ХВАЩАЛИ ЛИ СТЕ ПОЛОВИНКИТЕ СИ В ИЗНЕВЯРА ДОСЕГА?

  • 4 601
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Е-щом е само за един път-намери сили да му простиш и продължавай напред.Все пак той държи на теб newsm10

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По добър няма да намериш.Преглътни и давай напред.Не е лесно,но така е най добре.Ако се разведеш следващия пак ще ти изневери ама няма да ти каже.  bouquetУспех и умната Peace
И аз мисля така. Не се самозалъгвай, че ще срещнеш някой по-добър.
Аз не съм го хващала и се надявам да не го хвана, но не мисля, че ще ми е верен цял живот. Колкото и да е всеотдаен към мен и да ме обича- все пак е мъж като всички останали  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 2 381
След като си е признал - пости му. Но направи така, че да му стане ясно, че втори път прошка няма да има.  Опитай се да разбереш и защо е кръшнал. Пишеш, че е било просто секс за един път, така ти бил казал. Дано не се повтаря.   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 462
Трима си говорят.

Англичанинът:
 - Преди да замина в командировка, много ясно и точно съобщавам на жена ми кога се връщам.  Ако се случи така, че да се върна по-рано, се мотая из града, докато стане уреченият час.
  Не съм видял нито един мъж у нас.

Французинът:
 - Когато се връщам от командировка, звъня от хотела преди да тръгна.  Звъня от летището, преди да излетя.  Звъня от другото летище, когато кацна.  Звъня по домофона, преди да се кача.
  Не съм видял нито един мъж у нас.

Българинът:
  Когато съм в командировка, винаги казвам, че е с два дни по-дълга.  Прибирам се тихомълком в града, обикновено по тъмно.  Приближавам блока ни с изгасени фарове и гледам да не вдигам много шум.  Обаждам се по мобилния и псувайки казвам, че се прибирам след пет минути.  Взимам едно дърво, заставам под нашия балкон, ние сме на втория етаж.
  Досега само един ми е избягал в тъмното.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 405
Аз не разбрах за какъв дявол е признал??!!
Такова нещо казва ли се?????? newsm78

# 20
  • Мнения: 479
И аз мисля, че трябва да му простиш и силно ти пожелавам повече НИКОГА да не преживяваш подобно нещо!!!  Sad
Прегръщам те!  Hug

# 21
  • Мнения: 4 621
Не съм хващала мъжа ми в изневяра Naughty Надявам се никога да не ми се случи Praynig
За конкретния случай само ти можеш да решиш дали можеш да простиш и продължиш живота си с този човек.
Дано нещата се оправят Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
Мисля че темата наистина е много лична но нали тук всички сме като едно голямо семейство,за това мног ценя вашето мнение и житейсия ви опет винаги  ми е бил полезен за това разчитам  на вас.Мисля също че вече се досетихте за какво става въпрос но темата е доста болна за мен за това не ми се разказва с подробности.Искам само да знам Вие как бихте постъпили на мое място.Предварително се ИЗВИНЯВАМ ако повтарям темата но се чувствам на кръстопът и ми е мног трудно да взема каквото и да било решение Cry

Не съм хващала половинката си в изневяра и няма изгледи да изневери, но кой знае - дано никога не ми се случва. Колкото за вас - само ти знаеш какво да правиш - всичко си е до човек, ситуация, семейство... но не забравяй, че най-важната си ТИ /и детенцето, разбира се - ако имате такова - понеже не видях лентичката ти Peace/

# 23
  • Мнения: 936
Не , не съм.
А за вас - нали по принцип се смята, че мъжете не влагат чувства в секса, както жените, и за тях такава забежка е невинна. Може да е решил да 'разнообрази'. Имам двама познати които са го правили по веднъж, но не са признали на жените си и наистина си ги обичат. Похвално е, че ти е признал. Не е задължително да го направи пак.
За мен душевната изневяра е много по-страшна от физическата, както при теб.
Стискам палци каквото и да решиш.

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 22:57 от Мама Буби

# 24
  • Мнения: 5 468
Признал си?! Защо?
Аз бих те посъветвала да му простиш. И да му дадеш още един шанс. След като имате дете и имате чувства един към друг, заслужава един шанс. На всеки му се случва да се увлече за 1-2 дена. После изтрезнява и се ужасява, че би могъл да загуби най-милото си - семейството.
Но пък наистина, защо ти е казал? Тази, която е легнала с него, познава ли те? Не мога да повярвам, че ей така ще дойде и ще ти го "признае". Сигурно го е било страх, да не чуеш отнякъде другаде..., защото и някой друг знае за това.
Ще поплачеш няколко дена и ще ти мине. Ще видиш. А той ще те носи на ръце сума ти време Mr. Green.
Други също изневеряват, но жените им не знаят, защото са изкусни лъжци. На това му се вика - ситуация.

# 25
  • Мнения: 891
Не ! Не ми е изневерявал - или поне аз не знам!  newsm78 И се надявам никога да не ми изневери, а ако го направи - не искам да знам !  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 202
Не съм го хващала а и се надявам да не ми изневери ! Heart Eyes
За мен всеки заслужава втори шанс щом признае грешката си. Peace
Но ако се случи още веднъж компромис не бих правила ! Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 184
Не съм го хващала досега в изневяра, но не се знае нищо за напред (дано не ми се случва Praynig). Но ако все пак се сблъскам с такава ситуация, най-вероятно ще му простя, ако е само някакъв флирт... Поне така си мисля сега newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 3 405
Не.

# 29
  • Мнения: 1 462
Аз не разбрах за какъв дявол е признал??!!
Такова нещо казва ли се?????? newsm78
Ами предполагам, че логиката му е "Аз и казах.  Ако останем заедно, значи го приема.  Чиста съвест."  Друго си е да му тежи, нали?  Доста "анонимни" жени тук са описвали другата гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт