Пяната на Фризовма

  • 464
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Днес ще ви засипя с въпроси ама няма кого друг да питам!
Та въпроса ми е следния - когато приготвям Фризовома се полуава доста дебела пяна която винаги много ме обърква когато определям количетсвото което Тити е изял, намерих му цаката като слагам по 4-5 капки еспумизан в млякото но това го правя вече около месец и половина и ме е страх да няма някой страничен ефект!
Какво ще кажете вие?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ами, аз съм давала Саб симплекс капки - аналогични на Еспумизана в продължение на 4 месеца като на всяко хранене слагах по 15 и сме нямали проблем.  Wink
А, за пяната - нямам отговор, защото не съм ползвала това АМ.

# 2
  • Мнения: 3 042
Пробвай да вдигнеш шишето срещу силна светлина и би трябвало да видиш какво количество мляко остава.

Аз съм забравила дали Фризовома имаше пяна, но никога не ми е било трудно да видя какво количество мляко остава. Rolling Eyes

Аз слагах в млякото Саб симплекс, но не помня колко дълго съм го давала. Знам, че дадох 2 опаковки.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз гледах докъде е течноста без пяната и това беше количеството което пием.

# 4
  • Мнения: 2 035
Аз гледах докъде е течноста без пяната и това беше количеството което пием.
И аз така. Давам също и Еспумизан заради коликите, вече сме на 3-то шишенце и го давам на всяко хранене. В листовката пише, че ако се наложи може да се приема продължително време  Peace

# 5
  • Мнения: 7 640
ако няма колики, не му слагай излишно капки, само за да знаеш колко е изял Wink- ориентировъчно, то си личи.
Като правех Фризовома, не раздрусвах шишето, а го завъртах около оста му след всяка лъжичка и пяна почти нямаше.
Други бъркат с вилица, но за мен не е много приемливо.

# 6
  • Мнения: X
Аз също не другсах шишето, а го въртях, или бърках с лъжица, за да няма пяна, но съм давала по 4-5 капки еспумизан някъде около 4 месеца.

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз във водата слагах Саб Симплекс,който също не ми правеше пяна.Много съм доволна.Тези капки,както и Еспумизана и други съдържат Симетикон,който не се натрупва в организма и няма странични ефекти.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
С няколко капки против колики пяната изчезва, не мисля, че ще му навредят - все пак има деца, които имат колики до 5, 6 месец, няма да им спират капките защото са вредни, предполагам ще ги дават още. Peace

Общи условия

Активация на акаунт