Неродено още бебе с проблем на сърцето

  • 23 272
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Зия,надявам се,че не се включваш,защото вече си заедно със София в болницата и се гушкате. PraynigДано да съм права. Пиши ни, когато можеш, как вървят нещата. Чакаме добри новини от щастливи мама и тати.  Hug

# 76
  • Мнения: 2 242
Представяте ли си (мечтаете ли си понякога) лекарят да ви каже "всичко страшно мина. вече можете да си отдъхнете".
ziyah, пожелавам ви го най-скоро!

Последна редакция: ср, 04 окт 2006, 17:15 от Sadman

# 77
  • Мнения: 2 543
Кураж и от мен! Hug

# 78
  • Мнения: 4 585
    Радвам се, че почна да се вижда светлина от края на тунела. Пожелавам Ви скоро да сте всички в къщи заедно и бебенцето да си цоца директно. /Въображението ми работи/

# 79
Много се радвам за Вики. Наистина са много добри докторите от Трета Градска. Знам го от личен опит.

Искам да ви призная, че много се радвам да видя толкова силни, мобилизирани и целеусремени млади хора.

Често тъгувам, когато чета вашия форум, но и често съм горд, че някакси се докосвам до вас.

Явно за да станеш силен трябва да преживееш силна болка.....

Целуваме ви Дърпаме ви за косата И се смеем тихичко....

# 80
  • София
  • Мнения: 2 262
Зиа нали знаеш че и ние сме с теб!
Може би след няколко месеца и за моя Лъчо ще стискате така палци!
Когато написах това ме връхлетя страшна мъка изведнъж, текат ми сълзите, но знам че това е от преумора и недоспиване! Всичко ще се оправи, трябва да се оправи, вие сте две силни момичета и заедно в болницата ще дръпнете бързо напред! УСПЕХ!

# 81
  • Мнения: 190
Здравейте на всички,
Малката София вече няколко дни е постоянно с майка си и се подобрява с всеки изминал ден. Е все още не яде както трябва, но всичко е въпрос на време, все пак много дълго време е била на апарат и все още не може да се сети защо точно и е шишето в устата, но ще се оправи. Мама и колкото и да е уморена все пак е добре и се държи, като една много силна мама, каквито всъщност са всички наши майки. Е това е което мога да ви кажа на този етап. Утре когато отида на работа пак ще я видя.
А на veni-b ще кажа само едно - в нашата болница се спазва абсолютна стерилност, защото децата са ни толкова крехки, че една инфекция би довела до много лоши последици, но както казах, те са крехки, минават през много тежко изпитание с операцията и понякога се получава така, че организма не може сам да се предпази и се получава инфекция, която обаче е лечима. Недей да мислиш, че в Германия или където и да било няма инфекции, това е невъзможно, просто вие сте имали късмет.

# 82
  • Мнения: 3 116
Rogeste, благодаря че ни информираш   bouquet

Поздрави мама Зия и бебка София като ги видиш и им кажи че сме с тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
чух се с Вики - бебека е при нея и борбата за харната е страшна
ще им стискаме палци

# 84
  • Мнения: 3 091
Стискам палци! Пожелавам ви скоро да се приберете в къщи!

# 85
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  rogeste, дано скоро да ни пишеш още по - добри новини!  Praynig

# 86
  • Мнения: 252
Здравейте всички  Hug
Аз днес минавам на  бързо през нас да  поизпера дрехите  и пелените  на малката, довечера  пак се  връщам  в  болницата за  ( надявам се  силно) още  няколко дни.
Софи днес ще  остане  в  реанимацията, защото сутринта  й правиха последна  манипулация  по разрезите  от  операциите. Вече няма  инфекция !  Grinning
Сега  ни остава само да  оправим проблема  с  манджата Wink и ще  ни пускат  Grinning Между другото  успяхме да  качим около 200 грама за 4 дни с помоща на сондата Crazy Почваме  да се очовечаваме , че  бяхме станали бая  кльощави  Rolling Eyes
Кажете , ако някой знае,  нещо по въпроса за бебета  хранени от  раждането със сонда и загубили рефлекса си за  сучене !
Как може да се възстаови той ? За колко време и изобщо всякаква информация ...
Аз вече се срешнах с една съфорумка, която ми показа едни упражнения, като се  приберем в  къщи ще ни помога още.
Ако има  нещо писано във  форума  по въпроса моля дайте  ми линк, защото сега  нямам време и възможност  да търся  Rolling Eyes

Много  прегръдки и целувки от  нас двете, благодаря  ви, за подкрепата  и сърдечните  думи, стоплихте  ми сърцето  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 9 848
Зия,толкова се радвам на хубавите новини! HugКолкото до сондата-моята дъщеря беше около 23-24 дни със сонда,но не си беше изгубила сукателния рефлекс-веднага захапа шишето.Дано и при вас е така! PraynigНай-добре е може би да попите Нина-тя често се включва във форума.
Много прегръдки от нас. HugСкоро да сте си у дома! Peace

# 88
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Толкова се радвам за добрите новини!!!!По-добре пусни тема в Кърмаческия форум!!!

# 89
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Значи това са линкове от библиотеката на Кърмаческия: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/671/
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/853/
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5418
Дано да имаш време да ги видиш!

Общи условия

Активация на акаунт