Днешните мъже губели интерес към секса???

  • 5 725
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 047
Колко по-одъртявам, толкоз по-ме бие шайбата и нещо хормоните ми не се поддават на регулация, сиреч знаят само нагоооооре, нагоооооре, нагоооооооре. В момента сме се захванали с булката да докараме тези семейни отношения до съвършенство, но се оказа, че колкото повече настъпваш, толкова повече неща се откриват, нещо като ламята, дето й резнеш една глава, на нейно място още три.
Ъм чи те са го казали ората: "Апетита идва с яденето."

# 46
  • Мнения: 1 416
Мале, продължава да ми се затвърждава убеждението, че моето семейство е най-НЕсексуалното в този форум...  Rolling Eyes
Че какво ненормално има в това да правиш 4 пъти секс седмично?!
Споко!   Stop
Просто в темите за секса пишат масово тези,които са по-сексуални. Другите не ги интересува и ги подминават.
Мисля,че няма нищо ненормално в това да правиш 4 пъти секс седмично,но е малко мъничко лично за мен. Ако става въпрос за работната седмица, това е друг въпрос.  Twisted Evil А събота и неделя колкото можеш да носиш. Twisted Evil
Борко,
Грешка съм направила в постинга...  Laughing Какво ти седмично, месечно имах предвид... Кой ще ти прави секс през ден у нас?!  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 309
Чак пък!?!?!?

Я,да питат наЩИ българи...що секс лъха от тях...


# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чак пък!?!?!?

Я,да питат наЩИ българи...що секс лъха от тях...



освен на пот, чесън и алкохол ли?  ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Напълно съм съгласна с Рени, от презадоволеност идват всички повреди у мъжа Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 2 309
Чак пък!?!?!?

Я,да питат наЩИ българи...що секс лъха от тях...



освен на пот, чесън и алкохол ли?  ooooh!

Ееее,стига де Sick

# 51
  • Мнения: 1 446
а как според теб мирише секса?

# 52
  • Мнения: 1 047
А какво правят вчерашните мъжеее.Трябва поука от тях да вземаме.

# 53
  • Мнения: 1 517
Айде на сексааааа  Joy

# 54
  • Мнения: 161
И у нас така Crossing ArmsМоят се отчита няколко пъти за месеца и толкова .Ама на мен не ми стигааа EmbarassedХормоните ми лудуват и си искат своето.Опрвдава се човека със стрес.Е,обещала съм му ако кара в същият дух да провера как е стреса при мъжете дето ме харесват Joy и често им се дразни.

# 55
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Май има такава тенденция, за съжаление.

# 56
  • Мнения: 220
Вярно е че  когато главата ми пуши от ядове хич не ми е до секс,предпочитам да се гушкам и да се глезя .Но пък от друга страна като ме поглези котето стреса изчезва и ме избива на любов  Heart Eyes Sunglasses

# 57
  • Мнения: 3 164
Лошо е когато жената изгуби интерес Wink
а за мъжете - една порция виагра дали ще им се отрази добре Crazy

# 58
  • Мнения: 1 451
Лошо е когато жената изгуби интерес Wink
а за мъжете - една порция виагра дали ще им се отрази добре Crazy
Виаграта не е възбудител. А само стимулатор. Без възбуда може да си изтече действието и ей така нахалос Wink

# 59
  • Мнения: 220
Лошо е когато жената изгуби интерес Wink
а за мъжете - една порция виагра дали ще им се отрази добре Crazy
Виаграта не е възбудител. А само стимулатор. Без възбуда може да си изтече действието и ей така нахалос Wink

Грешни пари хвърлени на  вятъра.Ако липсва желание във партньорката по добре да ида на кръчма с тия парички  Wine Glass Drunk cheers

Общи условия

Активация на акаунт