Новата септемврийска седмичка 11 - 17.09

  • 5 871
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 412
Наде, добре дошли у дома!!!Да е жива и здрава малката Мария!!! Прекрасно име, да се гушкате и слушате, много късмет и щастие на цялото ви семейство!!! Hug  bouquet Hug

# 31
  • Мнения: 2 327
Наде, честито прибиране вкъщи! Не се отказвай с кърменето. Те първите дни като почне лактацията така си болят гърдите. Стискам палци и изследванията да са добри!

# 32
  • Мнения: 480
Добре дошла на мама Надя!
Стискам палци всичко да е добре при прегледа!
Ние така и не отпътувахме днес за София-колата ни се развали вчера следобед и го отложихме за другия вторник.Още една седмица мислене.А тоя месец септември честно да ви кажа ми е черен откъм финанси....Добре че за туй не се вживявам-пари се изкарват.Хайде лек ден на всички!

# 33
  • Мнения: 3 537
Честито прибиране у дома на мама Надя и бебчо! Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4 585
         Най- доброто лекарство за гърдите са чифт големи мъжки лапи. Тиквичките са за паниране. Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 9 857
Наде,добре дошла у дома!  bouquetЕто че отборът на Мариите във форума расте Grinning.Чакаме добри новини от вас.

# 36
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Нямахме Интернет, влизам днес и чета, че има ново бебче  Simple Smile
Наде, да ти е жива и здрава малката Мария, много щастие и радост да ви носи на всички. Хубави резултати от прегледа ви пожелавам и бързо възстановяване на теб  Hug
На всички останали успешна седмица!

# 37
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Целувки за малкото МИМИ и от мен! Да спи, да папка и да расте без много плач, а на мама да е спокойна и усмихната пожелавам.
Да ви се оплача малко, май ще съм първата тази седмица.
Наталия нещо е променила сензорната си чувствителност. ПРеди обичаше да е много шумно около нея, сега не понася шум, особено виковете на деца, направо се спиртосва. Забелязвам, че стои на приглушена светлина, кара ме да й гася лампите и като заспива си слага възглавницата на лицето, което също е промяна. Не че стария вариант е нормален, но беше по-поносим Sad

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Любознателна, има ли някакво необичайно събитие, което да е провокирало тази промяна? Нещо да я е притеснило или уплашило. Изведнъж ли започна или имаше някакъв преход? Защото с малкия не виждам как ще пазите тишина постоянно, а пък извън къщи е абсолютно невъзможно.

# 39
  • Мнения: 3 537
Ох,любознателна,представям си колко ти е трудно! Rolling Eyes
Нямаш ли там някого,който да те сменя от време на време?Баби? Thinking

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
bim_bam , нищо не ес е случило, при нея така си стават нещата, по-особените продължават между един и три месеца и пак си влиза в релси, ама това състояние ми е много странно, не мога да се го обясня. Ще чакам. Засега реагира най-остро на детски викове, поне на улицата не се чуват  Simple Smile
krasi 76 , няма баби, но уредихме малкия през ноември-декември на ясла, пък да видим.

# 41
  • Мнения: 1 271
Здравейте момичета и момчета  Wink
набързо да ви пиша че децата ме чакат за къпане и хранене
Мама ИГИ ви праща много поздрави ........ за съжаление от 3 Градска където са в кардиологията с Лъчо ... утре ще ги изписват, но са ги уверили че без операция няма да мине. Много е мъничък и не са могли да му сложат абокат и лекарството е пак през устата а той понякога го плюе  newsm78
Молете се Лъчо да започне да се храни добре, че се уморява и хапва едва 20мл и заспива и Иги се притеснява, и да качи някое грамче, за да издържи до 4-5 месец, за да може операцията да е само една, иначе ще трябва да са две. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Мишо е много голям и любвеобилен батко и не оставя бебето на мира само го целува  Heart Eyes

А за нас - ние бяхме на преглед при невроложката с Радост - продължаваме гимнастиката; има бебешки рефлекси, които са се махнали, което е хубаво но има играчки които не харесва и така продължаваме да се борим.
А от известно време Теди прави едни неща които много ми приличат на гърч но е в съзнание, казахме й на невроложката и това и тя каза че ще се пробва да го наблюдава в стационара - не знам какво ще правим и с тези изненади  Sick

Поздрави на всички и усмихната седмица
а на мама Наде и Мария добре дошли удома и много незабравими мигове заедно
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


# 42
  • Мнения: 474
Много съжалявам за проблемите на мама Иги  с малкия,за Кунето която се притеснява за Теди дано не са гърчове.иска ми се  да чета само за хубави неща.пожелавам здраве на всички.ние се подготвяме за първия учебен ден,дано ни тръгне по вода както казват хората.успешна и хубава седмица.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 333
Мамо Наде, ставаме пълни адашки вече  Laughing
Ние с теб и дъщеричките ни. Ще се чудя за коя двойка става дума в постовете във форума  Wink
Да ти е жива и със здраве да носи името си! Нека Богородица е винаги с нея! Тя на светъл празник се роди и с Късмет ще бъде!!!

И не се отказвай за кърменето моля те. Няма защо да ти казвам колко хубаво е за Мария да цока маминото мляко! Ако пък наистина не можеш да кърмиш и много те боли, вземай кърма от Банката за кърма. там служителките са прекрасни и ще ти намерят най-подходящият донор, съобразяват се с всичко относно детето. Аз съжалявам, че не можах да кърмя Мима (3 месеца се цедих и после като я взех и видях тежкото й състояние, кърмата ми секна). А нямах и психическата и физическата възможност да отида до Банката Sad Не прави моята грешка.
А какво стана на прегледа при д-р Буева? Как е бъбречето на Мими?

Моля се Лъчо да започне да се храни добре и да наддава бързо. Дай Боже всичко да се нареди при това малко мъжле!!!
Мамо Иги с Вас сме!

Куне, наблюдавай Теди много внимателно и описвай абсолютно подробно какво прави. Хубаво е и ЕЕГ да направите, за да има яснота по въпроса... въпреки че има и случаи при които с лошо ЕЕГ няма гърчове и обратно... всичко е толкова индивидуално. Моля се и за Вас мило семейство!

Успех на всички първолаци! Остават само 3 дни до началото на първата им учебна година. Сърцата на майките тръпнат в очакване да видят порасналите си дечица с ранички и цветя в ръце!
Прекрасни усещания Simple Smile

Искам и аз

# 44
  • София
  • Мнения: 1 677
Наде,честита ти дъщеричка Мария!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да е здрава и усмихната!

Иги,съжалявам за проблемите на Лъчко.Дано по-скоро да има положителни новини Praynig Praynig Praynig

Ех,Светле и ти да не останеш по-назад CryМного съжалявам за Теди.Дано Радост да е добре! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт