ВАЖНО!!!-за васерман и анален секрет

  • 1 067
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Ве4е не са длъжни за изследванията при постъпване на ясла Peace
Преди малко се връщам от ХЕИ и от там жената ми каза,4е съм се престарала с изследванията.Каза,4е от януари е прието,но няма гласност #Cussing out
Не давайте излишни пари за изследвания #Cussing out

# 1
  • Мнения: 3 537
Съжалявам,но на мен ми ги поискаха от яслата задължително. NaughtyНяма как иначе да я запиша на ясла без тях! Tired

# 2
  • Мнения: 2 657
И на мен ми ги поискаха и аз в понеделник направих васермана и аналния,а днес отидох на 4ревен и жената ми го каза.Поради това,4е не е дадена гласност,затова вероятно все още ги изискват #Cussing out

# 3
  • Мнения: 1 210
Интересно обаче дали от яслата ще се съгласят с това при положение че задължително в градината им взимат секрет и го дават за изсладване поне 1 път в годината.

# 4
  • Мнения: 1 722
Аналният секрет е задължителен. ВЕЧЕ НЕ ИСКАТ ВАСЕРМАН!!!

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Защо не попита къде е записано това, защото както и да го търся, чичко Гугъл не дава ни наредба, ни указания, ни нещо друго Thinking

Иначе в лабораториите, работещи със здравната каса по тези направления Васерман-а струва 2лв (т.е. само за консумативите), аналните изследвания - също толкова.

Интересно обаче дали от яслата ще се съгласят с това при положение че задължително в градината им взимат секрет и го дават за изследване поне 1 път в годината.

И в градината на Ради е така Peace

# 6
  • Мнения: 2 657
Няма да коментирам пове4е Peace,след мен дойде още едно семейство и каза същото което на мен ми казаха Peace

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Споко де Peace
Просто разсъждавах на глас и се разрових. Като отиде човек в яслата/градината и им каже това, трябва да се обоснове нали Simple Smile
Ако имаш път пак натам, не ти пречи да питаш Wink

Общи условия

Активация на акаунт