Как преценявате нивото на пишещите във форума?

  • 4 104
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз съвсем скоро се регистрирах във форума.Преди често съм влизала  като гост.Смятам,че оценката,която си даваме сами не е нито реална,нито етична.Останах с впечатлението,че даващите оценки "средно" и "ниско" не включват себе си в това число и въпреки ниското им мнение за нивото на пишещите във форума го посещават доста често.Може би типично по български оплюваме всичко наше или просто искаме да бъдем интересни и да се откроим от масата?

# 91
  • Мнения: 4 555
#Cussing out Няма неграмотни интелектуалци  #2gunfire #2gunfire
Ти сега иронизираш ли ме или се съгласяваш с мен, че не разбрах  Embarassed

# 92
  • Мнения: 2 716
Ти сега иронизираш ли ме или се съгласяваш с мен, че не разбрах  Embarassed
И двете. Според мен връзката между интелекта и грамотността е пряка,а не косвена. Природно-интелигентни и необразовани хора в 2006 година в България няма как да има. А по същество съм съгласна с теб.

# 93
  • Мнения: 2 309
Изобщо не ме интересува интелекта на съфорумците.Има си теми и теми...
Предпочитам да общувам с широко скроени хора.

# 94
  • Мнения: 7 110
Стефан Данаилов интелектуалец ли е или е интелигентен?
Беше написал в памет на Невена Коканова: "ЗБОГОМ ....."

# 95
  • Мнения: 2 716
Стефан Данаилов интелектуалец ли е или е интелигентен?
Беше написал в памет на Невена Коканова: "ЗБОГОМ ....."
Joy Joy Joy Той е артист. Тогава е бил много развълнуван.... Понастоящем не е ли министър тоя човек?

# 96
# 97
  • Мнения: 333
Средно, всеки допуска грешки. Като цяло е добре. Тук човек може да открие всякаква информация.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 941
средно, че и под него

# 99
  • Мнения: 3 268
"Светът е хубав защото е шарен"беше казал някой и затова аз харесвам всичката таза пъстроцветна тълпа тук във форума.Всички сте готини,момичета!!!! PeaceЕ,някои ми правят по-силно впечатление от други,но това е съвсем нолмално Blush

Общи условия

Активация на акаунт