През НОЕМВРИ то се знае- къщата ще засияе!!!

  • 13 368
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
 smile3555Абе,мами-вие направо ме шашнахте Shocked/отделно,че много ме напушва на смях Laughing/-ами аз досега съм пила 1 шише от тези,за бременни/250 ммл. май беше newsm78/,и още едно-за кърмачки Embarassed-от 500ммл./аптекарката се беше объркала и аз не видях какво ми дава-вкъщи вече беше късно,но си го изпих,де Laughing/-та,на опаковката пише по 0.200ммл. на ден Shocked-или една чаша Shocked-за по-голяма сигурност накарах и колежките ми да прочетат етикетчето/аз нали напоследък все недоспала ходя Wink/-и те същото казват Rolling Eyes

Вени,завиждам ти за килограмите newsm53-аз от последната ни среща,съм + 3 Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 274
   SOPHI, на моят сироп - Хип за бременни, както и да го чета пише по 20 мл. на ден, а и така ми казаха в аптеката, та незнам къде сте го чели това! Внимавай с тия дози, че не е полезно!

# 17
  • Мнения: 498
момичета, аз нищо не пия  Sad молят лекар не счита за нужно да пия витамини явно,,,ама взех да се тревожа,,че това не е нормално. Ако реша сама да се витаминозирам какво препоръчвате?

# 18
  • Мнения: 2 274
  Ronja, той и моят доктор така ми каза, защото по-бързо се вкостявала главата и раждането било по-трудно, ама аз на свой акъл си купих и си пия по 20мл. от сиропа на Хип за бременни на 2 дни по веднъж, че косата ми опада,а и устата ми се цепеше в ъгълчетата, а това говори за липса на витамини!

# 19
  • Мнения: 498
benighted, моят ми каза, че лятото не изписвал витамини - смятал, че се приемат достатъчно от храната, и моята половинка, която е противник на всичко изкуствено и отровно в храната, с радост приветства думите на лекаря. Ама ако не е той насила да ме кара да ям плодове сутрин,,,аз никога не се сещам. Нямам някаква оплаквания,,но останах с впечатлението, че ако не сега, то докато кърмя,,вече наистина май ще трябва да приемам някакви добавки. Някаква инфо по въпроса?
Ще взема да опитам тези сокчета на Хип. Как се казват?

# 20
  • Мнения: 1 986
 Започвам да се чудя за едни и същи витамини ли говорим newsm78,знам,че общо са 3 вида-пак ще погледна Thinking-най-вероятно вие сте прави,не е нормално да гаврътваш по 1 шишенце на два дена Laughing
  Иначе,ronja-и за доскоро не пиех витамини,но откакто взех да се олюлявам,да не си доспивам и прочие/а и месо почти не ям Confused/,доктора ми предписа въпросните витамини-и да ги пиеш,няма да сбъркаш Wink Хип Натал се казват-няма как да сбъркаш,защото за бременни май са два вида,има и едни за кърмачки newsm78

# 21
  • Мнения: 2 274
  SOPHI, за бременни са 2  шишенца в една опаковка ето виж тук
   Това е сайтът на Hipp!
   А така изглежда кутийката:
 

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 11:46 от benighted

# 22
  • Мнения: 487
SOPHI, ти имаше ли мерителна капачка на витамините? На опаковката има една бременна жена, която яде ябълка - същите ли са твоите?  Wink

# 23
  • Мнения: 1 986
 Абе..... newsm78 аз май други съм взела Embarassed-няма как да ви ги покажа ThinkingНейсе,сега вече знам какви да си взема-благодарности,Бени  bouquet

# 24
  • Мнения: 289
Ейй, много тежка седмица - толкова работа имах, че не можах да се разпиша в старата тема, докато я изпишете. Вместо да се настройвам на почивна вълна, аз съм затрупана от задачки като за последно.... Tired
Да ви се похваля, че геройски издържах на целия концерт на Симпли Ред, даже местенце ми намериха и си изкарахме страхотно. Joy
След консултацията с хематолога се оказа, че си имам желязо и е добре да пия витамини /и аз съм доволна от въпросните на Хип/ и фолиева киселина +пълноценно хранене, разбира се.
Няма да развалям хубавата темичка с оплаквания, но ми е много трудно дишането и спането вече, а остават 2 месеца - не помня предишния път да съм имала толкова оплаквания в тази насока. Мен не ме болят гърдите, но не мога да кажа същото за ребрата...
Хубава почивка и много усмивки!
  bouquet

# 25
  • Мнения: 38
Момичета снощи имах мн силно ритане право надолу, така ме заболя, че за масата се хванах. Предполагам, че е бил доста силен ритник в перинеума, защото док каза, че е седалишно все още- бодежката си е биваше. Та се питам възможно ли е да направи някакво разкритие. В обедната почивка излязох да се разходя,. но пак лекичко боде надолу и бързо се прибрах. Поздрави на всички , целувки

# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Здравейте, Мами!

При нас ремонта си напредва, стаята вече е готова - като за начинаещи в областта добре се справяме!

За витамините - мойта док ми предписа Центрум от 5-ти месец, ама аз не почувствах нужда от тях и ги взех чак сега, в началото на седми. При това не ги пия всеки ден, а през ден, през два. И аз не съм почитател на изкуствените добавки, а освен това, са и скъпички.
Тук са 13 и нещо лв., а в САЩ, доколкото разбрах, 1-2 $ - гадове #2gunfire  #Cussing out

Важното е да не взимаме навътре нещата и да се радваме на растящите си коремчета. Аз продължавам да нямам оплаквания, дано продължи така до края Hug

Поздрави  на всички !!!

# 27
  • Мнения: 2 274
   А бе, София, аз откак видях снимката все се каня да питам: Къде го намери тоя секси "майстор"  Mr. Green?
    CJ, по добре питай доки! И мен понякога ме рита много болезнено ниско долу, но аз съм с разкритие заради болезнените контракции! Все пак и аз се чудя дали с това ритане неможе да стане някоя беля  newsm78! Трябва и аз да питам доки като се видим другата седмица!

# 28
  • Мнения: 994



Тук са 13 и нещо лв., а в САЩ, доколкото разбрах, 1-2 $ - гадове #2gunfire  #Cussing out

не са толкова евтини - ето виж

http://www.walgreens.com/store/product.jsp?CATID=100146&navA … mp;id=prod1414460

не знам 13 лева за колко бройки плащаш - но тук са май 50 за $10

# 29
  • Мнения: 994
Здравейте мами,

и мен ме болят гърдите, но нося сутиен, поне навън, защото много ми пораснаха и доста тежат и някак си не ми е естетично да ги размахвам пред обществото.

аз винаги съм пиела мултивитамини по време на бременносттите и кърменията. и сега пия. този път е Пренатал, но преди съм взимала матерна. матерната е много, много гадна - на мен не ми понасяше много добре. но от Пренатала съм очарована. определено ще си го пия после и като кърмя.

моето бебе не е много активно и не рита толкова много. макар че определено има и по-активни дни. за съжаление нещо напоследък взех да си лягам късно, а ставам рано и ми е уморено, но за това аз съм ви виновна, а не бебо, който нощем се държи прилично и оставя мама да се наспи.

Весел и ползотворен уикенд ви желая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт