Посягал ли ви е съпруга ви

  • 13 458
  • 222
  •   1
Отговори
# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Бубонче,
хич не ми харесват нещата, които пишеш напоследък Confused.
Това изобщо не ми звучи като майтап, а си е чиста проба скрита и със зор удържана агресия, която не е ясно в кой момент и накъде ще избие.
Опитай се да откриеш причините, със сигурност има такива, може би дори ги усещаш, но не можеш ясно да ги видиш.
После ще трябва да си отговориш на някои въпроси, най-важният от които е дали си струва да живееш живота си по този начин. Само на 21 си, за бога!
На други места споменаваш, че си изцяло зависима от този човек. Каква точно е тази зависимост - материална, емоционална, сексуална? Кое взема превес? От това, което си споделяла, съм останала с впечатление, че ти си по-отговорният човек във връзката, така че материалната зависимост малко се размива. Ако е другото - тогава наистина е по-сложно и не се наемам да давам съвети, сама трябва да прецениш.

# 31
  • Мнения: 818
и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам

Мисля,че там е проблема,не в теб разбира се.Не искам да кажа,да си траеш или нещо подобно.Може би той те провокира за да не му оставаш длъжна.И аз съм подобен характер,да не оставам длъжна,но понякога като видя,че така не става,спирам и като ни мине ядът,продължавам с други средства...Поговорете!

# 32
  • Мнения: 1 364
Не никога не ми е посягъл, дори на майтап

# 33
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Никога през живота ми не ми е посягал мъж...просто не мога да си представя, че мога да позволя подобно нещо.

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Трябва да е глупак за да го направи- нали ще духна, барабар с децата... ще ги види само през крив макарон.
Аз обаче съм му посягала. И съм го замеряла. Но се опитвам да се въздържам и скоро не се случвало.
Посягал ми е само баща ми като дете- не повече от 2-3 пъти съм получавала шамар.

# 35
  • Мнения: 3 360
Никога!И на никой не пожелавам да се случва...

# 36
  • Мнения: 891
Не, не ми е посягал ! Нито пък аз на него!  Praynig
Предупредила съм го, че ако ми посегне - няма да му простя и това ще е края между нас !

# 37
  • Мнения: 282
Не е,но ако стане ще му е за пръв и последен път Naughty

# 38
  • Мнения: 1 492
От няколко дни се каня да пусна тази тема и ето ,4е го направих. Та въпроса ми към вас е дали ви е посегнал или ударил съпруга ви в момент на яд . Моя уж не е от тези , но напоследък на няколко пъти се слу4ва нещо като се здрънкаме или като спорим и се разгорещим той на майтап уж ама взе да си отпуска ръката и това хи4 не ми харесва. На няколко пъти му казвам, а той казва 4е е на майтап ,и 4е го дразнело това ,4е винаги се опитвам да му отвръщам ,т.е. длъжна не му оставам. Притесняваме тпва 4е майтап -майтап ,ама вси4ко си има граници.

Съжалявам, че така се е получило, но дразни - не дразни, не му се давай. Да не би да си безгласна буква и не може да имаш мнение. Съжалявам, че го обиждам, ама тоя комплекс, дето го избиват, за да подчинят жената, да мълчи кротичко до него, няма да стане. Смело и ако не дай си боже те удари  му покажи, че и ти си личност със собствено мнение, бягай от там и не се обръщай даже.

# 39
  • Мнения: 2 274
   Веднъж ме удари през лицето още докато бяхме гаджета, но това беше защитен рефлекс! Той има фобия от остри предмети, а аз го боднах с една игла в гърба съвсем неочаквано  Twisted Evil, ей така, от лигавня  Mr. Green! Подскочи като ужилен и ме шамароса! После с дни ми се извинява  Mr. Green! Ама то аз си бях виновна, че го изненадах в гръб, въпреки че бях предупредена! Повече никога не се е случвало, но виж при един скандал аз метнах една чиния по него  Mr. Green!
   Съгласна съм с Камелия! Поговорете сериозно с този тъмен балкански субект, който смята, че  жената трябва да мълчи, да му готви и да му пере мръсното бельо

# 40
  • Мнения: 4 668
Мъжът ми дори тон не ми повишава  Hug
Един единствен път , когато страшно го бях вбесила  Embarassed удари в стената и излезе ...
А обикновено , когато аз се развикам за нещо , най - учтиво ме моли да се успокоя и да говоря тихо ...

А колкото до тези удари , така на майтап ... поговори с него сериозно да престане да се майтапи  Sick не се знае кога ще си отпусне ръката ... После ще каже "ама аз не исках ... " и така се започва .

# 41
  • Мнения: 235
Не не ми е посягал , но преди много време живях с един психически нестабилен и не го пожелавам на никой този тормоз. Тези хора никога не се оправят , те са си просто такива и така се отнасят с всички жени в живота им.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не. Не мога да си представя дори!

# 43
  • Мнения: 1 462
Удрял съм на майтап - тупнах я с ръка в рамото.  Даже не осъзнавах, че удрям, после ми каза, че я боляло.  Все още смятам, че се преструваше.  Първия път ми каза, че я боли.  Втория път се нацупи и разсърди.  Както и да е, щом за нея това е важно - няма да го правя.  Може би жестът я дразни, то и затова го направих, заради жеста, нещо се дъвчехме.

С бившата сме си посягали по времето, когато се разделяхме.  Изнервени до крайна степен, тя започна да хвърля някакви работи из стаята крещейки, улучи ме в капачката на коляното с някакво стъклено шише, аз и плеснах един шамар да се спре.  Или друг път, когато крещеше с всичка сила на 10 см от лицето ми, а децата не знаеха къде да се дянат.  Нито ме чуваше тогава, нито виждаше нещо, приискало и се да крещи и много важно, че две деца се намират наоколо.  Случка в банята, всичко кънти, сигурно и съседите на първия етаж са разбрали.  Пак изяде шамар.

# 44
  • Мнения: 1 182
Никога не ми е посягал. Hug

Общи условия

Активация на акаунт