Zazdraviteli za nokti

  • 2 492
  • 20
  •   1
Отговори
Koi spored vas sa nai-dobrite zazdraviteli za nokti?Ot kade gi kupuvate i kakvi sa im cenite?

# 1
  • Мнения: 870
Последният ми заздравител е на Rimel с диамантен прах, много ми харесва втвърдява ноктите, струва 5 лв. от магазин "Драка", доволна съм и от заздравителя на Ейвън с кактус, но рядко го пускат в каталозите...

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз бях ползвала на Орифлейм и останах много, много доволна (беше преди 5 год.)

# 3
  • Мнения: 661
Аз ползвам този балсам за заздравяване на ноктите и съм много, много доволна!Нищо друго, което съм ползвала не е дало такъв резултат!
Горещо ви го препоръчвам!

Макси - балсам за здрави нокти
Балсам за заздравяване на нокти  МАКСИ е богат на витамин А и Е и ланолин. Оптималната формула на продукта регулира и поддържа добрата хидратация на ноктите и кожичките, като по този начин ги предпазва от нацепвания, разслоявания и лесна чупливост. Включените в състава максимални количества витамини А и Е подхранват, укрепват и предпазват ноктите. Съдържащият се формалдехид има антибактериален и антимикотичен ефект и заздравява нокътната плочка, като подобрява спойката между кератиноцитите. Омазняващото и хидратиращо действие на балсама подпомагат възстановяването и запазването на естествения баланс на ноктите и така ги поддържат здрави, гъвкави и блестящи.
Цена: 3.60 BGN

# 4
  • Мнения: 133
От къде купувате този Макси - балсам за здрави нокти, защото четох за него в нета и питах в 2 аптеки, а там не бяха чували за него? Благодаря за инфото.

# 5
  • Мнения: 184
Преди 2-3 години си купувах последно заздравител - Seventeen. Останах много доволна, но за съжаление не си спомням точно цената му - 6/7 лева (ако не се бъркам нещо) Peace

# 6
  • Мнения: 1 798
Аз ползвам този балсам за заздравяване на ноктите и съм много, много доволна!Нищо друго, което съм ползвала не е дало такъв резултат!
Горещо ви го препоръчвам!

Макси - балсам за здрави нокти
Балсам за заздравяване на нокти  МАКСИ е богат на витамин А и Е и ланолин. Оптималната формула на продукта регулира и поддържа добрата хидратация на ноктите и кожичките, като по този начин ги предпазва от нацепвания, разслоявания и лесна чупливост. Включените в състава максимални количества витамини А и Е подхранват, укрепват и предпазват ноктите. Съдържащият се формалдехид има антибактериален и антимикотичен ефект и заздравява нокътната плочка, като подобрява спойката между кератиноцитите. Омазняващото и хидратиращо действие на балсама подпомагат възстановяването и запазването на естествения баланс на ноктите и така ги поддържат здрави, гъвкави и блестящи.
Цена: 3.60 BGN
В друга тема се оплаквах, сега по същество и тук-купих си го , балсамчето е икономично, евтино, а и заради хвалбите от тук си го взех/ноктите ми се белят постоянно, не мога да пусна и милиметър маникюр/.мазах , мазах, ноктите ми са същите белят се... TiredНооооооо какви кожища се отглеждат с този балсам, страшно е ...Всеки ден се занимавам с кожичките, растат   толкова бързо, сякаш са минали месеци в неподдържането им.
Така че сега съм двойно по-отчаяна, ще следя темата, ще мина на някакви заздравители, защото сега освен цепещи се нокти имам и дебели кожички. Sad

# 7
Na Regon sas silikon-nai-nai-nai dobriqt!!!! Hug newsm10 smile3513

# 8
  • Мнения: 133
Аз ползва това L'Oreal, Manicure Strong, Base Durcissante. Не мога обаче да кажа дали има някакъв ефект от него. Ако някой има отзиви да каже, защото ми свършва второто шишенце.

# 9
  • Мнения: 6 155
В момента ползвам на Перфект - бива  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Аз ползвам този балсам за заздравяване на ноктите и съм много, много доволна!Нищо друго, което съм ползвала не е дало такъв резултат!
Горещо ви го препоръчвам!

Макси - балсам за здрави нокти
Балсам за заздравяване на нокти  МАКСИ е богат на витамин А и Е и ланолин. Оптималната формула на продукта регулира и поддържа добрата хидратация на ноктите и кожичките, като по този начин ги предпазва от нацепвания, разслоявания и лесна чупливост. Включените в състава максимални количества витамини А и Е подхранват, укрепват и предпазват ноктите. Съдържащият се формалдехид има антибактериален и антимикотичен ефект и заздравява нокътната плочка, като подобрява спойката между кератиноцитите. Омазняващото и хидратиращо действие на балсама подпомагат възстановяването и запазването на естествения баланс на ноктите и така ги поддържат здрави, гъвкави и блестящи.
Цена: 3.60 BGN
Peace и аз съм много доволна от него.
Ползвам го вече повече от месец / редовно/  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 300
От личен опит мога да ви препоръчам мазане с Геритамини. На мен единствено това ми помогна досега. Струват по малко от2 лв за 20 хапченца. Аз се мажа когато имам  време, но горе долу веднъж седмично. Не мирише, не цапа, не е неприятно. Отнема около 15 минутки докато попие.

# 12
  • Мнения: 583
последната маникюристка при която бях,много ми похвали заздравителят на О.P.I..моите нокти също са в безобразно състояние. ако има мами ползвали въпросният заздравител,ще се радвам да споделят отзиви.

# 13
  • Мнения: 1 104
Аз ползвам някакво масло за нокти, но не се сещам за името.Иначе ако някой иска заздравител за нокти от кактус на Avon - веднага мога да предоставя моя.Купих го, но не го ползвам. Пишете на лични...

# 14
Най-добрите, които съм използвала и продължавам да използвам са O.P.I. Маникюристката ме прави с тях, оттам ги видях за първи път, а случайно се оказа, че фирмения им магазин се намира на 10 метра от нас Crazy на ул. Бузлуджа 20. Вече само оттам си купувам продуктите за грижа за ръцете, но искам да те посъветвам, ако имаш проблем с ноктите, нещата няма да се оправят само с един заздравител...трябва и лакочистител без ацетон, масло за нокти и  хубави лакове по принцип.за цените е трудно да те ориентирам, много зависи от самата серия. Например онзи ден си взех комплект за френски маникюр- 3 лака и цената беше 40 лв.Това е от мен... успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт