Препоръчайте ми очен лекар в София

  • 528
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 669
Молбата ми е ако някой знае добър детски очен лекар в София да ми даде координатите му Praynig
Валето от както се е родил е малко кривоглед,но понеже всички казват, че до годинка може да се оправи,а и бил малък за преглед-досега не съм го водила.Наистина има подобрение,но още дясното оченце му "бяга" малко навътре.
Педито ми даде направление-но и представа си нямам къде да го заведа ooooh!
Ето снимка,направена скоро- ако някой може да си каже мнението
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1198559
Благодаря предварително Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Освен в  Александровска б-ца да го заведеш, иначе на частно незнам все пак си е операция(ако се наложи) и упойките в  частните клиники за деца по 1г. май са забранени. Та по този повод и моето момче го оперираха в държавната б-ца. Но при всички случаи търси детски офталмолог, който се занимава точно с кривогледство а не всичко общо......"2 пъти мери 1 път режи" лекари има въпросът е да е свестен.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 013
Аз водих детето си при д-р Чернодринска на профилактичен преглед, работи със Здравната каса и чух много добри отзиви за нея от мами, на които дечицата им са имали проблеми с очите. В клиниката казаха, че освен там лекарката работела и в Александровска болница, където са най-добрите специалисти. Ето ти координати и успех!http://www.visus.bgcatalog.com/

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
За д-р Облашка съм чувала много добри отзиви! Ако искаш пусни една търсачка. Мисля, че Лиорена я хвалеше. Работи във Вита и не знам дали ще ти свърши работа направлението.

# 4
  • Мнения: 3 914
Това което се вижда на снимката ли е проблема и ако да заведи го на очен но не позволявай каквато и да било намеса освен очила или упражнения
Мен ако питаш не си води детето при Чернодринска особено във Визус заведи го в детска очна клиника освен това аз на твое място бих изчакала още Peace

Общи условия

Активация на акаунт