Къса коса

  • 8 032
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 274
От две седмици съм с къса коса (много къса).
Страшно ми  олекна главата.  Grinning
Странното е, че или много ме харесват или изобщо (по-скоро някои не могат да проумеят как така една жена може да няма дълго коса!)

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Нека и аз да пусна две снимки.
Нещо, което направих точно преди 10 години.
Тук съм зимата на 96-а, а тук 8 месеца по-късно. Бях на 13 години. Но да ви кажа честно, не бих повторила. Сега съм със сравнително дълга коса, понякога ми се иска да я подстрижа късо, но бързо ми минава  Laughing Mr. Green Иначе харесвам и дълги и къси коси.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Като малка ме подстригваха късо. Баща ми е от мъжете, които харесват жени с къси коси и дори ме е "подкупвал" да се подстрижа, когато съм имала мераци за по-дълга.
Мъжът ми също харесва жени с къси, но и руси коси и за да се поддържа пламъка в семейството аз отново съм подстригана така  Mr. Green http://pg.photos.yahoo.com/ph/fromija/detail?.dir=/a914re2&. … 2.jpg&.src=ph
Истина е, че късата коса изисква много поддръжка.

Аз понеже си те познавам още от крехка детска възраст Mr. Green и мога да потвърдя, че наистина много ти ходи с къса коса!

# 33
  • София
  • Мнения: 819
Пети имаш много хубави черти и ти отива късо. Особено ми харесваш с поне малко поотраснала коса, а не съвсем момчешката прическа.  Laughing
Мерси  bouquet

# 34
  • Мнения: 260
Всяко лято в жегите мечтая да я отрежа, но не ми отива. Косата ми е много права, с дебел здрав косъм и няма оформяне, приличам на топка козина в главата с къса коса. Отиваше ми само когато се бях накъдрила и я отрязах до ушите на етажи, много ретро стоеше.

# 35
  • София
  • Мнения: 35 931
Късата коса изисква много повече грижи.
Три пъти съм била с много къса прическа и докато съм така е супер, но като реша да я пускам е кошмар.
Фен съм на по - дългата коса...

# 36
  • Мнения: 132
Здрасти Simple SmileЦял живот съм била с дълга коса....,но миналият месец се престраших и се подстригах късо.Не съжалявам,коса расте Wink Много ми харесва,ако си сигурна в себе си ...давай

# 37
Много харесвам късите дамски прически. Била съм с къса коса, но ми е трудно за поддържане.
Много харесвам този тип:



Това съм аз в светло кестеняв вариант,обаче FlutterСъс същата прическа съм и се чувствам супер GrinningОпитвала съм да пускам дълга коса,но ми е чуплива и става лудница докато и намеря подходящата форма.Имам много изразителни черти и с къса коса всички ме харесват повече Mr. Green

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Късата коса изисква много повече грижи.
Три пъти съм била с много къса прическа и докато съм така е супер, но като реша да я пускам е кошмар.

Така е, да  Confused Има един период, в който неминуемо косата е отвратителна  ooooh!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Като ученичка и студентка съм била с дълга коса до кръста почти. Мама не даваше да я режа.  Laughing После взе да оредява и лека-полека стигна до раменете, оттам премина в къса.

Сега съм с къса коса и ми е добре.

# 40
  • Мнения: 3 453
Определено съм за късите коси била съм с такав априческа и мнго ми отива,но единственото което ме спира за сега е еднообразието.обечам да сменям цветовете и дължините.Сега съм на 21 и все още имам малко останали нерви да се изправям понеже съм къдрава,но като стана 35-40 със сигурност ще съм с къса коса а и тя придава по младежко излъчване но само на хора които им отива на формата на лицето.

# 41
  • на село
  • Мнения: 3 914
Късите прически и на мен са ми слабост  Grinning,.
През по -голямата част от съзнателния си живот съм била късо подстригана.
Ето тук преди няколко години съм все с къса коса
http://pg.photos.yahoo.com/ph/nelidicheva/album?.dir=0764&.s … com/ph//my_photos

Дори скоро пак се позамислих да се окълцам, но дъщеря ми ме разубеждава упорито, че сега идвало зима и т.н.  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 5 828
Вече  newsm78 /не помня колко/ години съм с къса руса коса, не виждам какво пък толкова трудно има в поддържането, мия и издухвам със сешоара, веднъж месечно ходя на фризьор за оформяне и боя.
Поне веднъж в годината ми се появява желание за пускане на дълга коса, но още на втория месец като се погледна в огледалото и не приличам на нищо - желанието ми се изпарява и хуквам към фризьорския салон.

# 43
  • Мнения: 118
 Simple Smileмнооого отдавна и аз съм с доста къса коса,въпреки протестите на мъжа ми  Mr. Greenимах 1-2 опита да пускам дълга коса,но понеже ми е тънък косъма,изобщо не ми отива.иначе съм съгласна че късата коса иска повече грижи-лично аз без сушоар и гел  не мога да се гледамhttp://images06.snimka.bg/000650295.jpg горе долу така изглеждам в момента

# 44
  • Мнения: 1 629
Хващат ме и мен късите от време на време и кълцам. Сега, обаче, съм на вълна романтична и вееща се. ще видим докога Grinning

Общи условия

Активация на акаунт