Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Момичета, не се самонавивайте, че е "гадно" детето да е "само"То не е само-то си има вас.От вас зависи как ще се възприема.Повечето ми приятелки са единствено дете-ами нито са егоисти, нито са самотни.

# 16
  • Мнения: 8 505
Момичета, не се самонавивайте, че е "гадно" детето да е "само"То не е само-то си има вас.От вас зависи как ще се възприема.Повечето ми приятелки са единствено дете-ами нито са егоисти, нито са самотни.

Е,на мен ми е гадно да съм единствено дете.Не съм се чувствала самотна,но желанието ми за брат или сестра така и не мина Rolling Eyes
И да,гадно е.И го усещам много повече през последните години Confused

# 17
  • Мнения: 1 134
Нашата версия е: "Мамо, роди ми един батко"!  Crazy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 307
Мамо, искам сестричка! - щерката.
Ами, братче? - аз
Ами ще го върнем в болницата!  Crossing Arms - щерката.

Това се върти по веднъж на седмица от няколко месеца у дома. Сина и той иска сестричка, което е ме изненада Laughing

# 19
  • Мнения: 2 212
Е,на мен ми е гадно да съм единствено дете.Не съм се чувствала самотна,но желанието ми за брат или сестра така и не мина Rolling Eyes
И да,гадно е.И го усещам много повече през последните години Confused

 Peace

# 20
  • Мнения: 364
И при нас го има това, нищо че са двама! Grinning Синът ми от година и половина се сърди и иска още едно момченце да си играел с него. Като го питах откъде да му го взема, той възмутено отговори: " Е миии ще го родиш!". Пошегувах се , че и Хриса сигурно ще иска сестричка да си играе с нея  , а той невъзмутимо : "Ще родиш момченце и момиченце, за да има и Хриси с кой да играе и да не ме занимава мен! " Мислех , че ще му мине бързо, но не мирясва вече повече от година. Не мрънка постоянно , но не забравя!   newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Е,на мен ми е гадно да съм единствено дете.Не съм се чувствала самотна,но желанието ми за брат или сестра така и не мина Rolling Eyes
И да,гадно е.И го усещам много повече през последните години Confused

 Peace
Ъхъ. Гадно си е Sad И на мен с течение на годините все повече ми липсва.
Не разбирам жените, които могат да раждат, имат морална подкрепа и материална сигурност и остават с едно дете.

# 22
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
И моят дълги години искаше бебе, сега като има сестричка и вика, май преди ни беше по-добре  Laughing Няма угодия!
Имам приятелка тук с 4 деца и те след като видяха нашето бебе, започнаха да навиват майка си за бебе Crazy познай дали ще им се отвори парашута  Laughing
Обясняваш, че няма да има повече бебета и с течение на времето ще свикне с този факт.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Е,на мен ми е гадно да съм единствено дете.Не съм се чувствала самотна,но желанието ми за брат или сестра така и не мина Rolling Eyes
И да,гадно е.И го усещам много повече през последните години Confused

 Peace
Ъхъ. Гадно си е Sad И на мен с течение на годините все повече ми липсва.
Не разбирам жените, които могат да раждат, имат морална подкрепа и материална сигурност и остават с едно дете.

E, недейте да бъдете така крайни! Аз също съм едно дете, но като гледам колко приятели наоколо не са в добри отношения с братя и сестри и че те не се избират, докато приятелите можеш да ги избереш. Та някак не съжалявам кой знае колко за липсата на брат или сестра. Дъщеря ми също ще бъде едно дете и не мисля да правя адска драма от това. Аз не бих родила второ понеже от изброените по-горе неща единствено съм можеща да раждам засега, но нямам нито морална подкрепа, нито материална сигурност за повече деца.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 739
И Дияна от време на време се присеща, че иска или сестричка, или братче, или близнаци. И аз си мисля, че ще спре да казва "мамо искам" чак като родя второ Simple Smile

# 25
  • Мнения: 9 990
Е,на мен ми е гадно да съм единствено дете.Не съм се чувствала самотна,но желанието ми за брат или сестра така и не мина Rolling Eyes
И да,гадно е.И го усещам много повече през последните години Confused

 Peace
Ъхъ. Гадно си е Sad И на мен с течение на годините все повече ми липсва.
Не разбирам жените, които могат да раждат, имат морална подкрепа и материална сигурност и остават с едно дете.

E, недейте да бъдете така крайни! Аз също съм едно дете, но като гледам колко приятели наоколо не са в добри отношения с братя и сестри и че те не се избират, докато приятелите можеш да ги избереш. Та някак не съжалявам кой знае колко за липсата на брат или сестра. Дъщеря ми също ще бъде едно дете и не мисля да правя адска драма от това. Аз не бих родила второ понеже от изброените по-горе неща единствено съм можеща да раждам засега, но нямам нито морална подкрепа, нито материална сигурност за повече деца.

Абсолютно е така.За това едно дете само да се чувства нормално и не -самотно роля имат родителите, средата.Аз не съм сама, но пък не са ни научили да сме заедно-даже понякога съм си мислела, че е по-добре да съм била едно дете.Нямам контакт със сестра си.И от това нито съм нещастна, нито самотна, нито страдам Rolling EyesНе правете такива заключения, много моля.Всеки живот, всяка съдба е уникална, не можете да поставяте всички в една категория.Не може една жена да ражда, само защото има например подкрепа от някой или пари.Изкривява се нещо тук.Това е личен избор.Имам една приятелка-тя е едно дете и е много щастлива даже и си го признава-казва-какво-щеше да има борба за надмощие, за имот, за незнам си какво-сега ми е добре-имам си всичко, без да се дърпам с някой.Тя самата ще остане с едно дете, нищо, че има-такава и е представата.И така е пълноценна, спокойна и уравновесена.Може да е малко егоистично-но това е нейният свят и тя се чувства добре така.И никак не е разглезена, самотна или  непълноценна , след като не е имала другарчеили конкуренция като малка вкъщи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт