Сури Круз на корицата на "Венити феър"

  • 2 439
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 254
ето и дебюта й Wink
http://www.theage.com.au/news/people/baby-cruise-unveiled/2006/0 … 157222174045.html

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 16:34 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Определено прилича на мама и е много сладко  Hug

# 2
  • Мнения: 8 460
Ехеее,яко е играл фотошопът!То като двегодишно дете!Кога се роди,нали скоро беше?

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, най после. Ама много голямо ми изглежда? Вярно прилича на Кейти обаче.

# 4
  • Мнения: 2 254
Съри или Сури  newsm78

# 5
  • Мнения: 7 474
поне се убедихме ,че има бебе  Joy Много е сладко, но наистина изглежда много голямо newsm78 Да е живо и здраво!

# 6
# 7
  • Мнения: 2 212
В устичката прилича на Кейти, но в очите определено мисля, че е на Том  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 195
има при нас едно момченце, набори са с моя син - декември 2004, е то на 3 месеца в лицето изглеждаше като 2 годишно, направо изумително, така че - напълно е възможно муцунката и да е като на по голямо дете. Според мен е адски сладка Blush

# 9
  • Мнения: 5 140
Сладка е и на мен ми харесва.

# 10
  • Мнения: 5 622
поне се убедихме ,че има бебе  Joy Много е сладко, но наистина изглежда много голямо newsm78 Да е живо и здраво!



И моят син винаги е изглеждал по-голям за възрастта си. Като беше на 6 месеца и аз го държах на ръце в един магазин, жената ме попита защо го държа, ми не го пусна да си ходи..Аз така  Shocked Викам- Мммм...къде сте виждали 6(!!!) месечно бебе да ходи?!


А тя-  #Crazy  Аз..мислих, че е на година и нещо....  Crazy

Та така, от личен опит ви казвам, че има деца, които си приличат на по-големи, дори и като бебета  Grinning


Иначе бебчето е сладко, има си хас да не е..Да им е живо и здраво!

# 11
  • Мнения: 253
  Много е сладък  Simple Smile

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ама то е момиченце?

# 13
  • Мнения: 4 806
аха, има такива дечица и моята е тъй - няма две, а преди няколко дни получи предположение, че е на три. И преди много пъти така са й давали доста повече месеци.

Детенцето е хубавко. Все пак вече е на почти пет месеца. Моето мнение е, че прилича на Том.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 978
Много хубаво дете, не мисля, че  изглежда голямо, когато бебето се роди с голяма коса, винаги е така! Димана се рроди с много коса, и на снимки изглеждаше много по-голяма!

# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Сладурана   babyuu  само една снимка ли има?

# 16
  • Мнения: 6 417
Това тук е нейният тв дебют:
http://www.news.com.au/common/imagedata/0,,5236857,00.jpg

http://blogs.theage.com.au/trashtalk/archives/suri_cruise_1.jpg

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 19:29 от Шушон

# 17
# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 397
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78
Е, много прилича на него Simple Smile))))))
И на майка си, ествствено, ох, много се радвам на бебчета, да е жива и здрава малката сладурка Simple Smile

# 20
# 21
  • Мнения: 27 524
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78

Никой за нищо не е сигурен  Mr. Green Знае се обаче, че Том Круз не може да има деца и бебето не е негово. Дали Кейти е родила или и това е инсценировка (имайки предвид абсурдната форма на корема й...)... не се знае. Колкото на Майкъл Джексън са децата негови, толкова и на Том Круз  Mr. Green

Не само с Никол, а и с предишната си жена няма деца  Peace

Бебето е абсурдно голямо на снимките за предполагаемата възраст  Rolling Eyes

# 22
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Е какво толкова. И на мен Том Круз ми е далеч от любим, (знаете ли слуха, че провеждал "прослушване" за новата си приятелка, на което освен явно спечелилата Кейти, се била явила и Скарлет Джохансен), но какво му е на детето. Има си коса.

Моят син е на приблизително същата възраст, и има много коса, и трябва да кажа, че на снимки също изглежда доста голям. Вчера пристигна баба му от България и донесе един куп дрехи, които той ще ги облича по някое време между 2 години и 1ви клас - и тя каза, че мислила, че бил много голям.

# 23
  • Мнения: 2 952
Каква коса има само ! #CrazyГъста , черна ....и сини очи ......кукла  Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78

Това и аз си помислих. И това било в основата на развода му с Никол Кидман - тя отказала да зачене от друг член на сектата, както настоявал Том Круз.
Но в едно няма спор - бебето е наистина прелестно, чието и да е Simple Smile

# 25
  • Мнения: 467
прекрасна е! Hug Дано да е щастлива, въпреки тия сектантски работи покрай Крусови....

# 26
  • Мнения: 27 524
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78

Това и аз си помислих. И това било в основата на развода му с Никол Кидман - тя отказала да зачене от друг член на сектата, както настоявал Том Круз.
Но в едно няма спор - бебето е наистина прелестно, чието и да е Simple Smile

Като видях, че си писала си помислих, че пак ще ме изядеш, както за Пит и Джоли  Joy

Не знаех за зачеване от друг сектант, егати, не звучи добре  Confused Никол я харесвам  Flutter

Бебето наистина е красиво.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Абе момичета след като четох нещо доста идиотско около църквата/сектата/ на Том Круз,напълно сигурно ли е ,че това сладурче е от него?
Спомням си ,че когато беше женен за Никол Кидмън се говореше че в него е причината да нямат деца. newsm78

Това и аз си помислих. И това било в основата на развода му с Никол Кидман - тя отказала да зачене от друг член на сектата, както настоявал Том Круз.
Но в едно няма спор - бебето е наистина прелестно, чието и да е Simple Smile

Като видях, че си писала си помислих, че пак ще ме изядеш, както за Пит и Джоли  Joy

Не знаех за зачеване от друг сектант, егати, не звучи добре  Confused Никол я харесвам  Flutter

Бебето наистина е красиво.

Ти па ква злопаметна се извъди Twisted Evil
Нямам линия на последователност в персоналните забележките, само си казвам мнението според случая  Hug

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Живо и здраво да им е бебчето! Голяма кукла е  Grinning

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ама това бебе защо е с дръпнати очи?

# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Е-е, дочаках да го видя и това бебе! Simple Smile Не за друго но ми беше адски интересно Simple Smile Красива е, много. Името й се чете "Сури" и идва май от иврит (дано не излъжа).
Иначе за Том Круз и неговата секта съм чела много, те затова общо взето го напуснаха първите му две жени (Мими Роджърс и Никол Кидман). С първата си жена Том се разведе на основание (забележете!) че не можела да има  деца. Тя си тръгна от него с много горчилка и след година някъде излезе в пресата показваща огромния си корем Simple Smile Тогава му го върна тъпкано с разкритията които направи, че Том реално не правел секс. Това било вярване в сиентологията, че за да останеш чист и непорочен не трябва да се "омърсяваш" с деянието на секса. "Той е стерилен, не аз!" - извика тогава Мими на света.
Том тогава тъкмо се беше оженил за Никол Кидман. Година по късно осиновиха едното си дете, после другото. Което в моите очи си беше напълно доказателство за думите на Мими Роджърс.
Както и да е, след това се разведе с Никол и взе моята любимка Кейти Холмс. Жал ми е за това момиче! Но на снимките изглеждат щастливи, дано наистина да е така. Иначе се носеше слух, че Круз ще я кара да ражда според сиентоложки метод, с който родилката няма право да вика и да издава звуци, слага й се кърпа на устата, не се ползват обезболяващи и не може да вижда бебето първите дни след раждането за да не се разглезело...

Разбира се, много се говореше, че Сури е осиновена,а бременността инсценирана, но сега като гледам, мъничето е одрало кожата на Кейти (устни, нос, брадичка, форма на челцето, веждите,скулите). Много й прилича. Само тия азиатски очи ме притесняват... Определено са дръпнати в краищата, и то не по онзи бебешки начин, както са на новородените. На това детенце ще си му останат така.
Другото което е, че изглежда доста голяма...

Е, да им е жива и здрава!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 6 167
бебето е великолепно! като реклама на памперси.

аз , за разлика от повечето потребителки не търся под вола-теле.
сигурна съм, че детето е на Том Круз.
все се е прежалил за поколение.

след като гледах шоуто на Опра с Том Круз и тоталното му 'излагане'
за мен няма съмнение, че човека вече не е наред с главата.
а според мен Кейти е била поне, наситина на седмото небе от връзката си с него. сега мисля, че имат проблеми, защото кейти грам не е подозирала какво я чака с тоя болен мозък Круз.слуховете за мълчаливо раждане и тн.
 но, имат брачен договор, по който май е работил баща йна Кейти и който е много в нейна полза. така , че грубо казано нея няма какво да я мислим  Wink
ако не беше Том Круз и досега нямаше да зная коя е Кейти Холмс ( помня само участието й в Батман -началото).

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

.............
след като гледах шоуто на Опра с Том Круз и тоталното му 'излагане'
за мен няма съмнение, че човека вече не е наред с главата.
.......

Разкажи повече за това, какво е станало ?

# 33
  • Мнения: 6 167
хехе, това даже не се разказва)))
представи си Опра, нейното ново диванче ( в стил Слави, или обратно), и екзалтиран до дрогираност Том Круз , който скача като заек на диванчето и обратно.  На всяка трета дума на Опра той падащ на колене...
ще потърся линк да видиш снимки.. момент.

ето
клик:

http://images.google.com/images?hl=en&rls=GGLR,GGLR:2006-24, … 0oprah&tab=wi

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 15:53 от Lennie

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как може да не се сещаш? Не може да не знаеш за тоя случай... Ужас...

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242

И аз съм с дръпнати очи, а това бебе прилича ужасно много на мен на същата възраст... Не мога да приложа снимков материал за сравнение, но е така  Peace Не търсете под вола теле  Stop

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, не, аз просто си питам, направи ми впечатление, а не че казвам нещо.

# 37
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Мисля, че говорите за ЕТО ТОЗИ незабравим момент -> http://youtube.com/watch?v=vTupt4xc6xE

Жалко за красивото дете, има луд баща.

# 38
  • Мнения: 2 254
леле това с диванчето си беше изцепка:)
а и покрай скандала с Брук Шийлдс...абе насъбра му се на Том по едно време-само издънки...

# 39
  • Мнения: 6 167
Мисля, че говорите за ЕТО ТОЗИ незабравим момент -> http://youtube.com/watch?v=vTupt4xc6xE

Жалко за красивото дете, има луд баща.

не случайно Парамаунт му биха шута.
Жалко, защото Том Круз е сстрахотен актьор.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Алелелеле !!! #Crazy Joy Mr. Green

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
леле това с диванчето си беше изцепка:)
а и покрай скандала с Брук Шийлдс...абе насъбра му се на Том по едно време-само издънки...

Какъв скандал ??  newsm78
Аз съм назад с клюките явно, ще ме прощавате, ама държа да се просветя Laughing

# 42
  • Мнения: 27 524
Стига, де, шоу прави човека, какво чак толкова  Thinking

За мен е великолепен актьор без слаб филм. Това не е малко  Peace Малко ексцентричност му е простена  Hug

# 43
  • Мнения: 663
хехе, това даже не се разказва)))
представи си Опра, нейното ново диванче ( в стил Слави, или обратно), и екзалтиран до дрогираност Том Круз , който скача като заек на диванчето и обратно.  На всяка трета дума на Опра той падащ на колене...
ще потърся линк да видиш снимки.. момент.

ето
клик:

http://images.google.com/images?hl=en&rls=GGLR,GGLR:2006-24, … 0oprah&tab=wi
В "Страшен филм"-4 много яко  иронизират, точно този момент. Joy

Общи условия

Активация на акаунт