Новата септемврийска седмичка 11 - 17.09

  • 5 866
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бим Бам, Тц, нИ сЪ вижда,
  Моля, някоя от вас да чукне върху профила ми и да каже дали вижда изписан е-мейл адрес.
три пъти чукнах на профила , нищо не се видя.

  Мерси  Hug
  Значи си го виждам само аз, но преди не беше така, та реших да ви питам...

 

# 16
  • Мнения: 3 698
Агнешка, пуснах .
Йосариан, не си
първата кифла на света
, втората си - и аз така направих онзи ден  Crazy
Обаче важното е, че Надето вече си гушка бебка, а ние си ги обичаме мноооооооого, нищо, че сме блейки.

# 17
  • Мнения: 2 116
Успешна нова седмица и от мен!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
Успешна седмица и от мен!
Чакаме си Надето и бебка и вече тръпна в очакване за името на госпожицата! Каква ли е изненадата??

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Надето си е у дома вече:) Пусто не се сетих за името да питам ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 537
Дали няма да се включи тази вечер да ни изненада? Heart Eyes

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Наденце, ДОБРЕ ДОШЛИ У ДОМА!   bouquet
  Много, много мир и любов на цялото семейство! Heart Eyes

  И казвай името на малката, че вече тръпнем от нетърпение всички!
  И като отдъхнете малко, да разказваш как се ражда без лична карта  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 1 333
Наде и сладка малка беба Добре дошли у Дома!

Слушкайте се, папкайте и нанкайте добре и когато мамо си малко по-свободна драсни два-три реда. Чакаме с нетърпение с последни интересни и хубави новини за бебка (и кажи името, че тя малката ще порасне, а ние все бебка й казваме  Wink )

# 23
  • Мнения: 1 413
Честито бебенце на Надето и от мен!
Да расте много, много, много здрава и да носи радост на всички около себе си!
Щастливка е тя с такава мъдра и всеотдайна мама!  bouquet

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте!

БЛАГОДАРЯ ви за милите думи, за СМС-те и за мислите за нас
НИе сме добре. Не мина без перипетии - но на мен така ми върви тази бременост - екшън - радвам се, че е с хубав край и мога вече да спра с истериите и паниката
НЕ съм ви изчела - виждам, че има първокласници, първогрупници в ДГ и имаме очаквания за добри изследвания...
МИли момичета, желая ви и на вас всичко дето сте ми го пожелали - да ви се връща тъпкано

Ще пиша кратичко, че съм малко уморена - не ме приеха н МД щото 1см разкритие и контракции на 4-5мин - не са достатъчно основание /както и паднала тапа/, аз не бях с пълни изследвания и ме грозеше гадното нещо - Изолатор, та с тази цел - оп в Шейново за нощно изследване за австралийски антиген, е оказа се, че за 1ч вече съм с 3см разкритие и ме приеха. Раздах на живо - дори без бусколизинче, и добре, че болката беше за още 2ч... НЕ се оплаквам - но дори като първескиня не беше толкова зле. Е шиха ме като за НеСвой човек пак наживо без грам поне местна упойчица или нещо обезболяващо. Добре, че малката е 2.55кг и 46см - дребна мишка с мъничка главичка - дори не е крива толкова е слаба - та мама има вътрешни шевове, но не и външи -та не усещах чак толкова болката....
Има нещо дето малко ще го мисля, но само като предпазване да  не пропусна нещо - мишока като се раждаше на контракция й губеха напълно тоновете - и така около 10мин, когато тя тръгна да излиза и ги изнЕнАдА, че толкова бързала, но добре, че така станало мъдро заключи докито, щото имала омотана пъпна връв...
Иначе нЕмаше кой да я прегледа за бъбрека и днес сме при Буева на преглед - дано сме ок. НО каквото и да е - вече си е при мен малката и аз мога да я наблюдавам, да се грижа и да се боря за нея.

Благодаря на Йосарианче за помощта за циците - миналия път нямаше кърма - тоя път почти направих мастит, а от днес - май пак няма да има кърма  Cry като кърмя непрестанно и адски ме болят гърдите - и изглежда заради това ще ми спре

Спирам защото ми е все още лошо, целувам ви и с бебе МАРИЯ ви обичаме!

# 25
  • Мнения: 4 585
      Catnadeen, Радвам се за теб, поздравявам те с успешния завършек и хубавото бебенце. Ще си има и имен ден. Честито. Желая ти безпроблемно и щастливо майчинство.
         
         

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Наденеце, страхотно име сте избрали! Да ти е здрава и много да те радва Мария  Heart Eyes  Всички перипетии и неприятни спомени да останат в миналото, важното е, че вече сте заедно  Hug
  И драсни след прегледа два - три реда, моля те!

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да е жива и здрава малката Мария.


А на мама, можеби е забравила и друг път съм го писала - компрес от тиквичка. Марля тиквичка марля, но не се слага на зърното.

# 28
  • Мнения: 4 585
         Nandy, поизпразни си пощенската кутия. Извинявай, че снощи те вързах да гледаш БНТ.

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
ИИИ Наде, ми то в петък май беше Мариин ден Laughing Мнооого хубаво име. А за кърменето - не се отказвай толкова лесно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт