А има ли геймъри тук и как се справят жените Ви?

  • 2 898
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Уффф, ние сме вече с три компа в къщи по тия причини, като се замисля няма в тоалетната и на балкона

# 31
  • Мнения: 157
Моят любим,не прави нищо друго освен да играе WOW по цял ден и по цяла нощ(без да преувеличавам),което много ме вбесява.Отоколо 2 години не сме правили нищо заедно,да не говориме да излезем някъде.Само се караме заради тъпата игра,сега вече съм вдигнала ръце и чакам да се откаже сам,но това май няма да стане,или поне не скоро!

# 32
ААаааааа,, игрите вече ги превъртяхме. Сега на дневен ред са руските хакерски сайтове и търсене на инфо за нови технологии. Ама кат му връча картофите за белене на бюрото да видите!

# 33
  • Мнения: 84
Ами да запиша и нашия татко, абсолютен маниак... За него няма сън, ако има да играе ход (понеже последната страст е онлайн играта: Легенда за зеления дракон) се става и в 4 часа посреднощ. Много се борих с проблема и още търся начин да го накам да ограничи висенето пред компа, ама не става. Свекърва ми ме успокоява да съм се радвала че си седи до мен вкъщи, а не хойка по кръчми, ама как да обесня, че имам нужда от малко внимание?! Ако някой намери лек, моля да сподели!

# 34
  • Мнения: 1 416
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha

# 35
  • Popovo
  • Мнения: 571
Моят любим,не прави нищо друго освен да играе WOW по цял ден и по цяла нощ(без да преувеличавам),което много ме вбесява.Отоколо 2 години не сме правили нищо заедно,да не говориме да излезем някъде.Само се караме заради тъпата игра,сега вече съм вдигнала ръце и чакам да се откаже сам,но това май няма да стане,или поне не скоро!

Няма начин мъжете ни да не се познават  Mr. Green с тази игра.Направо ми е писнало от нея.

# 36
  • Мнения: 2 253
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace

# 37
  • Мнения: 2 274
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace
  А бе, вие само с едното гледане ли се определяте като анти-жени  newsm78? Ама недейте така! То в такъв случай излиза,че аз съм мъж в женски облик  Shocked, щото си цъкам здраво! И Diablo и Heroes, а в последно време взе да ми допада и MU Online, която моите мъже цъкат денонощно  ooooh!

# 38
  • Мнения: 902
Ох и аz съм геймър.. имало е моменти в които съмс е ядосвала на моя чЕ  виси на плейстейшъна и на ПЦто, но и аz самата играя с удоволствие,макар че при мене е когато имам жреме... но играем ли ве4ерно време двамата се zабравяме...

# 39
  • Мнения: 1 416
Георги не е геймър, но отвреме-навреме играе "Диабло" и подобни. А аз много обичам да го гледам...   Rolling Eyes За пореден път се потвърждава съмнението ми, че съм анти-жена!  hahaha
хахаха все едно за моят Георги си писала,а за анти-жена  -не съм си и мечтала,да си  каже някой тук.ураааа вече сме 2 Hug Peace
Ура!!!  Grinning Много съвпадения при нас...  Hug
Честит рожден ден, Лора! Бъди щастлива, обичана и изненадвана!   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 416
А бе, вие само с едното гледане ли се определяте като анти-жени  newsm78? Ама недейте така! То в такъв случай излиза,че аз съм мъж в женски облик  Shocked, щото си цъкам здраво! И Diablo и Heroes, а в последно време взе да ми допада и MU Online, която моите мъже цъкат денонощно  ooooh!
То и аз си цъкам, особено "Диалбло", ама темата е за мъжете... Еднакво ми е приятно да играя и да гледам Георги да играе...  Peace

# 41
  • Мнения: 2 253
абе то за анти-жена само намеквам-лекооо така.
не ми се обяснява,че темата ще отиде.....на баня Embarassed
вече съм си подредила нещата-аз на комп.У форума,той плейстейшън-ФИФА  Peace

# 42
  • Мнения: 677
Аз съм на Нинтендо  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 1 612
И все пак си мисля, че това непрестанно висене на компютъра (дали от жената или мъжа) "ограбва" от времето за нормално общуване (което така или иначе е малко след като в повечето случаи и двамата партньори работят). Хората забравят как да разговарят.
Явно ще получа освиркания за това, но така си мисля аз.

# 44
  • Мнения: 2 677
И двамата обичаме да играем, ама аз съм направо патологичен случай.  Rolling Eyes Embarassed
Преди бяхме с два компютъра, но след като направихме ремонта и пренаредихме къщата, единият се оказа излишен...  Sad Сега вечерно време у дома е  newsm50.

Общи условия

Активация на акаунт