Балсам без отмиване на "Gliss Kur"

  • 5 558
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
За мен пък най-добрата боя за коса е професионалната на Шварцкопф - Igora Rpyal. Цвят като цвят, с мн. чувствителна кожа съм - никакво раздразняне. От другите - професионални на L`oreal, Wella, дори получавах косопад. Страхотна боя. Навремето - говоря за 90-те год. продуктите  на Шварцкопф бяха всепризнати от най-добрите фризьори в БГ, а те не бяха много. Признавам, освен боята нищо друго не бях ползвала, но преди седмици на морето попаднах на една маска Gliss Kur с незабвно действие, с изплакване в разфасовка 20 ml. за суха и изтощена коса (моят балсам на Керастаз свърши там, удължих престоя) и трябва да похваля продукта. Останах доволна още повече, че всички знаем за пораженията на морската вода и слънцето. А и маската ме устройва за пътуване.

# 16
  • Мнения: 1 318
Ами аз съм доволна от балсамите и шампоаните. Бях си взела една маска в тубичка без отмиване за суха коса, но с нея или без нея... все тая. Препоръчвам горещо продуктите на Ducray, взех си наскоро маска (около 20 лв), но ефекта се вижда след първото измиване. А ако се слага редовно, просто няма сравнение. Преди си връзвах косата на кок, за да не се виждат толкожа сухите краища и да не седи опърпана, а сега вече свободно я пускам и се гордея с гривата си:)
Май е по-добре да се дадата повече парички за качествени продукти, а не да си правим експерименти и после да плащаме в пъти повече.

# 17
  • Мнения: 5 539
Да поясня, че аз говоря за ето този продукт:

Само че моят е розов и е за блясък

# 18
  • Мнения: 504



Адски, адски, адски съм доволна от тези спрейове. Въртя, суча, редувам с нещо - например същите на Лонда - и пак си се връщам към Глис Кюр.

Купувай смело, само се съобрази с типа коса.
Много са икономични при това.

# 19
  • Мнения: 5 299
Аз  съм доволна уж. Не съм ползвала други балсами без отмиване, но и този ми върши работа. Grinning

# 20
  • Мнения: 661



Адски, адски, адски съм доволна от тези спрейове. Въртя, суча, редувам с нещо - например същите на Лонда - и пак си се връщам към Глис Кюр.

Купувай смело, само се съобрази с типа коса.
Много са икономични при това.
Аз сащо съм много доволна! Моят е от серията "19" и ефекта от него е страхотен!Няколко пъти вече си го купувам! newsm10

# 21
az polzwah glis kur dowolna bqh no otkrih edin med sprei balsam na cosmofarma
i sam super dovolna 6toto e mn.po evtin ot glis...

# 22
  • Мнения: 104
az polzwah glis kur dowolna bqh no otkrih edin med sprei balsam na cosmofarma
i sam super dovolna 6toto e mn.po evtin ot glis...

kolko pari4ki struva?i kade moga da go namerq?s kakvo e po-dobar?

# 23
az polzwah glis kur dowolna bqh no otkrih edin med sprei balsam na cosmofarma
i sam super dovolna 6toto e mn.po evtin ot glis...

kolko pari4ki struva?i kade moga da go namerq?s kakvo e po-dobar?
MI 250 МЛ Е 9 ЛВ КОЕТО Е МН ДОБРЕ И ИМА СТРАШЕН АРОМАТ.МОЖЕШ ДА СИ ПОРАЧАШ НА ЕМЕИЛ TOMISRT@ABV.BG

# 24
  • Мнения: 282
Много ми харесва-има приятен аромат,блясък и добре ми действа.Пробвай Peace

# 25
  • Мнения: 3 164
имам и в момента от балсама за блясък, но ефекта е незадоволителен Tired

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз ползвам подобно нещо, но не е балсам, а неотмиваща се маска и съм много доволна, много добре подхранва изтощената коса.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 610
az polzwah glis kur dowolna bqh no otkrih edin med sprei balsam na cosmofarma
i sam super dovolna 6toto e mn.po evtin ot glis...

kolko pari4ki struva?i kade moga da go namerq?s kakvo e po-dobar?
MI 250 МЛ Е 9 ЛВ КОЕТО Е МН ДОБРЕ И ИМА СТРАШЕН АРОМАТ.МОЖЕШ ДА СИ ПОРАЧАШ НА ЕМЕИЛ TOMISRT@ABV.BG

и как точно ще е много по-евтин като глис кюр е 5 лева за 200 мл?  newsm78

# 28
  • Мнения: 504
Аз ползвам подобно нещо, но не е балсам, а неотмиваща се маска и съм много доволна, много добре подхранва изтощената коса.
Сподели коя е, че съм голям фен на такива продукти.
Преди време имаше и спрей без отмиване на VO5 - страхотен беше, от серията "Храна за коса". Но не съм го срещала мн отдавна. Дали има аналог на тази фирма?

# 29
  • Мнения: 104
Ami az znam 4e Gliss Kur imat maska za kosa bez izmivane-nz kakva e cenata i no sigurno do 6-7lv...

Общи условия

Активация на акаунт