Да ви се оплача

  • 1 992
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Така е бебетата не признават скъпо и евтино ами просто си искат тяхното. Аз ползвам от раждането до този момент Браун и съм много доволна, препоръчах и на колежката си която роди след 3 месеца и се оказа че нейното хич не го иска а тя купи 2 бр. Weary

# 16
  • София
  • Мнения: 754
Ние също започнахме с шишетата на Авент, но в последствие като се оказа, че ни е проблемно храненето взех едно шише на Чико с каучуков биберон. С него определено й е по-лесно на Лори да папа, пък и адаптираното мляко ни е против повръщане, а то е по-гъсто и трудно минава през твърдите биберони на Авент. Авента го използвам за водичка.

# 17
  • Мнения: 2 258
Ние пък освен с Нуби с друго не искаме да пием...опитвах и аз всичко-Чико,Доктор Браун,Нук....не иска...

# 18
  • Мнения: 1 080
Ние пък взехме на Baby Nova две шишета - малко и голямо, още преди да се роди Додата, в последствие като се разбра, че няма да се кърми добавихме още едно голямо на същата фирма и съм много доволна и малкия също. Само накрайниците сменям и готово, имам и други шишета, които да ви кажа съм ги вкарала в употреба точно по веднъж от любопитство и толкова. После пак на старите и с тях май ще си остареем  Simple Smile

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ние сме с НУК, д-р Браун стои чисто ново в шкафа, бебе не го хареса. Само дето дадох толкова пари, ама бебешка им работа и те си имат претенции! Wink

Общи условия

Активация на акаунт