Мацки помагайте

  • 1 769
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 633
 Зе четири дни трябва да измисля подарък за мъж ( много скъп за мен човек ). Дрехите и парфюмите тук не вършат работа. Трябва да е нещо, което да му бръкне в душата...

За подробностите не питайте щото няма да кажа Mr. Green


И наистина се надявам да ми помогнете с идеи,че зациклих...Ако е да посъветвам някого ок, но като е за мен и нищо не ми идва на ум ooooh!

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 18:05 от Kasidy

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами ти нищо не казваш, как да те посъветваме. За 200лв могат да се купят много неща.
В първия момент веднага ми дойде идея за скъп марков часовник или нещо златно.

# 2
  • Мнения: 4 633
Какво трябва да кажа за да помогна ? Златно не става...не носи

# 3
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
Купи му въздушна пушка или въдица. В момента има ловно изложение в НДК. Има и дрехи и обувки маркови за лов и риболов!!!!! newsm78

# 4
  • Мнения: 4 633
Купи му въздушна пушка
Как пушка?! Яко ще му бръкна в душата....хихихихихи ( сега да не вземеш да се обидиш,просто адски ме разсмя )

# 5
  • Мнения: 221
примерно скок с бънджи (ако е такъв човек де) или някакво подобно изживяване.. нещо такова..

# 6
  • Мнения: 1 629
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 722
Ами що пък не пушка или пистолет!!! То мъжете са едни големи деца, само дето играчките с им по-скъпи!!!!!!!Ха-ха-ха!!!!! Grinning

# 8
  • Мнения: 5 877
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

# 9
  • Мнения: 1 629
И аз та обичам, Зори Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 849
Мъжът ми каза да му вземеш Porshe GT2 (като говорихме за скъпите играчки), на него ще му бръкнеш в душата, а на теб дълбоко в джоба, но ще те помни до края на дните си. Чак мъжът ми се разчувства и взе да подсмърча (може е да е от лука, който бели  Wink )

# 11
  • Мнения: 3 271
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug

# 12
  • Мнения: 2 237
 Ако става въпрос за мъж с който си по-интимна (нали ме разбираш),иди при някой художник да те нарисува гола и после му подари портрета.Това го предлагам сериозно.Ако е просто приятел....
ох,незнам .... newsm78

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Мю, сърце мое! Hug
И аз да не остана назад... Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене ме интересува има ли хоби този човек и какви са ви отношенията.Кажи и ще давам идеи.

# 15
Подари му звезда много оригинален подарък и струва 100 лева ако си гледала стар академи там ги даваха.Мъжа ми купува преди около година,но ще трябва да се разровиш в нета щото го няма да го питам

# 16
  • София
  • Мнения: 3 341
Запалка, ако пуши и я гравирай някъде с монограм /ако модела е такъв/ ама не Zippo. Подарих запалка на шефа ми миналата година и я носи непрекъснато- имай предвид, че шефа ми е гъзарче от всякъде и малко ме затруднява с подаръците  newsm78 Не е лесно да правиш подарък на мъж, който може да си позволи на практика всичко. Важи и за мъжа ми- тази година му подарих за РД кожено яке и мноооого се изкефих, когато го хареса, ама това много личен подарък.
Има едно магазинче на улица "Преспа"- това е пресечката на графа, където е Миролио-там има едно магазинче за часовници. Представляват "Jaques Lemanes" швейцарски часовници от сравнително висок клас на нормални цени:
http://www.jacques-lemans.com/site/
Обичам да правя хубави подаръци  hahaha

# 17
  • Мнения: 4 633
Това ме заинтригува...

# 18
  • Мнения: 4 633
Сетих се за часовник ама хич не разбирам, а и това че е спортен тип съвсем ми ограничава избора..

# 19
  • Мнения: 2 641
това с звездите е измама - лично ги питах
аз бих подарила 2 билета за театар или опера ама дали сега има?

# 20
  • Мнения: 338
Маркова самобръсначка-ама от електрическите Peace

# 21
  • Мнения: 2 214
Скъп красив шах ако играе.
Ако човек обича спорта нещо от този род (топка с автограф на играч от неговия отбор)
Почивка за двама в някое скътано място.
Купи си секси бельо вържи си панделка и подаръка е готов Peace

# 22
  • Мнения: 1 860
 Или умален модел на ретро автомобил или хеликоптер (дано се сещаш за какво говоря). Има такива обикновено по магазините за сувенири, но по-лъскавите и скъпи такива.
 Ако пък ти е интимен приятел (ама нали не си казваш  Whistling), напъхай в красиво, люксозно и прозрачно шишенце, любимото му твое бельо, предварително напръскано с парфюма ти.

# 23
  • Мнения: 494
200-та лева и бъркането в душата си противоречат. Направи нещо за него. Без пари. Запиши му музика. Снимай филмче за живота му. Нарисувай го. Заведи го на място, където би искал да отиде. Разбра ме, нали.
Мюриель... обичам те. Може ли да насочвам към теб всички, които се чудят какво да ми подарят?

Може ли да се запиша и аз  Hug
Мю, сърце мое! Hug
И аз да не остана назад... Joy


Въх, нахалници . #CrazyКак ни Въ изсрам? Тя да не е Рокфелер. smile3512

# 24
  • Мнения: 2 768
Реши ли вече какво? Ако не си, може да му подариш билети за концерта на Сийл в НДК, мисля, че ще е незабравимо преживяване!

Общи условия

Активация на акаунт