Къде мога да закупя кола с акумулатор и дистанционно?

  • 14 069
  • 24
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мили мами, помогнете ми ! Къде в София мога да купя кола с акумулатор , но да има и дистанционно към нея? Внука ми началото на октомври има рожден ден и това мисля да му е подаръка. Цената е без значение , само ако знаете къде може да се купи?Става въпрос за кола или джип , където детето седи вътре.
Благодаря ви предварително! Hug

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 18:19 от babka_jabka

# 1
  • Мнения: 221
Първо се сещам за магазина на Витошка до "Ел Градо" там има страшно много играчки и много колички
другото е Метро-там има много колички с дистанционно-най хубавата и гъзарска е около 130 лв и е доста голяма.. Nisan 350Z сребриста - много е готина, но и цената й е готина  #Crazy
В Метро има и много други с дистанционно- до колко си спомням бяха около 30 лв..

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Свекър ми миналата неделя подари такъв джип на малкия за рождения му ден, от Илиенци за 230лв.
Опс, аз ли нещо не разбрах, за каква кола става дума  newsm78
Нашия джип е от тези дето децата си сядат вътре и си ги карат, но има и достанционно.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 18:10 от kimba77

# 3
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Първо се сещам за магазина на Витошка до "Ел Градо" там има страшно много играчки и много колички
другото е Метро-там има много колички с дистанционно-най хубавата и гъзарска е около 130 лв и е доста голяма.. Nisan 350Z сребриста - много е готина, но и цената й е готина  #Crazy
В Метро има и много други с дистанционно- до колко си спомням бяха около 30 лв..
Става въпрос за кола или джип , ма детенце да седи в нея и след някоя друга година сам да си я управлява. А сега ние с дистанционното да го возим , че иначе здрава ни гърбина от бутане.   Mr. Green

# 4
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Свекър ми миналата неделя подари такъв джип на малкия за рождения му ден, от Илиенци за 230лв.
Опс, аз ли нещо не разбрах, за каква кола става дума  newsm78
Нашия джип е от тези дето децата си сядат вътре и си ги карат, но има и достанционно.
Да , такава кола или джип търся.  Heart Eyes Мерси много за инфото , мислех че са много по скъпи .  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Първо се сещам за магазина на Витошка до "Ел Градо" там има страшно много играчки и много колички
другото е Метро-там има много колички с дистанционно-най хубавата и гъзарска е около 130 лв и е доста голяма.. Nisan 350Z сребриста - много е готина, но и цената й е готина  #Crazy
В Метро има и много други с дистанционно- до колко си спомням бяха около 30 лв..
Става въпрос за кола или джип , ма детенце да седи в нея и след някоя друга година сам да си я управлява. А сега ние с дистанционното да го возим , че иначе здрава ни гърбина от бутане.   Mr. Green
Значи правилно съм разбрала ето тук има избор : http://www.pakostnik.com/products.php?cat=74
но на Илианци са доста по евтини  Peace

# 6
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Значи правилно съм разбрала ето тук има избор : http://www.pakostnik.com/products.php?cat=74
но на Илианци са доста по евтини  Peace
Много ти благодаря миличка!  Heart Eyes

# 7
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Включвам се в темата,защото моят Марти октомври става на 1 годинка и аз мисля да купя такава количка.Та въпроса ми е има ли някой кола на Пег Перего?Дайте отзиви и цени.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 054
Да използвам темета да попитам и аз тези, които имат такива коли - къде ги карате  newsm78
Мишо скоро става на 2 и аз също си мислих за такъв подарък, защото вече в парка няколко пъти се е возил на такива коли и му харесва. Но идва зима, а ние живеем в апартамент, а не ми се струва подходящо да я кара из къщи  newsm78 а и няма да е лесно да маневрира измежду мебелите  newsm78
А дали ще е подходящо да я изнасяме в парка - ако му омръзне да я кара и реши да иде в пясъка, например другите деца ще я нападнат да я карат и аз ще им я дам и....ох, такива мисли ме занимават...
Затова моля мами, които имате такива коли - споделете къде ги карате  Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние я караме в парка, даже вчера бяхме и той се качи да скача на един батут и колата я оставих до мен и да ти кажа, никое детенце не дойде да се катери отгоре и , а иначе и в някой училищен двор ходим, в апартамента е абсурд да се кара няма място затова само навън, сега зимата ще я закараме на вилата да не пречи тук и на пролет ще си я домъкнем тук  Peace

# 10
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте майчета, благодаря за инфото и да се похваля .... спрях се на ей  таз кола:  http://baby-market.911.bg/a2/offers.asp?p=2076796&id=5168  Цената и е приблизително 700 лева.
Дано хареса и на мама и тати , а най-вече на малкото ми човече (внуче).  Hug
  Ето и тук  http://911.bg/a2/offers.asp?p=2109346&parent=4536   има инфо за колата , а тук 
http://911.bg/a2/offers.asp?parent=4536&m=1  има и други коли и колела.   Heart Eyes

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 16:58 от babka_jabka

# 11
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Ние я взехме за 350лв.Тук сме в парка.

# 12
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ние я взехме за 350лв.Тук сме в парка.
А от къде я купихте? Супер е и с дистанционно - перфектно!  Hug
Тез дни ще се разходя и до Илиянци и ще споделя какво има и горе-долу за колко. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 054
babka jabka колата, която си избрала е страхотна, но ми се струва, че трябва да я видиш и на живо, защото тя е за по-големи деця, а твоят юнак е дори под годинка и не съм сигурна, че е подходяща за него  newsm78 Другите коли на Мони са за деца до 30кг, а тази е за деца до 50кг, това ме навежда на мисълта, че  Краско е още малък за нея.
Всъщност ето сайта на Мони, но няма цени. Иначе магазин на Мони имало на Илиянци, то го пише в сайта им, но аз никога не съм ходила там и не знам всичко ли държат налично, да се види, за да има смисъл ходенето до там.
Ако ходиш до Илиянци би ли споделила има ли избор на такива возила, че май напълно се ориентирах и аз към такъв подарък  Hug

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Една позната ги внесе от 4ужбина.Ще питам дали има о6те.Има си и колан да вържеш детето.Велизар е на 1г то4но на снимката Peace

Общи условия

Активация на акаунт