Посягал ли ви е съпруга ви

  • 13 450
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
За радост не е и дано не се случва  Praynig 

П.П. Преди време имаше анкета и се оказа, че има доста мами ,които са били удряни  Tired

# 16
  • Мнения: 2 000
Не. Дано не се случва, че не знам дали бих му простила.

# 17
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
 Хей,мами, не се давайте!!!!  Щом има първи път , ще има и втори, и трети и т.н.Просто и ясно му обяснете , че не сте жената-боксова круша........ #2gunfire

# 18
  • Мнения: 3 322
Не дай Боже никому, такова нещо. Имам приятелки които са малтретирани жестоко. Едната е щастливо разведена с 2 деца , другата продължава така вече 16 години. Ужасно е ! Периодично попада в Пирогов с "случайни " травми но там вече я познават и не и вярват. Смята че с две деца няма да успее да се издържа и заради тях търпи. Не мога да ви опиша колко е страшно, не го допускайте никога.
Моля се да не ми се случи никога, не знам как бих реагирала.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Дай много добре на твоя да разбере, че тези майтапчийски потупвания не са ти приятни и да вземе да си ги спести! Ако има нужда да разтовари - да иде в някоя зала - боксови круши, колкото щеш и да дъни там... box

# 20
  • Мнения: 603
За радост не е и дано не се случва  Praynig

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Никога, въпреки, че е имало моменти, в които му се е искало. Но знае, че направи ли го, в същия момент ще ми види гърба и ще му е за последно.
Дано никога не се случва нещо такова  Praynig

# 22
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Цитат
Хей,мами, не се давайте!!!!  Щом има първи път , ще има и втори, и трети и т.н.Просто и ясно му обяснете , че не сте жената-боксова круша........ #2gunfire

напълно съм съгласна.  освен това - свят голям, има и други мъже там  Sunglasses
 в къщи много лесно повишаваме тон, но не мога да си представя да ударя някого или пък половинката да посегне , дори и децата никога не сме удряли . Peace Peace

# 23
  • Мнения: 5 622
Не. Да не дава Господ.

# 24
  • Мнения: 46 437
Няма майтап в тая игра  Stop имате проблем ...

# 25
  • Мнения: 1 858
Да посягал ми е. Като се скараме и на мен ми изгърмят бушоните и му завъртя една зад врата и той ми връща по дупето но значително по-леко(колкото да не е без хич). Това винаги е края на скандала. Никога не ме е удрял със злоба или ей така за спорта.

# 26
  • Мнения: 507
Не, никога. Naughty

# 27
  • Мнения: 165
NE,nikoga ne mi e posqgal  Naughty,no ako go napravi nqkoga 6te ima smile3557

# 28
  • Мнения: 1 416
Никой мъж не ми е посягал. Дори "на майтап"...  Rolling Eyes А подобни шеги въобще не мога да ги приема...

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 01:36 от Лора

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Няма майтап в тая игра  Stop имате проблем ...

 yes

Общи условия

Активация на акаунт