Едно въпросче

  • 550
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами и бъдещи мами нова съм тук във форума,в 24г.с започнах да усещам бебечето да рита сега съм в 26г.с ,та въпроса ми е от 2-3 дена спрях да усещам бебето преди като легнех по гръб и го усещах а сега не го усещам на какво може да се дължи това Rolling Eyes  Cry,нали по принцип трябва да започне да рита по силно а при мен не е тъка и  много ме е страх да не стане нещо с него трябва ли да говоря с докито или това е нормално да не се усеща по няколко дена .Надявам се че ще ми отговорите Heart Eyes

# 1
  • 7800
  • Мнения: 243
За да си по-спокойна, ако нещо те притеснява върви на консултация. Предполагам, че повечето това ще те посъветват.

# 2
  • Мнения: 8 917
Според мен е нормално, но тъй като сигурно ще продължиш да се притесняваш по-добре отиди на лекар, за да си спокойна Peace

# 3
  • Мнения: 942
И според мен е нормално,предполагам че утре ще го устетиш как си ритка или забива юмручета от вътрешната страна на коремчето ти.Моята бебка беше много спокойна до седмия месец,много рядко я усещах как ритка ама след това какъв бой падна #Crazy Знам че няма да те успокоим,затова най-добре звъни на докито си и утре отиди -за твое успокоение.
Пожелавам ти лека бременост и едно малко хубаво усмихнато бебче да ти топли душата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт