Какво правите със старите вестници?

  • 4 962
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
Оставям ги да се понатрупат десетина вестника и ги изхвърлям дружно. Peace

# 16
  • 7800
  • Мнения: 243
Ползвам ги като мия прозорци (веднъж годишно), като чистя аквариума подлагам наоколо да не подгизва, зимата разпалваме с тях парното и свършват набързо. Пък и не сме се убили да четем вестници де.

# 17
  • Мнения: 270
В торба и до казана, има хора, които се нуждаят и от моите стари вестници  Peace

 И аз постъпвам по същия начин. Peace

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Събирам ги за две приятелки с камини,а те след това ме черпятттттттттттт!/това за черпенето е шега/

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Давам го на съседите, лсед като го прочета, а те изнасят контейнера 2 пъти в месеца, когато го събират.
Българските ги давам на една позната българка, която не си е ходила от много години в България. Някои са доста стари / от 2004/, ама и двете се радваме на български вестник, а и нали не сме ги чели, така че са нови / само дето понякога някой вече се е разделил с някоя, докато ние научим  Wink /

# 20
  • София
  • Мнения: 6 559
нося ги на вилата да четат съседите там, нали знаеш кой вестник е нов -непрочетеният  Mr. Green. струпай ги при кофите , ако не ти идва друго на ум. някой ще ги предаде на вторични

# 21
  • Мнения: 1 101
Изхвърлям ги.

# 22
  • Мнения: 1 059
Ако не им намеря друго приложение ги отделям за печката, но при нас не се купуват толкова често вестници

# 23
  • Мнения: 1 403
В кофата

# 24
  • Мнения: 4 621
Изхвърлям ги.

# 25
  • Мнения: 5 026
 На купчини, завързани и в мазата.Посъбрала съм доста. Май е време за разчистване, че са множко!

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Беля картофи, краставици, лук и каквото има там за готвене върху тях, постилам когато пържа, понякога чистя прозорци. Останалите оставям до контейнера, има достатъчно нуждаещи се от тях.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 202
Давам ги на комшийката срещу нас а тя за какво ги използва не знам. Wink

# 29
  • Мнения: 8 505
Не купувам вестници.Ако все пак се случи-хвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт