Отличителен белег на БГ-мамма

  • 3 942
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето, как'Сийка ще приветства идеята за парфюм, като не ще да носи смрадливи маратонки.  Laughing
Ето ти сега, и еднакви прически.  JoyА червени връзки да си сложим?  Mr. Green
Аз съм решила да тръгна с два плаката като човека- сандвич.  Crossing Arms

# 31
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Това за парфюма е добра идея защото аз стикер на бг-мама съм си залепила на количката още преди година, но досега не се е случвало някоя мама да ме "надуши" че съм от нейния лагер.

# 32
  • Мнения: 352
Идеята е супер.Трябва да има нещо такова определено-Значка ли,гривна ли -решавайте.Особено в такъв малък град като си говорим с мойта приятелка и кажем в"бг-мама " ни гледат така майките #CrazyТа затова казваме вече "в интернет"пък може нещо да им говори.

# 33
  • Мнения: 2 952
Татуировка на челото казвам аз Joy

# 34
  • Мнения: 135
Татуировка на челото казвам аз Joy
Няма да можем да се объркаме
И аз съм за гривна,ще я нося 100%

# 35
# 36
  • Мнения: 1 455
Гривна,значка или...може лента за коса.Аз бих си взела и от трите и според зависи,..ще ги нося.

# 37
  • Мнения: 495
А ако непременно трябва думата мама да се асоциира с малко дете, що не сложите една цица на емблемата? Аман от сурогати, бе!  Crossing Arms
върха си, да знаеш  smile3521 smile3532
междувпрочем, аватара ти е доста.... цицест /сори/  newsm62
P.S. подкрепям идеята за значка

# 38
  • Мнения: 2 952
'Що пък цица!? Ми който не кърми...то това е за кърмачки , ами за мами трябва да е друго ....универсалното...хахххаха

Иначе ми харесва идеята , като си идвам в БГ непременно ще си сложа гривната ако ще е гривна де .....като секта ще сме !Много сме , силни сме !  JoyМайтап да става ...иначе  е готино!

# 39
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ще следя темата с интерес, за да съм в крак с модните тенденции!! 4470 4470 4470

# 40
  • Мнения: 253
  Иаз съм за  newsm10

# 41
  • Мнения: 2 353
  Леле, ще ви пребия! Сега виждам какви сте ги вършили в безценната ми темичка! Twisted Evil
  Аз ще си направя гривна, ако на някой му хареса идеята ще бъдем двама, ако не - подстрижете се гола глава и си татуирайте чантичка на главата tantrum

# 42
  • Мнения: 2 254
хахаха не се ядосвай,щади си нервите.пиши и мен за гривна Peace
май си остана наи-добра идея

# 43
  • Мнения: 3 537
  Леле, ще ви пребия! Сега виждам какви сте ги вършили в безценната ми темичка! Twisted Evil
  Аз ще си направя гривна, ако на някой му хареса идеята ще бъдем двама, ако не - подстрижете се гола глава и си татуирайте чантичка на главата tantrum
Не ме бии,моля те! Praynig
 Joy

# 44
  • Мнения: 2 759
    Аз мисля, че Мамма трябва да се включи да каже какво стана миналия път, защото помня, че в предишната темичка имаше и модели, и даже беше избрано ателието, пък.. така и не се чу повече нищо. И аз се бях присетила за това напоследък и се радвам, че Хапка ме е изпреварила.. Също така помня, че имаше доста интересни идеи за това как саита да спечели от тези джунджурии, тъй като темата се беше засякла с една друга за финансирането на саита.. Ще следя с интерес и този път вярвам ще го добутаме до истински знаци. Идеята за парфюм също ми харесва, но съм категорично против бръсненето на главите, след като вече се прочухме из цяла България с прословутите "овчи" маски  Twisted Evil..

Общи условия

Активация на акаунт