Дързост и красота Бг вариант

  • 2 282
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 473
В главните роли:
Стефани(моята ку4ка)
Брук(на мен ми е отредена тая роля във филма Grinning)
Ерик старши (мъжа за който ще се оскубем с вампирката)
Ерик младши(нашия син)
и др.маймуни безброи на клона.


Преди няколко дни   полу4их предложение на нов тласък на нашите отношения:да си живеем в мир и любов family:аз(Брук),той(Ерик),бившата(Стефани),няколкото порастнали и/или доведени деца и техните половинки и внуците.Идеята е всеки да си има къща,но за празниците да се събираме дружно около една голяма маса/или няколко по малки,ама покрити с обща покривка,щото народ много.И да си вдигаме дружни тостове cheers,да си говорим по общи теми/за сега незнам какви ама след 2-рата рекия Drunk все  ще намерим.Даже сега си права списък за рождените дни на вси4ки да не вземет да ме пропуснат за някой празник  ruporuu.Та проблема е 4е идва един от най вълнуващите празници в живота ми.Стефани скоро ще има имен ден но аз незнам с какъв тоалет да се поява newsm78.Аз сигурно ще съм първа на масата да си запаза място 4е такава тарапана ще настане по късно.То е малко дале4ко имения и ден но аз от сега се подготвям.Дайте предложение с какво да се поява?А забравих 4е и по бившата му жена и тя ще присъства на събитията  bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 789
 newsm78

# 2
  • Мнения: 2 584
мале, вярно сапунка в БГ вариант, най- добре облечи нещо зашеметяващо, да им покажеш че си няколко класи над тях Twisted Evil
всъщност облечи нещо което харесваш и се чувстваш красива

# 3
  • Мнения: 990
Едно е ясно- не ти е лесно ! Хубавото е ,че го приемаш по -този начин  Hug, за което те поздравявам   bouquet! Какво да облечеш незнам ,но гледай да не омешате родата  Laughing всъщност на коя серия сте от серияла newsm78?

# 4
  • Мнения: 14 489
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
леле Тонкааа... Grinning

# 6
  • Мнения: 473
Едно е ясно- не ти е лесно ! Хубавото е ,че го приемаш по -този начин  Hug, за което те поздравявам   bouquet! Какво да облечеш незнам ,но гледай да не омешате родата  Laughing всъщност на коя серия сте от серияла newsm78?


Хихихи Grinning ами трових си живота 3 години сега ми е смешно.Сега сме на етапа Ерик се раздели със Стефани и аз Брук. Абе 3-мата живеем в разли4ни къщи в момента.Тя му е най добрия приятел (само4е аз знам змиорката какво е замислила и ще и бръкна в здравето ама нема да стане).А да поясна още не съм минала през целата рода(нали съм Брук)нещо синът му не ме кефи.Ама ако ми падне мъжа на дъщерята на Стефани нема да му проста Thinking.Никога не е късно да станеш за резил.  bouquet

# 7
  • Мнения: 473
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary


Леле УРИЕЛ това е роклята  bouquet.Ама диколте нямали отпред? newsm78

# 8
  • Мнения: 473
според мен най-потресаващо е рокля с гол гръб. така като те видят първо отпред , не се впечатляват много, а само да се обърнеш и им увисват ченетата /за жените/. а мъжете ще са изплезили езици цяла вечер. не знам дали се сещаш за хилъри суонк какъв фурор направи с една рокля на оскарите, тя дето не е красавица или нещо подобно, направо уби слона с ластик. ето линкhttp://imdb.com/gallery/granitz/2883/Events/2883/HilarySwan_Gran … y=Swank,%20Hilary


Леле УРИЕЛ това е роклята  bouquet.Ама диколте нямали отпред? newsm78
Че трябва само в гръб да им стоя Joy

# 9
  • Мнения: 6 155
Нищо не разбрах newsm78

# 10
  • Мнения: 473


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet

# 11
  • Мнения: 26
Каквото и да избереш, те подкрепям! Само ти да се чустваш хубава и на мястото си!
Избери нещо удобно, стилно и елеганто! Някаква жестока рокля, е не с пайети и висулки!
Нещо в стила Донатела Версаче!!!!
Успех мила! 4470

# 12
  • Мнения: 6 155


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet

Ми нищо  Laughing
Любовен триъгълник ли има, съвет за рокля ли искаш или ...?

# 13
  • Мнения: 473


Кажи какво неразбра и ще ти обясна.То е доста заплетено  bouquet

Ми нищо  Laughing
Любовен триъгълник ли има, съвет за рокля ли искаш или ...?



Ами любовен триъгълник не е а 4-рен ,3 сме на клона.1-вата му жена която постоянно му реве по телефона,2-рата тая дето се опита да ми отрови живота все едно аз съм и виновна и аз Grinning.Проблема е 4е той държал и на 3-те и неможел да срита никоя от нас та затова ще се събираме HugА за роклята да наистина съвет искам ако има и снимки да погледна някое модел4е 4удесно  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 155
Лелеее  ooooh! ooooh! ooooh!
Не ти е лесно Confused
И сега ще се събирате, за да си избере "господина" една от трите ли?  #Crazy

За рокля ще се включа по-късно Peace

# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Опитай да разбереш с какви тоалети ще са другите...и ти бъди РАЗЛИЧНА!:))))

# 16
  • Мнения: 2 723
Еееееее, Тонка, ти ме разби душко  Joy
Да не забравиш да купиш подобаващо подаръче на Стефани по случай празника  bouquet
А квото и да облечеш винаги ще си по-готина от 50 годишните чанти, па ако и по дънки да идеш... Иииии да не забравиш за заведеш Ерик младши, за да може и той да поздрави бабичка Стефани hahaha

# 17
  • Мнения: 473
Еееееее, Тонка, ти ме разби душко  Joy
Да не забравиш да купиш подобаващо подаръче на Стефани по случай празника  bouquet
А квото и да облечеш винаги ще си по-готина от 50 годишните чанти, па ако и по дънки да идеш... Иииии да не забравиш за заведеш Ерик младши, за да може и той да поздрави бабичка Стефани hahaha



Хахаха Grinning....................непременно младши ще пресъства на събитието.Аз си мисля Никси дали да не се подготвя и с един букет 4ерни рози  bouquet щото току виж празника се превърне в панахида.То не се знае ама 4овек трябва да е подготвен за всяка една ситуация.Абе да е жива и здрава даже си мисля да ида да и паля по една свещи4ка 4е тя ми е голем у4ител в живота(как да задържиш един мъж с лицемерие и наглост)от нея бая неща можеш да нау4иш стига да си мръсна к..ка.
Пример:изре4ението е нейно.
"мъжете се разли4ават само по цвета на о4ите" #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 723
 Joy
Глей ся, тя бабиер Стефани е много мъдра жена, затва се учи добре от нея...
Можеш за всеки случай (освен черните рози щот то верно не се знае на тия години, може и Ерик старши да се гътне от емоцията да е заобиколен от 3-те си най любими жени на света) та можеш да вземеш и анти отрова, щото то не се знае, може Стефани да си изтърве отровния зъб докато те целува за Добре дошла...
Апропо къде ще е партито? Можеш да предложиш да е у вас, в новата къща hahaha
Купи на всеки по един чифт пантофи, за да се чувстват като у дома си ( ама ще трябва отделно шкавче, че то бая народ ще да се събирате), черджето пред  вратата с надпис welcome също е задължителен елемент  bouquet

# 19
  • Мнения: 473
Joy
Глей ся, тя бабиер Стефани е много мъдра жена, затва се учи добре от нея...
Можеш за всеки случай (освен черните рози щот то верно не се знае на тия години, може и Ерик старши да се гътне от емоцията да е заобиколен от 3-те си най любими жени на света) та можеш да вземеш и анти отрова, щото то не се знае, може Стефани да си изтърве отровния зъб докато те целува за Добре дошла...
Апропо къде ще е партито? Можеш да предложиш да е у вас, в новата къща hahaha
Купи на всеки по един чифт пантофи, за да се чувстват като у дома си, черджето пред  вратата с надпис welcome също е задължителен елемент  bouquet


хахахахахахахаха......................................... thumbsup

Така става ли аз на вратата welcome

# 20
  • Мнения: 2 723
Бе ти не върви да висиш като дърво пред вратата, ама свирни кога ще бъде партито, ще те отменя, хем ще се видя с познати  hahaha

# 21
  • Мнения: 743
Само да питам - От к'ъв зор се налага това събиране? Мъжа ти луд ли е или е решил да покаже коя е Жената за него? Бъди горда и се дръж надменно и ги срязвай на всяка дума. Ако някоя нещо протестира - това е твоя дом и правиш това което искаш. Вратата трябва да са запомнили къде се намира. Успех и горе главата!!! Натрий им носовете на лелките!!!

# 22
  • Мнения: 431
Що се излагате така - женски бой за самеца, а той гордо да вири перушина колко е прекрасен и желан - три жени се скубят заради него. Какво толкова има в тоя мъж, че позволявате да ви унижава? Пари ли? newsm78

# 23
# 24
  Малеее,  smile3505думи неам...и все пак, да си кажа.
   Ех, Тонка,какви времена доживяхме...Не мисля ,че съм старомодна, при това прощавам сравнително бързо, защото не мога да живея в конфликт с някого.Ако (да не дава Господ!)се разведа по някаква причина, бих останала приятелка с мъжа си заради детето най-вече , но и заради себе си.И смятам , че това е логично, освен в случаите, когато мъжът е насилник или престъпник.
    Обаче Naughty ...да ми прави подобно предложение, ей, fight ще го пратя там откъдето е излязъл и въобще ще забравя за него
.
За мен това е подигравка и не подлежи на обсъждане.
    Ако иска да излиза с нас ок! Ама да ни меши с останалия харем - категорично не!
Какво се очаква сега , да си пиете коктейли  cheers hbdayв задушевна обстановка?
    От друга страна, понеже сме го подкарали на веселбия, а то на чужд гръб и 100 тояги са малко, що не напишеш малко мемоари, че да ги продадеш на някоя филмова къща.Поне да си възвърнеш паричките за роклята дето ти предлагат да си облечеш-бая солена ще ти излезе  smile3521

# 25
  • Мнения: 4 195
тоз твоя мъж с какви очи е бе, по-добре не ни ги показвай, че щом три не можете да го разделите, току виж се появила и 4-та #Crazy
това в кръга на майтапа и без да искам да те засегна
а иначе - момичетата са прави - я го настъпи малко по вратлето, кви са тия верно Бг дързост и красота  bouquet

# 26
  • Мнения: 990
Едно е ясно- не ти е лесно ! Хубавото е ,че го приемаш по -този начин  Hug, за което те поздравявам   bouquet! Какво да облечеш незнам ,но гледай да не омешате родата  Laughing всъщност на коя серия сте от серияла newsm78?


.Ама ако ми падне мъжа на дъщерята на Стефани нема да му проста Thinking.Никога не е късно да станеш за резил.  bouquet
малиииии  Joy !!!! Айде успех и да разкажеш какво е станало,че ме плени с тая история   bouquet

# 27
  • Мнения: 238
Тонка, сложи си монахински одежди, но в бяло, щото ти си чиста душа, а отдолу за всеки случай нещо като тоалета на Камелия от последното турне на Пайнера. Като му дойде времето след втората ракия да кажеш "Чакай да се съблека, че ми е горещо нещо...", и отметнеш расото... глей кво става!

# 28
  • Мнения: 473
Тонка, сложи си монахински одежди, но в бяло, щото ти си чиста душа, а отдолу за всеки случай нещо като тоалета на Камелия от последното турне на Пайнера. Като му дойде времето след втората ракия да кажеш "Чакай да се съблека, че ми е горещо нещо...", и отметнеш расото... глей кво става!

Rebeka аз ако се поява по бански и покажа свежа плът мали смут ше настане, #Crazy ти остави това ама ше си остана сама на масата да си пия на празника Wine Glass.Ще се изпотрепат на вратата кой пръв да излезе argue smile3557 и бегом в "пълна промяна".Мойта Стефани като я знам как изглежда милата 1 година нема да излезе от там.Щом Д-р Емилова не можа да и помогне в "кръцни-срежи" може и да се справят newsm78.Ето после пак ще имаме повод да се събираме в някой голям дворец примерно в резиденцията в Бояна да чакаме завръщането и от пълна промяна.Аз ше си взема капките за о4и щото предизвикват сълзи и като се появи ще ревна от възторг с отворени уста newsm45.

# 29
  • Мнения: 3 334
Ей Тонка страшна си бе мила Joy,чета и се скъсвам от смях newsm62 smile3532,дробовете ме заболяха.Кефи ме оптимизма ти newsm10,при тези всичките проблеми ако съм аз,каквато съм агресивна newsm61 да съм ги отрепала всички #2gunfire smile3513
Пожелвама ти да избиеш рибата с тоалет и само положителни за теб емоций Hug

# 30
  • Мнения: 271
Да, да с фоторепортаж! Joy

Общи условия

Активация на акаунт