врастнали косъмчета

  • 14 232
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
значи ... аз си махнах космите по средната линия на корема.. 1во ги махах с бръснач и не ми беше проблем но взех, че 1 път ги махнах с епилатор и оттогава... почнаха да растат подкожно и се появиха едни пъпчици ДА НЕ КАЖА РАНИ.. и сега не знам какво да правя.. моля помогнете Cry дали ако за известно време не ги пипам въобще смисъл да ги епилирам по какъвто и да е начин ще се оправят.. моля кажете

# 61
Аз имам същият проблем..само,че на краката.. Просто ако ги махам с бръснач ми стават пъпчици и косъмчетата излизат на др. ден , а с епилатор след 5-6 ден започват да растат,но навътре и изобщо не избиват навън..! не става въпрос за 10-15 косъма, а за ВСИЧКИ!.. Помогнете, моля ви.. Препоръчайте ми нещо от аптеките, защото ще се побъркам  #Crazy Cry Cry Confused

# 62
  • Мнения: 11
тежка е съдбата ни,понякога ми се иска да съм мъж  smile3515

# 63
  • Мнения: 824
Аз имам същият проблем..само,че на краката.. Просто ако ги махам с бръснач ми стават пъпчици и косъмчетата излизат на др. ден , а с епилатор след 5-6 ден започват да растат,но навътре и изобщо не избиват навън..! не става въпрос за 10-15 косъма, а за ВСИЧКИ!.. Помогнете, моля ви.. Препоръчайте ми нещо от аптеките, защото ще се побъркам  #Crazy Cry Cry Confused

Прочети цялата тема и ще ри разрешиш проблема. Wink

# 64
Здравейте на всички.Аз също имам подобен проблем.Обезкосмявам се предимно с епилатор, но започнаха да ми се появяват врастнали косъмчета.  Sad кожата ми е мн чувствителна и косъмчетата трудно исрастватллкраката почнаха да ми стават на ранички и след като ми минат ми остават кафеникави петна.Моляви споделете какво да правя и как да премахна петната  Cry Cry Cry Благодаря ви предварително

# 65
  • Мнения: 123
Гледам темата е доста стара, та искам да попитам използвалите лосиона,доволни ли са? Има ли наистина ефект?
И също се интересувам, този лосион ти оправя проблема дългосрочно или винаги след епилация трябва да се мажеш с него, всеки ден?

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 14:21 от pisankata

# 66
  • София
  • Мнения: 38 476
А на VEET лосиона за врастнали косъмчета някой ползвал ли е вече?
Доволни ли сте?
Аз си щавя краката с епилатора и по прасците ми вече е пълно с врастнали косми и чопля с карфица и пинцета.

# 67
  • Мнения: 1 100
На мен Veet ми помагаше само по време на бременността, един врастнал косъм нямах. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт