Сури Круз на корицата на "Венити феър"

  • 2 437
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 253
ето и дебюта й Wink
http://www.theage.com.au/news/people/baby-cruise-unveiled/2006/0 … 157222174045.html

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 16:34 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Определено прилича на мама и е много сладко  Hug

# 2
  • Мнения: 8 459
Ехеее,яко е играл фотошопът!То като двегодишно дете!Кога се роди,нали скоро беше?

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, най после. Ама много голямо ми изглежда? Вярно прилича на Кейти обаче.

# 4
  • Мнения: 2 253
Съри или Сури  newsm78

# 5
  • Мнения: 7 474
поне се убедихме ,че има бебе  Joy Много е сладко, но наистина изглежда много голямо newsm78 Да е живо и здраво!

# 6
# 7
  • Мнения: 2 212
В устичката прилича на Кейти, но в очите определено мисля, че е на Том  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 195
има при нас едно момченце, набори са с моя син - декември 2004, е то на 3 месеца в лицето изглеждаше като 2 годишно, направо изумително, така че - напълно е възможно муцунката и да е като на по голямо дете. Според мен е адски сладка Blush

# 9
  • Мнения: 5 140
Сладка е и на мен ми харесва.

# 10
  • Мнения: 5 622
поне се убедихме ,че има бебе  Joy Много е сладко, но наистина изглежда много голямо newsm78 Да е живо и здраво!



И моят син винаги е изглеждал по-голям за възрастта си. Като беше на 6 месеца и аз го държах на ръце в един магазин, жената ме попита защо го държа, ми не го пусна да си ходи..Аз така  Shocked Викам- Мммм...къде сте виждали 6(!!!) месечно бебе да ходи?!


А тя-  #Crazy  Аз..мислих, че е на година и нещо....  Crazy

Та така, от личен опит ви казвам, че има деца, които си приличат на по-големи, дори и като бебета  Grinning


Иначе бебчето е сладко, има си хас да не е..Да им е живо и здраво!

# 11
  • Мнения: 253
  Много е сладък  Simple Smile

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ама то е момиченце?

# 13
  • Мнения: 4 806
аха, има такива дечица и моята е тъй - няма две, а преди няколко дни получи предположение, че е на три. И преди много пъти така са й давали доста повече месеци.

Детенцето е хубавко. Все пак вече е на почти пет месеца. Моето мнение е, че прилича на Том.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 972
Много хубаво дете, не мисля, че  изглежда голямо, когато бебето се роди с голяма коса, винаги е така! Димана се рроди с много коса, и на снимки изглеждаше много по-голяма!

Общи условия

Активация на акаунт