Последен въпрос за депресията...

  • 1 622
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Не съм и слава богу Peace

# 16
  • Мнения: 212
Никога не бях и не дори не съм си и помисляла, че мога да се депресирам, докато не родих. Преди това си мислех "Следродилна депресия - аааа, мен няма де ме хване, аз съм толкова позитивно и оптимистично настроена, винаги съм усмихната..." , а в последствие изживях едни кошмарни две седмици, в които само седях, гледах в 1 точка и плачех... Да ме пита човек защо - не мога да отговоря. Само някой да ми каже "Здрасти" и избухвах в сълзи. И досега не намирам причина. Слава Богу, че мина бързо, чувала съм за случаи, които продължават с години и дори се задълбочават...

# 17
  • Мнения: 1 353
И в следродилна, и в нормална. Хич не е приятно.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Никога не бях и не дори не съм си и помисляла, че мога да се депресирам, докато не родих. Преди това си мислех "Следродилна депресия - аааа, мен няма де ме хване, аз съм толкова позитивно и оптимистично настроена, винаги съм усмихната..." , а в последствие изживях едни кошмарни две седмици, в които само седях, гледах в 1 точка и плачех... Да ме пита човек защо - не мога да отговоря. Само някой да ми каже "Здрасти" и избухвах в сълзи. И досега не намирам причина. Слава Богу, че мина бързо, чувала съм за случаи, които продължават с години и дори се задълбочават...
лелеее, и аз същата бях! Не искам да си спомням! Даже ми се струва, че отвреме навреме пак ме прихваща...ама като цяло все по-рядко де! Praynig

# 19
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
В следродилна още не, но в нормална и предродилна ..................

# 20
  • Мнения: 3 929
Аз съм изпадала в депресия през младежките ми години - 20-те, не че сега съм престаряла, на 30 съм. Но някакси философията на живота ми се промени и това ми помогна много да бъда оптимист, а и опитът учи. Изпадала съм в депресия няколко пъти - 3-4, заради момчета, но това е било от комплекс за малоценност. Най-сигурното средство срещу нея е самоувереността. Изключвам загубата на близък човек, за която и самоувереност не помага, а време трябва. Всичко е до мироглед.

# 21
  • Мнения: 566
и аз съм от депресираните. изпадала съм на няколко пъти, но в лека форма и за броени дни.
по-лошото, което преживях и още е част от живота ми /макар и малка/ е паническият страх резултат отнатрупването на повече стрес

# 22
  • Мнения: 2 000
Да. Няколко пъти.

# 23
  • софия
  • Мнения: 495
Не,никога.Надявам се и занапред да е така Peace

# 24
  • Мнения: 2 171
Да изпадала съм в депресия, но не следродилна. След като родих имах няколко дни, в които ми беше "крив света", но не мога да го нарека депресия.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 237
Деска,знаеш мнението ми по въпроса..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт