Контакти с бившите

  • 5 877
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Монтана
  • Мнения: 499
АМИ НЕ И НЕСЪЖАЛЯВАМ

# 91
  • Мнения: 1 329
Принципно се чуваме..с един от тях.Но, много се избива на чувства и май по добре контактите да са по ограничени.Когато има недоизказани и недосвършени неща , има проблеми.Говоря от емоционална гледна точка.Трудно е да останеш приятел с човек към който си имал чувства.Но не е невъзможно.

# 92
  • Мнения: 2 891
Нямам време да чета всички отговори, но имам горчив опит в срещите с бившия. Той не е само един, но бе единствената ми любов преди брака ми. Щура работа бе нашето, особено от моя страна, защото го оставих да ми скача по главата както си иска Blush Разделихме се и останахме добри познати. Идваше за съвети  за връзките си с други момичета и аз, коато добро момиче му помагах. Ударът не закъсня. След последното му посещение установих, че ми е откраднал портмонето и мобилния  Shocked Shocked Shocked Да ми е за урок!!!
Още не мога да го повярвам, живяхме заедно 2 г.

# 93
  • Мнения: 3 423
Късам и хвърлям,
енергия излишно
не пилея.

# 94
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Зависи от човека но е за предпочитане срещите да са случайни.

# 95
  • Мнения: 6 164
Ти си затворила страницата, той не е. Затова не се получава. Възможно е, но рядко се получава. Имам приятелство с бивши гаджета, но то съществува, защото и аз и той сме оставили онзи период зад гърбовете си и ясно си даваме сметка, че всичко е приключило и е минало. Това приятелство просъществува единствено, защото никой от нас не се обръща назад, не рови в миналото - това е период, който е "заключен в килера" и никой не поглежда там. Имам гаджета с, които и здрасти не искам да си кажа, именно защото са обидени, или пък аз съм обидена и съм наясно, че с тях няма да достигна никога приятелски отношения.
Всичко зависи от това каква е била връзката и по какъв начин е приключила, както и от самите хора - възпитание, мироглед, ценностна система...

# 96
  • Мнения: 1 186
Аз съм напълно против срещите или срещата с бивш Naughty...Каквото било-било
Рядкост са хората запазили добри отношения след раздялата защото тази раздяла се предполага че все от нещо си е станала-а в повечето случаи от Изневяра а ако е така едва ли ще имат добри отношения разделените хора....но това е мое наблюдение Peace

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 955
С повечето нямам - някои не искат да ме виждат, други аз не искам да виждам Laughing
И аз, но май не с повечето, а с всичките Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 6 390
Нямам контакт с бивши...
Не съм мазохист  Whistling

# 99
  • Мнения: 620
За препочитане е да няма,все пак ако искаш да скъсаш с миналото и да живееш на чисто.......
подобни контакти трябва да се избягват,освен ако не ви свързва дете-тогава нещата са малко
по-различни. Sunglasses
 

Общи условия

Активация на акаунт