Обичате ли себе си?

  • 2 258
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 418
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.
И точно в това е въпросът:харесвате ли себе си,тялото си,характерът и всичко за което се сещате.
Аз лично се обичам,но понякога си причинявам големи неприятности,като се съгласявам с неща,които са в разрез с мнението ми.Но все пак трябва да се правят компромиси.

# 1
  • Мнения: 1 639
Обичам се .  Grinning
С времето се научих и да се харесвам -  такава несъвършена .

И характера си харесвам , макар да е в разрез с доста общоприети добродетели  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 14 486
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.

и също немаловажно - той самият може да обича. ако не обичаш себе си, как ще обичаш другите?

# 3
  • Мнения: 698
Обичам се .  Grinning
С времето се научих и да се харесвам -  такава несъвършена .

И аз така.  Peace

# 4
  • Мнения: 338
Горе-долу се харесвам.А как ме възприемат другите хич не ме интересува.

# 5
  • Мнения: 4 473
Обичам се. С малки забележки Blush

# 6
  • Мнения: 1 809
Толкова се обичам ,че чак ми иде да се прегърна Joy Joy
Шегувам се,разбира се Simple SmileМисля,че не се обичам достатъчно и знам,че това ми пречи за много неща.Опитвам се да променя нещата,защото съм наясно колко е важно това.Ако не се обичаш и уважаваш самия ти ,как да очакваш другите да го правят?!Имам още да работя в тази насока и да спра да се самобичувам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 15 619
Забележки към себе си нямам.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-малко себе си обичам.

# 9
  • Мнения: 5 622
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.

и също немаловажно - той самият може да обича. ако не обичаш себе си, как ще обичаш другите?

Съгласна съм. Нормалните хора обичат себе си. То ни е някак заложено  Wink

# 10
  • Мнения: 463
както е казал един известен писател, "да обичаш себе си - това означава да си влюбен до края на живота си"Simple Smile

# 11
# 12
  • Мнения: 353
обичам се
и характера си харесвам, и понякога като креща - пак си се харесвам. а като съм нежна направо се обожавам.
и след като родих си ахресвам и стриите, и медузата, която имам вместо корем, и целулита по дупето. и увисналите гърди - и тях си ахресва, нали от това тяло е излезнало детето ми.
до такава степен се харесвам, че понякога се чувствам предкрано и с избелелите тениски и старите дънки.
харесва ми, че не се давам, не се предавам и винаги имам какво да кажа.
и мога още да продължа, защотот обичам, да обичм, да се обичам, да бъда обичана

# 13
  • Мнения: 730
Обичам се и много се харесвам Sunglasses

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много Laughing!

# 15
  • Мнения: 1 113
Обичам се.
Човек, ако не е малко егоист, не може да бъде и алтруист.

# 16
  • Мнения: 6 167
оби4ам се, да, харесвам се,  но не се грижа достатъ4но за себе си
приемам се такава, каквато съм, Щастлива съм със  себе си , но има неЩа, които искам
да променя.

# 17
  • Мнения: 2 849
Обичам се .Умерено . Flutter

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, определено се обичам. Много ми беше трудно докато го постигна, но резултатът си струва. Е, винаги има още какво да се желае  Wink.

# 19
  • Мнения: 495
обожаваааам се  Heart Eyes
дотолкова, че не се старая на всяка цена ВСИЧКИ други да ме харесат  Mr. Green
защото нали знаете - на сърдиткото и слънцето му пречи - че му блести в очите  Wink

# 20
  • Мнения: 1 418
Много се радвам,че всички сте толкова позитивно настроени към себе си.

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз пък не се оби4ам, поне тялото не ,но характера да-нали си е мое дело!айде ,малко цвят в самодоволните постинги! шега!

# 22
  • Мнения: 6 992
Най-малко себе си обичам.
И аз Confused Не знам дали си го написала сериозно,но аз най-сериозно обичам хората около мен,че за мен нищо не остава, съответно все си намирам дефекти и несъвършенства и ...абе хич не се обичам. ConfusedМога да бъда по-добра. Харесвам си косата и някои черти на характера, но не ми стига да се заобичам истински... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 7 186
Обичам се! Hug

# 24
  • Мнения: 4 806
по - важното е, че не съм безразлична към себе си.
не се сещам за романтични признания към себе си в пристъп на обич.
сещам се, обаче, за гневни изблици на омраза. Пак към себе си.
Но, ми пука ... наистина считам, че това е важното...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
Да, обичам се.

Не съм съвършена, но... Бог дал, Бог взел - такова прекрасно дете имам, все е трябвало някой да се жертва за него!

Щастлива съм със себе си и си живеем добре - аз и моя милост!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 401
Да, като цяло се обичам, но ми трябваше време да се науча на това Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 309
Много държа на себе си и се харесвам.

# 28
  • Мнения: 1 364
Всеки човек трябва да се обича и уважава...мисля, че й аз се научих да се харесвам със всичките си недостатъци.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много се обичам Heart Eyes

# 30
  • София
  • Мнения: 1 402
Обожавам се  Laughing

# 31
  • Мнения: 282
Много си се обичам txtloves smile3521

# 32
  • Мнения: 2 550
Е, как да не обичам толкова умен, красив, уникален, талантлив и добър човек като себе си?!?!  Mr. Green

# 33
# 34
# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как може на света да има човек, който е толкова красив и умен, и прилично дебел, и храбър, и добър във всяко отношение?  bowuu

# 36
  • Мнения: 2 792
 Днес не се обичам  Confused

# 37
  • Мнения: 1 416
Не, не се обичам достатъчно...  Confused

# 38
  • Мнения: 464
Кой друг би ме обичал повече отколкото аз се обичам? Хората сме егоисти и обичаме най- много себе си. Laughing

# 39
  • Мнения: 1 263
Характерът си го харесвам... толко' зор да го докарам Thinking
Външността - не Naughty....напрао ми се драйфа ка'т мина пред огледалото, даже като си помисла, че трява да се погледна- бррррррррр Sick....Тук нищо не можах на направя...някои неща са не-по-пра-ви-ми  Tired Мдааааа лошооооо Confused
Не съм се замисляла дали се обичам...май изобщо не ми дреме за самата мен(е)....

# 40
  • Мнения: 1 629
цък, не се обичам, а често не се и харесвам. Като това донякъде е поза, щото нарцистичността ме отблъсква повече. Предпочитам да обичам други хора Grinning

# 41
# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Различно. Рибешка работа. Ту-така, ту-иначе.
По-скоро не...но понякога-дааа....абе не е лесно...  Laughing

# 43
  • Мнения: 2 212
По-скоро да...но понякога не....и на мен не ми е лесно  Laughing

Тази прекрасна усмивка, тези красиви очи, тази интелигентност, това излъване-но стига толкова за мен! Ти как си?

# 44
  • Мнения: 2 697
Уча се да се обичам, но признавам, трудно ми е. smile3518

# 45
  • Мнения: 239
Да, обичам се. Даже май прекалено много и това доста ми пречи да правя компромиси  ooooh!  Иначе съм склонна да обичам ужасно силно и други хора, но ми се струва, че ако обичах мъъъничко по- малко себе си, щях да съм по- щастлива може би. Пък знае ли човек  Thinking При всички случаи щях да съм по- лесна за изтърпяване   Banghead 

# 46
  • Мнения: 711
Обичам се разбира се, но не харесвам характера си. Каквото си наумя трябва да стане независимо от всичко - това ми е най-големият проблем

# 47
  • Мнения: 4 733
Понякога ми се иска да се ценя повече, защото в стремежа си да дарявам любов на  околните забравям за мен самата.

# 48
  • Мнения: 3 569
Обичам се разбира се. По-хубавото е обаче, че и близките ми ме обичат.

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Понякога се, понякога не се... Но когато не се, по-скоро ме е яд на мене си... щото никой друг не може така да ти направи нещо, както ти сам на себе си...

# 50
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Може би недостатъчно.Моят най-голям проблем е липсата на самоувереност и самочувствие.
Опитвам да се променя и имам известен напредък ,но все още не успявам напълно.

# 51
  • Мнения: 779
Мисля, че ми е по- трудно да се опозная, отколкото да се обичам.
Уважавам се, но съм склонна да правя компромиси, прощавам си, но преди това пустата ми съвест ме самобичува до кръв.
Единственото, в което съм сигурна е, че съм добър човек Peace .

Общи условия

Активация на акаунт