Черен месец за финансите ( или за многото разходи наведнъж )

  • 2 558
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
Извинете ме но аз няма да успокоявам никой. 2 коли, сот, и незнам си какво си.
Аз нямам нито кола, нито къде да си сложа сот и няма изгледи някога да имам, та не мога да съжалявам хора, като вас.

# 31
  • Мнения: 124
Да...при нас се случва почти всеки месец Mr. Green...

# 32
  • Мнения: 268
в такова положение сме от.............. Sick (ве4е забравих от кога) Сметки ,заем ,лизинги ,р-ди по кола ,лелеееееееее,свят ми се зави  #Crazyизлизания по заведения ве4е са рядкост, но о4аквам в скоро време по добри времена  Praynig

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Случва се, случва се....нищо необикновено Rolling Eyes Wink

# 34
  • Мнения: 4 668
Само искам да уточня за потребителите и гостите , които са сметнали , че темата е да се съжаляваме колко нямаме пари  Thinking , че са се объркали  Mr. Green
Идеята ми беше да обсъдим лошото стечение на обстоятелствата , струпването на много непредвидени разходи наведнъж и т.н. както и че като тръгнеш да даваш няма спиране ... все неща в тоя дух ...
Никой не се оплаква или жалва , така че , ако има други желаещи да се включат с тон от този тип
Извинете ме но аз няма да успокоявам никой. 2 коли, сот, и незнам си какво си.
Аз нямам нито кола, нито къде да си сложа сот и няма изгледи някога да имам, та не мога да съжалявам хора, като вас.
ще ги помоля да се въздържат и да не ни се оплакват те самите  Laughing

# 35
  • Мнения: 5 539
Не знам дали се сещате, но наближава месец декември Mr. Green
А в нашето семейство той идва с особена драматичност, защото включва:
- рожденият ден на детето
- моят рожден ден
- рожден ден на свекърва ми
- Коледа
- коледни подаръци за 8-9 човека
- празнуване на Нова година, което миналата година ни излезе мааалко по-евтино от лятната почивка Rolling Eyes
- винетка-минетка за колата и какъв там още данък се плащаше ooooh! /аа да, Гражданска Отговорност/
отсега ме побиват тръпки, че и отгоре на всичко това лято се уляхме с тия нашите ремонти #Crazy

# 36
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами не се обиждай, ама има една поговорка: Който си има брада, трябва да има и гребенче да си я сресва.  Peace

# 37
  • Мнения: 4 668
Ами не се обиждай, ама има една поговорка: Който си има брада, трябва да има и гребенче да си я сресва.  Peace
Продължавам да имам чувството , че говоря на китайски  Sick
Абе , момиче ...къде съм казала , че не мога да се справя с разходите си ? Не четеш ли правилно или какво ?
Темата е с друга насоченост , пак повтарям - никой не се оплаква , говорим си за друго , ама явно не можеш да разбереш за какво  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 164
като теглих чертата и се оказа,че август края до този момент сме употребили над 2000лв. ooooh!  а има и още Mr. Green да ми е жив и здрав, но и първокласник тепърва ще стягам bowuu

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 281
Абе, честно казано, не бих търсила причините, ако мога да изхарча 2-3 хиляди лева този месец...  Stop  И ние сме я закъсали този месец, но размерите са доста по- различни...

# 40
  • Мнения: 2 768
...............................................................................................

И при нас има такава тенденция на струпване на поводи, но се почва от:

15.11 - Рожден ден на Кристина
06.12 - Никулден (имаме именник)
10.12 - Рожден ден на София (и Малена)
24.12 - Коледа и всички харчове покрай нея
31.12 - Нова година
07.01 - Рожден ден на майка ми

И всички граждански отговорности, застраховки и винетки по реда си....
Та така... Някой чел ли е "Да пропуснеш Коледа" на Гришам?  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 039
...............................................................................................

И при нас има такава тенденция на струпване на поводи, но се почва от:

15.11 - Рожден ден на Кристина
06.12 - Никулден (имаме именник)
10.12 - Рожден ден на София (и Малена)
24.12 - Коледа и всички харчове покрай нея
31.12 - Нова година
07.01 - Рожден ден на майка ми

И всички граждански отговорности, застраховки и винетки по реда си....
Та така... Някой чел ли е "Да пропуснеш Коледа" на Гришам?  Mr. Green

а моя рожден ден защо го пропускаш???искаш да намекнеш да не се надявам на скъп подарък ли???

# 42
  • Мнения: 2 768
 smile3555 верно, сестро, и ти си на клона!

Общи условия

Активация на акаунт