точно те интересува и ще питам още довечера  Hug

# 13
  • Мнения: 6 039
Дамаянти, не ми каза брат ти дали е завършил архитектура през 2001?

от мдф няма да излязат кои знае колко изгодно. Технологично, няма да е същото. Тези системи имат добри системи за окачване, ако ти ги направи някой майстор със сигурност няма да е същото. Но все пак за матерал е предпочиране МДФ. както и да е.........
ето една икеска етажерка, метална е и ако се подредят няколко една до друга , стоят много добре, съжалявам, че на този комп нямам снимка за да ви покажа в действителност съсъ книги как стои

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, не ми каза брат ти дали е завършил архитектура през 2001?

Не, завърши семстриално лесото, остава му дипломната работа.Специалността му е "Дървообработка и производство на мебели".Идва му от върте да се занимава с дизайн  Laughing В подписа ми има банер на сайта му.Аз харесвам нещата му, не защото съм пристрастна  Heart Eyes, а, защото според мен наистина са хубави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт