Какви обувки купихте/ще купите на децата за есента?

  • 25 897
  • 229
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 255
Някой да е виждал апрески скоро по магазините?

Има в спортните магазини, например в София Сити Център в м-н Руканор, в м-н Росиньол на бул. Черни връх и  newsm78 на други места виждах, но .... не се сещам  Mr. Green

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ние от вчера се снабдихме с ботушки за зимата. На фирма Капчица са, естествена кожа, 35лв от магазина на Драганов.

Може ли да ми обясниш къде е фирменият магазин, моля?
Благодаря!

# 227
  • Мнения: 285
Ами аз всъщност нямам представа къде им е фирмения магазин на Капчица.

Ако питаш за споменатия от мен магазин на Драганов, намира се на бул. Патриарх Евтимий 25, магазин Най-най.
Ето тук карта на мястото:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=2ef1e9cb20ad3b41129a0df330ca17 … =10&start.y=8

# 228
  • Мнения: 154
Аз по традиция му купувам на КиК - и есенните и зимните са му техни. Макар, че напоследък пазарувам все от магазина с преоценените Sad - много им поскъпнаха обувките, а и новите модели нещо не ми харесват като качество и удобство! Засега успявам да намеря добри - преоценени само, защото са стар модел. Но започвам да се замислям дали да не сменя марката... Чувам добри думи от вас за Miniman. Как са техните цени (моделите ги видях на сайта им) и къде мога да ги намеря?

# 229
  • Мнения: 2 891
Ние от вчера се снабдихме с ботушки за зимата. На фирма Капчица са, естествена кожа, 35лв от магазина на Драганов.

Същите на Пиротска до пазар "Д. Петков" - 30 лв. има номерация

Общи условия

Активация на акаунт