Koй актьор беше детското ви въжделение?

  • 14 375
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 463
 
newsm81

Ерик Робъртс newsm03  Kissing Heart

# 91
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Въздишах по Николай Цанков, който играеше Боян в "13-та годеница на принца"! Страхотен красавец! И сега не бих му отказала, макар че сигурно е поостарял... Не открих нито една негова снимка в нета и съм тъжна... Cry

Баш този не играеше ли във "Васко да Гама" - боцман или подобно - дето се заграждаха с Тинчето на финала? Щото ако е този и аз имам какво да кажа Mr. Green
 Другите ми лудости бяха вокала на А-HA - Мортен Харкет, Иван Иванов о открай време Малдини.
 Сега съм фен само и единствено на Джейсън Момоа(Франки от Хавайски бряг). Е, и още дама-трима Wink

# 92
  • София
  • Мнения: 2 901
Ей ся се видя, кой кога е бил в предтийнейджърските си години!

Пиер Бриз ("Винету")
Ричард Чембърлейн ("Птиците умират сами")
Пол Дароу (който се чуди, как се казваше Евън от "Седморката на Блейк")

# 93
  • Мнения: 26
Детска радост бенгалски огън, както му казват май!  ura
Аз си падах по Микеле Плачидо!
Спомниям си, че много се разстроих, когато го убиха, инспектор Катани де, в Октопод! #2gunfire
Сега ми е смешно, ама питайте ме тогава на какъв акъл съм била! newsm78

# 94
  • Мнения: 1 616
Въздишах по Николай Цанков, който играеше Боян в "13-та годеница на принца"! Страхотен красавец! И сега не бих му отказала, макар че сигурно е поостарял... Не открих нито една негова снимка в нета и съм тъжна... Cry

Баш този не играеше ли във "Васко да Гама" - боцман или подобно - дето се заграждаха с Тинчето на финала? Щото ако е този и аз имам какво да кажа Mr. Green...

Мисля, че е бил друг актьор. Аз самата нямам спомени, но според този сайт http://www.bgmovies.info/actor_bg.php?id=356 Николай Цанков е участвал в 6 филма, между които не е "Васко да Гама"...

# 95
  • Мнения: 3 447
Ей ся се видя, кой кога е бил в предтийнейджърските си години!

Ооо, да... Като чета за въжделенията на повечето от вас.... ами че аз съм била на двайсет и кусур, като са ги давали тия филми Embarassed
Та значи...
Васил Михайлов като капитан Петко Войвода
Ричард Чембърлейн като Анджин сан
Стойко Пеев като хан Аспарух
Всъщност не съм си падала по актьори, а по типажи - такива героични разни Blush Чембърлейн например хич не ми харесваше в "Птиците...". А, да, и Харисън Форд в "Индиана Джоунс", как щях да го пропусна... дето ми обърка емоционалния живот в по-зряла възраст Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 1 616
Как забравих за Мариус Донкин и блестящото му изпълнение в "Златният век"! Тогава беше много млад и много хубав!

# 97
  • Мнения: 11 307
Що въздишки отнесе Харисън Форд в тинейджърските ми години. Чак писмо му писах и отговор получих. Хехехех! Цяла седмица бях новина номер едно в гимназията тогава. hahaha
По-късно си харесвах Кевин Костнер и Ал Пачино (особено в "Ухание на жена").
Но се спрях. Вече им се радвам като актьори.

Шани, да не би да имаш предвид Атанас Атанасов. Той и на мен ми беше любимец, особено в студентските ми години Wink

# 98
  • Popovo
  • Мнения: 571
Патрик Суейзи  

# 99
  • Мнения: 262
Актьор май не, но имаше един Джейсън Донован, австралийски певец, с руса прическа, тип - купа Grinning Много го харесвах.

И аз!  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 616
Актьор май не, но имаше един Джейсън Донован, австралийски певец, с руса прическа, тип - купа Grinning Много го харесвах.

И аз!  Laughing

Като стана дума за певци, помните ли Джо Макинтайър (или нещо подобно) от "Ню кидс он дъ блок"? Имаше най-лапешката и сладникава мутра в цялата група и бяхме луди по него. Преди години пък всички девойки бяха влюбени в Ник Картър от "Бекстрийт бойс" - предполагам по същата причина. Wink

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Въздишах по Николай Цанков, който играеше Боян в "13-та годеница на принца"! Страхотен красавец! И сега не бих му отказала, макар че сигурно е поостарял... Не открих нито една негова снимка в нета и съм тъжна... Cry
Той играе в още 3-4 филма. Имаше един..."Брачни шеги", който всъщност беше от няколко кратки истории и там съм го виждала.

Мисля че играе и във "Васко да Гама от село Рупча" - младия помощник капитан.

Въздишах по Николай Цанков, който играеше Боян в "13-та годеница на принца"! Страхотен красавец! И сега не бих му отказала, макар че сигурно е поостарял... Не открих нито една негова снимка в нета и съм тъжна... Cry

Баш този не играеше ли във "Васко да Гама" - боцман или подобно - дето се заграждаха с Тинчето на финала? Щото ако е този и аз имам какво да кажа Mr. Green...

Мисля, че е бил друг актьор. Аз самата нямам спомени, но според този сайт http://www.bgmovies.info/actor_bg.php?id=356 Николай Цанков е участвал в 6 филма, между които не е "Васко да Гама"...

А може би не е пълна информацията там, сега се поразгледах, че ми стана интересно, например Иван Григоров не е писан във "Фильо и Макензен" и филмът не е вписан във филмографията му, а все пак Перо там е основният отрицателен герой Simple Smile  http://www.bgmovies.info/actor_bg.php?id=240

# 102
  • Мнения: 1 546
Като съвсем малка много въздишах по принца от"Бенди, Закс и звездния принц" Grinning Помните ли това филмче?Но не знам името на актъора...

# 103
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Синът на Ален Делон - Антъни:


Не намирам снимка от "Хроника на една предизвестена смърт", където беше най-по, с едни бели дрехи, мммммм. И Рупърт Еверет беше там, но не съм усетила за кой отбор играе. Но аз и в Джордж Майкъл бях влюбена, и в Люк Скайуокър, а не като всичките ми приятелки в Хан Соло - така че явно от мъже не разбирам.  Laughing

# 104
  • Мнения: 2 253
Ален Делон в "Черното лале"
 
но днес се сетих-помните ли дуета "модърн токинг" хахахахаха(така го изписваха на бг нали)-посмях се от сърце.отивам да се поразровя в нета за снимки,май повечко си харесвах чернокосия  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт