За "виртуалните" приключения на партньорите

  • 3 943
  • 63
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Провокирана от друга тема във форума, реших да ви попитам как гледате на възможността човекът до вас да поддържа виртуални контакти. От повечето постинги в този форум оставам с впечатлението, че всичко е цветя и рози в семейството на "средно статистическата bg-mamma-форумка". Понякога дори ми става смешно, когато прочета нещо от сорта: "Той си е мой... "  Shocked В същото време сайтовете за запознанства са пълни с "женени", които "търсят неангажираща връзка" Sick Направо ми се повдига от подобно лицемерие...  Вие сте! Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 08:50 от Renny

# 1
  • Мнения: 1 416
Мисля, че Георги досега не е поддържал такива - не е фен на компютрите и виртуалната комуникация, но винаги може да се промени...
Ако разбера, че има такива познанства, сигурно би ме жегнало, не знам как ще реагирам. Но след 5 години връзка човек приема нещата по-философски...  Grinning
Във всеки случай си права, че сайтовете със запознанства са пълни със семейни - с очите си виждам познати и колеги, които целодневно се задяват из Интернет...  Wink 

П.П. Най-важното изпуснах да напиша... Wink Аз досега не съм се възползвала от подобна модерна възможност за флирт. Някак си не си го представям... 

# 2
  • Мнения: 1 858
Моят съпруг му дай CS и не го търси! Не участва в форуми и никога не е влизал в чат. Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
...Не участва в форуми и никога не е влизал в чат. Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
И аз мисля така за моя.

# 4
  • Мнения: 4 621
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10

# 5
  • Мнения: 1 517
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10
И моя така, просто защото не си пада по компютри. Хич го няма. Лично аз не виждам кой знае какво - например напослеъдк правя луд чат с италианци (мъже) и моят си знае. А защо го правя - ами да си упражнявам езика.
Все пак зависи приключението до къде стига. Ако е обикновена закачка (виртуална или реална) не виждам нищо лошо.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
..... Ако поиска разнообразие съм 100% сигурна, че няма да го търси в Интернет.
newsm10
И аз се подписвам под това. Не си пада по чатенето половинката.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 359
Ако сме стигнали до там, ще намери начин... виртуалното пространство е само една от възможностите.
По-принцип се мотам къде ли не /виртуално/ и реално, истината е, че непрекъснато ми налитат женени мъже / и нежененеи също, но не за тях ни е приказката/. Така, че аз също съм си задавала въпроси от подобен характер  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 494
И моят уж не харесва форумите и виртуалната комуникация, но човек никога не може да е сигурен. А и винаги може да се промени. Ако го усетя незнам дали би ни приключила връзката ни, но със сигурност ще му се стъжни много живота.  Crossing Arms

# 9
  • 7800
  • Мнения: 243
По принцип аз съм чатърката в семейството. newsm47

# 10
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
А моят е манияк по компютрите-от 10-11години все това го влече.Преди половин година без да искам влязох в пощата му/ честно!!/и попаднах на писма от момичета със снимков материал...Гледах като втрещена.Видях и датите -отпреди четири години-т.е.по времето когато съм родила..Оказа се / след лудия скандал който му спретнах... Twisted Evil/че ние тогава имахме компютърна зала и той ходеше да замества някои от момчетата събота и неделя--и та нямало какво да прави човекът и си висял във чат-рума...Както и да е -оттогава за такива неща няма време..А и да има си мисля че аз без друго няма да разбера ако реши,защо да си тровя живота с подозрения.Той ако реши винаги може да ме лъже както и аз него и то за много по-сериозни неща от това да се запознаеш с някой и да си размените снимки... Thinking

# 11
  • Мнения: 2 125
Даммммммм, моя има регистрация в два сайта....Една приятелка го видяла и ме попита дали знам Shocked. В единият се е направил с 3 години по-млад, а в другия харесвал красиви жени #Crazy ooooh!..Е, кой не ги харесва, извинявам се?!?!
Стана ми тъпо, но не е причина да развалям семейството си...поне засега  newsm78. Той не знае, че аз знам. Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????

# 12
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 1 492
Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
хаха това е готино-да си пишете без той да знае-тъкмо ще видиш докъде е готов да стигне-един вид-изпит... Twisted Evil
Да бе, да вземе да му хареса. Я да си пука в игрите Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 359
А-а-а, момичета, сериозно се замислям дали да не "врътнем" някой номер  newsm78
Когато си раждала  #2gunfire е не е истина! Аз съм регистрирана в един, както писах, където непрекъснато ми налитат женени.
Даммммммм, моя има регистрация в два сайта....Една приятелка го видяла и ме попита дали знам Shocked. В единият се е направил с 3 години по-млад, а в другия харесвал красиви жени #Crazy ooooh!..Е, кой не ги харесва, извинявам се?!?!
Стана ми тъпо, но не е причина да развалям семейството си...поне засега  newsm78. Той не знае, че аз знам. Даже в единия се рег-нах и му писах (под чуждо име естествено), но отговор все още нямам. Спи до мен всяка вечер, а през деня - не знам. Дали да не се позабавлявам, като му се представям под чужди имена, или да му напиша лично писъмце от МОЕ ИМЕ newsm78 #2gunfire
Наистина, до къде могат да стигнат мъжете с виртуалните приятелства, флиртове и т.н.????
Докъде ли- ами ако им се отвори парашута- докрай!!
Как са разбрали, че е той- снимки ли е ковнал?

Общи условия

Активация на акаунт