Забавни и весели случки от срещата в Арбанаси....и не само там

  • 4 579
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Тази тема я пускам вдъхновена от ivka10,а и за да вдъхновим и другите мами за следваща среща.
Нека да внесем и малко колорит в ежедневието изпълнено с толкова грижи.
Та за темата:тук ще ви разкажем смешни и забавни истории свързани с нас потребителите и децата ни естествено(на къде без тях). Hug
Аз ще започна със случка от срещата по-точно от края й(от главата за краката както се казва) Wink
Та: тръгваме си вече ние и както разбрахте пътя ни с Ивка се оказа до някъде един и същ и се разбрахме да спрем на Гурково да хапнем и то какво мислите....чорба и сигурно се сещате че ще е шкембе.Не им стигна,че всички ще ядат ами вдъхновиха и децата Wink.Ама хайде добре щом им се ядат такива неща ок,но като донесоха чорбата тя върви комплект с огромна купа с оцет,чесън и не знам още какво.Заведението добре,че беше скромно и не толкова посещаемо за да не ни гледат хората сеира как 3-ма възрастни и две деца сипват в чорбата онова странно нещо с чесън и ръсят някви пипери-черни червени и лютиииии......така се ядяла тази чорба thumbsupДо тук добре,но някои дами попрекалиха с пиперчетата-чернички и червенички и лютиииии......Сещате се за кого говоря,аз не ям това странно нещо,и за щастие и Преславка не го хареса,та остана една единствени  smile3521 Ивка.И до тук всичко беше ок,но беше време и да хапнат това което са надробили  smile3508.Мъжете и малки и големи се справяха блестящо,но в един момент забелязвам Ивка гледа странно...ама мнооого странно Rage питаме я какво ти има,а тя-едва проговаря нищо,но погледааа един влажен,очите едни по големи и мокрииии... Rage но мълчи яде и тва е.Ох свърши най сетне чорбата,а Ивка вече беше се подпалила яко  smile3521 Rage Rage Rage
Когато успя най сетне да обясни за какво става дума се оказа,че не само децата нямат спирачки...попрекалила с лютото а и не разбъркала докрай и всичко на дъното-огън ама огън  tantrum но нали е пекана мълчиииии....само особения поглед и сълзите я издадоха.Май дълго ще помни чорбата в Гурково и смеха който огласяше цялото заведенийце.
Много ме е яд,че не се сетих да й снимам странната физиономия ама мнооого smile3511
Ивка,мила наистина беше неотразима.Добре ,че беше количката да я буташ та не ти се наложи да потичаш около крайпътното ханче  Grinning  tantrum
Ох,момичета дори и сега като пиша се заливам от смях,детенце като я видя спря да яде реши,че чорбицата е виновна за странното изражение на Мама  #Silly
Та в общи линии така и завърши нашата среща от там пътищата ни се разделяха.
Това е: Нищо човешко не ни е чуждо!!! newsm51
Благодаря ти Ивка за прекрасния завършек и се надявам да не се сърдиш очаквам твоето включване  smile3508 нека се посмеем дружно  smile3532

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Тази тема я пускам вдъхновена от ivka10,а и за да вдъхновим и другите мами за следваща среща.
Нека да внесем и малко колорит в ежедневието изпълнено с толкова грижи.
Та за темата:тук ще ви разкажем смешни и забавни истории свързани с нас потребителите и децата ни естествено(на къде без тях). Hug
Аз ще започна със случка от срещата по-точно от края й(от главата за краката както се казва) Wink
Та: тръгваме си вече ние и както разбрахте пътя ни с Ивка се оказа до някъде един и същ и се разбрахме да спрем на Гурково да хапнем и то какво мислите....чорба и сигурно се сещате че ще е шкембе.Не им стигна,че всички ще ядат ами вдъхновиха и децата Wink.Ама хайде добре щом им се ядат такива неща ок,но като донесоха чорбата тя върви комплект с огромна купа с оцет,чесън и не знам още какво.Заведението добре,че беше скромно и не толкова посещаемо за да не ни гледат хората сеира как 3-ма възрастни и две деца сипват в чорбата онова странно нещо с чесън и ръсят някви пипери-черни червени и лютиииии......така се ядяла тази чорба thumbsupДо тук добре,но някои дами попрекалиха с пиперчетата-чернички и червенички и лютиииии......Сещате се за кого говоря,аз не ям това странно нещо,и за щастие и Преславка не го хареса,та остана една единствени  smile3521 Ивка.И до тук всичко беше ок,но беше време и да хапнат това което са надробили  smile3508.Мъжете и малки и големи се справяха блестящо,но в един момент забелязвам Ивка гледа странно...ама мнооого странно Rage питаме я какво ти има,а тя-едва проговаря нищо,но погледааа един влажен,очите едни по големи и мокрииии... Rage но мълчи яде и тва е.Ох свърши най сетне чорбата,а Ивка вече беше се подпалила яко  smile3521 Rage Rage Rage
Когато успя най сетне да обясни за какво става дума се оказа,че не само децата нямат спирачки...попрекалила с лютото а и не разбъркала докрай и всичко на дъното-огън ама огън  tantrum но нали е пекана мълчиииии....само особения поглед и сълзите я издадоха.Май дълго ще помни чорбата в Гурково и смеха който огласяше цялото заведенийце.
Много ме е яд,че не се сетих да й снимам странната физиономия ама мнооого smile3511
Ивка,мила наистина беше неотразима.Добре ,че беше количката да я буташ та не ти се наложи да потичаш около крайпътното ханче  Grinning  tantrum
Ох,момичета дори и сега като пиша се заливам от смях,детенце като я видя спря да яде реши,че чорбицата е виновна за странното изражение на Мама  #Silly
Та в общи линии така и завърши нашата среща от там пътищата ни се разделяха.
Това е: Нищо човешко не ни е чуждо!!! newsm51
Благодаря ти Ивка за прекрасния завършек и се надявам да не се сърдиш очаквам твоето включване  smile3508 нека се посмеем дружно  smile3532
Креми смях се със сълзи от прочетеното, и просто ще е направо обидно да не се включа. Joy
Първо момичета не и вярвайте на Кака ви Кременка Naughty
Първо не беше в Гуркова а в с.Пчелиново в едно крайпътно  заведение LaughingНе,че това има някакво значение,но да си кажа аз.
За чорбата,не беше толкова люта.Вие сега на мен ли ще вярвате или на Креми? Crossing Arms
Все пак аз я ядох тази чорба. ooooh!
Количката с Преславка бутах не заради друго ами,защото детето нервничеше и нямаше накъде,а и имаше страхотни цветя отвън та изялзох да ги разгледам. Laughing
Креми,мила признай без бой,че и на теб ти се похапваше от чорбата ама късно се усети,та ми завидя, дето аз се престраших. Joy Joy
Обещавам, като дойда в Пловдив лично да ти завъртя една чорбица та да мирясаш най-сетне. hahaha

Та,като взехме тука сега да си разказваме подобни историйки,я кажи мила ми Креми на широката аудитория,колко пъти обърка горкият си мъж докато улучите къщата,където бяхме отседнали? smile3534
Като се има предвид,че указанията на Дидка чак ги беше и принтирала. newsm47
То не,че ние се справихме блестящо ама поне звъннахме на Ани та мъжът и даваше по телефона наставления на моя, докато стигнем.Поне не се изложих да принтирам указанията  и да се загубя още преди да съм стигнала Арбанаси. Joy hahaha
Та така скъпи момичета и момчета това е истината. newsm62
Въпреки дългият път успяхме да се посмее и повеселим на воля.Ееее някой се повеселиха за моя сметка,ама аз не им се сърдя,защото прекалено много ги уважавам. smile3525
П.П.Креми още веднъж не ти се сърдя за нищо а направо ти благодаря с две ръце и от сърце(то чак се и римува)че ме накара,прочитайки темата да изкачам от спалнята на няколко пъти за да не събудя детето от смехът си.Трябваше сега да ме видиш и да разбереш що значат сълзи.Остави я ти тая шкембе чорба.Ако на това вчера сълзи му викаш аз съм космонавт. Joy

# 2
  • Мнения: 441
Такааа.

От скоро моят мъж се е заел със задачата да научи Николай да духа свещичките  от тортата, като за целта в къщи му обяснява най-подробно какво се прави,пали му с една запалка или кибрит и го учи да поема въздух и да духа.

До тук добре. Оня ден в манастира палим свещички за здраве и седим смирени в храма, а Ники само чака да доближим свещичките и поема дълбоко въздух.  И подскача и умира от радост Laughing Помисли си сигурно, че часът за духане на свещи настана.

Започна едно дърпане, шептене, "не", "не", ама как да обясниш, много ме напуши смях hahaha

# 3
  • Мнения: 1 652
Ха така! Много сладка темичка! Ей за такъв дух приказвах сума време- а не само за рев, сълзи,  newsm45   спорове,   fightобидени и неразбрани хора с каквито беше пълен форумът до вчера .
Радвам се много на тази атмосфера, newsm68 която донесохте от Абранаси!
Боя се само да не е за кратко.
Април-  smile3510"Малкият човек опознава света!" smile3540- каза мой приятел веднъж. Колко е хубаво! Когато моят син започна да прави тези "номера" си казах-  Я гледай какъв вкус можел да има живота! Приятно е да се четат такива неща! smile3529
Креми, благодаря ! Hug

# 4
  • Мнения: 341
Дарена,аз също се надявам да не е за кратко,а всеки да разкаже за нещо весело свързано с него,детето му или някой от форума.Защо в последно време пропускаме да разказваме за хубавите моменти от живота,за щастливите мигове,те и без това са кратки нека да си ги удължим сами.Наистина имаме нужда от порция смях било то украсена или подсилена номера е да се почувстваме добре.

А по повод моето губене това е следствие от детството ми-тренирала съм ориентиране и от тогава явно съм загубила някъде в горите собствения си ориентир и вечно аз не знам къде съм и как да стигна до някъде.Кико беше на 2 години и тръгна на ясли(е,само за месец),но беше достатъчно за всички ни.Та аз тогава работих и бабите се редуваха да го взимат,но един ден реших,че е редно и аз поне веднъж да се появя следобед и да си го взема ,а не само да го водя на така омразното му място.Отивам аз ентусиазирана мама,взимам си детето и ще си тръгваме,добре ама аз не знам накъде да хвана за да стигна за спирката.Кико още не можеше да говори,а само сочеше и м м м.Огледах се и си харесах една посока и тръгнах.Той ме държи за ръка и върви,ама нещо все се обръща и м м м и сочи с пръст в обратната посока.И аз нали съм спец по бебешкия говор си викам явно е видял люлки и иска да отидем там  Wink Обяснявам му,че сега си отиваме и ще отидем на други люлки,ама той става все по-настоятелен и тва е.Е,как да му откажа и се съгласявам аз така или иначе не знам къде съм поне детето да се полюлее  1swing
Тръгвам в неговата посока и малко след завоя познайте какво виждам  doh автобусната спирка от която трябва да се качим и то ми вика м бу бу бу  smile3538 божееее голям срам добре че беше той иначе кой знае къде щях да се забия.Това ми беше последното взимане от ясли,после в градината беше по лесно а и той проговори така,че сега разчитам на него и на баща му,ние с Лъчи сме безкрайнооо дезориентирани и се возим като багаж.
Та по повод принтирането то беше за мъжа ми и добре,че беше защото можеше и да не стигнем изобщо Арбанаси да не говорим за къщата  smile3503
И да изпуснем такъв купон...никогааааа!!! smile3533

# 5
  • Мнения: 441
 smile3532

ох,Креми, смея се с глас Joy Joy Joy

да използвам, извинете, тази тема и да кажа, че Дидка ми липсва тези дни във форума
 Rolling Eyes

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  love001 тука съм,но нали знаеш,че от сутрин до вечер не съм в къщи и после бързам да наваксвам-готвене,чистене,гушкане
Да ви се похваля,след срещата,моята Ваня стана неузнаваема-връщам се на следващият ден вечерта от лекции и  #Shocked детето както никога до тогава  newsm28 newsm75  food002 1dishes hang flower clean clean -лъскало,търкало и то всичко наведнъж,до сега  newsm78 ако нещо свърши ама едва - едва!Та така!Разгледах и новите снимки  newsm74 имате всички много поздрави от мъжът ми и каза,че чака новата ни среща,на която ще дойде с огромно удоволствие
 gydi сега отивам да се разправям с Павел,че нещо ме тормози и врещи в ухото ми..искал да гледа ШРЕК ...аз пък искам новините Crossing Arms

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
  love001 тука съм,но нали знаеш,че от сутрин до вечер не съм в къщи и после бързам да наваксвам-готвене,чистене,гушкане
Да ви се похваля,след срещата,моята Ваня стана неузнаваема-връщам се на следващият ден вечерта от лекции и  #Shocked детето както никога до тогава  newsm28 newsm75  food002 1dishes hang flower clean clean -лъскало,търкало и то всичко наведнъж,до сега  newsm78 ако нещо свърши ама едва - едва!Та така!Разгледах и новите снимки  newsm74 имате всички много поздрави от мъжът ми и каза,че чака новата ни среща,на която ще дойде с огромно удоволствие
 gydi сега отивам да се разправям с Павел,че нещо ме тормози и врещи в ухото ми..искал да гледа ШРЕК ...аз пък искам новините Crossing Arms
Диде,браво на Ваня.Явно е искала да зарадва,милата си майчица.  bouquet

# 8
  • Мнения: 358
придружавам извиненията си за отсъствието от срещата със снимки на шаферката

# 9
  • Мнения: 1 652
miraaaa, щастливи да сте! Мно-о-о- го е сладка вашата беба. И прави сладки муцунки! Wink

# 10
  • Мнения: 341
Браво! newsm51 това е най-сладката шаферка която съм виждала  newsm10

След тази фото сесия  photo сте оправдани   love001 нацелувай-малката шаферка.

Бъдете здрави и винаги толкова щастливи!!!!

# 11
  • Мнения: 358
благодаря ви мами и за следващата среща ще се подготвяме още от сега.

# 12
  • Мнения: 7 263
Дарена,аз също се надявам да не е за кратко,а всеки да разкаже за нещо весело свързано с него,детето му или някой от форума.Защо в последно време пропускаме да разказваме за хубавите моменти от живота,за щастливите мигове,те и без това са кратки нека да си ги удължим сами.Наистина имаме нужда от порция смях било то украсена или подсилена номера е да се почувстваме добре.

А по повод моето губене това е следствие от детството ми-тренирала съм ориентиране и от тогава явно съм загубила някъде в горите собствения си ориентир и вечно аз не знам къде съм и как да стигна до някъде.Кико беше на 2 години и тръгна на ясли(е,само за месец),но беше достатъчно за всички ни.Та аз тогава работих и бабите се редуваха да го взимат,но един ден реших,че е редно и аз поне веднъж да се появя следобед и да си го взема ,а не само да го водя на така омразното му място.Отивам аз ентусиазирана мама,взимам си детето и ще си тръгваме,добре ама аз не знам накъде да хвана за да стигна за спирката.Кико още не можеше да говори,а само сочеше и м м м.Огледах се и си харесах една посока и тръгнах.Той ме държи за ръка и върви,ама нещо все се обръща и м м м и сочи с пръст в обратната посока.И аз нали съм спец по бебешкия говор си викам явно е видял люлки и иска да отидем там  Wink Обяснявам му,че сега си отиваме и ще отидем на други люлки,ама той става все по-настоятелен и тва е.Е,как да му откажа и се съгласявам аз така или иначе не знам къде съм поне детето да се полюлее  1swing
Тръгвам в неговата посока и малко след завоя познайте какво виждам  doh автобусната спирка от която трябва да се качим и то ми вика м бу бу бу  smile3538 божееее голям срам добре че беше той иначе кой знае къде щях да се забия.Това ми беше последното взимане от ясли,после в градината беше по лесно а и той проговори така,че сега разчитам на него и на баща му,ние с Лъчи сме безкрайнооо дезориентирани и се возим като багаж.
Та по повод принтирането то беше за мъжа ми и добре,че беше защото можеше и да не стигнем изобщо Арбанаси да не говорим за къщата  smile3503
И да изпуснем такъв купон...никогааааа!!! smile3533

Е така не съм се смяла с години, честна дума - Креми и това със шкембето ме разсмя, но това с прибирането от яслата направо вече с глас се хилех.
Страхотно се радвам момичета че така добре сте прекарали, честно казано няколко дни преди това се сетих за срещата ви и си мислех да звънна вечерта на Ивка или поне да и пратя един смс - примерно "Наздраве на компанията" - но на самия ден се отнесохме с хлапетата и забравих. После ме беше яд, ама късно!

# 13
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Моят син все пита за онези/щото не им помни имената/ дечица дето си играли и се търкаляли по тревата като магарета  Mr. GreenТой си е харесал едно магаре и иска да си го вземаме в къщи,а аз да му готвя манджички ooooh!Реееееев ...магарето  та магарето.Стигнахме до компромисен вариант-всеки ден ще ходим да му носим хлебче и ябълка  bowuu съгласен!!!Обаче като си види магарето да се търкаля...ей тъй се били търкаляли горе на Арбанаси  с момченцата Joy и айде на снимките да ги разглеждаме Hug

# 14
  • Мнения: 341
newsm62 Ох Дидкааа как ме разсмя само.Точно днес слагах някакви странни надписи на снимките  ooooh!

Ние пък ходихме на цирк миналата седмица и отвън имаше три камили.Лъчезар като ги видя и като ме задърпал:"Ела да видим белия кон" newsm62 Аз се нали съм по обясненията  Wink му казах,че това е камила,а не бял кон:"Уцелил си само цвета" Laughing И той като твоя син хайде да си го купим и да си го водим у нас  smile3514 Няма тръгванееее.Белия кон,та белия кон  rotfImbo Накрая го  photo и така се реши въпроса с прибирането.
Цирка в цирка беше пълен!!! Tada
Но вие още не знаете,че Бобо ни беше на гости и сега си има нов приятел.Така се въодушеви от срещата,че като гледаме снимките от Арбанаси пита "Ами аз къде съм?" "Мен защо не сте ме снимали ?" и отказва да проумее,че той не е бил.

# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
newsm62 Ох Дидкааа как ме разсмя само.Точно днес слагах някакви странни надписи на снимките  ooooh!

Ние пък ходихме на цирк миналата седмица и отвън имаше три камили.Лъчезар като ги видя и като ме задърпал:"Ела да видим белия кон" newsm62 Аз се нали съм по обясненията  Wink му казах,че това е камила,а не бял кон:"Уцелил си само цвета" Laughing И той като твоя син хайде да си го купим и да си го водим у нас  smile3514 Няма тръгванееее.Белия кон,та белия кон  rotfImbo Накрая го  photo и така се реши въпроса с прибирането.
Цирка в цирка беше пълен!!! Tada
Но вие още не знаете,че Бобо ни беше на гости и сега си има нов приятел.Така се въодушеви от срещата,че като гледаме снимките от Арбанаси пита "Ами аз къде съм?" "Мен защо не сте ме снимали ?" и отказва да проумее,че той не е бил.


Креми,абе знаех си аз,че ще станат приятели ама мойто магаре само дето се вря толкоз време във мен от срам,сакън да не го открадне някой или пък да не ме вземе някой от него.Той баща му ме е зачислил към Боби и той затова не ме изпуска от поглед. Joy Joy Joy
А що се отнася до въргалянето в тревата и в Пловдив я свършихме тая работа,само че Кременка много бързо подбра децата пред нея та милите не можаха да се отъркалят колкото им душа иска. hahaha

# 16
  • Мнения: 341
Той баща му ме е зачислил към Боби и той затова не ме изпуска от поглед.

 newsm62 Това ми напомни как Лъчезар(все той,ама...)хвана един познат за ревера и му вика-"Махни се от тук,няма да говориш с мойта майка" Срааааммм  Embarassed ужас едвам го откопчих от горкия човечец  #Silly
Та това си е мъжка тактика  Wink и внимавай с кой говориш  Naughty

А що се отнася до въргалянето в тревата и в Пловдив я свършихме тая работа,само че Кременка много бързо подбра децата пред нея та милите не можаха да се отъркалят колкото им душа иска. hahaha

Ами ще ги подбера децата,на тая кал.....и тук таме тревааа.
Да няма после....аз пера,пера пък......

А бе я ми кажете,защо в почти единствената весела тема си пишем само ние?
Хораааа,отпуснете се и разкажете за нещо хубаво   bouquet

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Той баща му ме е зачислил към Боби и той затова не ме изпуска от поглед.

 newsm62 Това ми напомни как Лъчезар(все той,ама...)хвана един познат за ревера и му вика-"Махни се от тук,няма да говориш с мойта майка" Срааааммм  Embarassed ужас едвам го откопчих от горкия човечец  #Silly
Та това си е мъжка тактика  Wink и внимавай с кой говориш  Naughty

А що се отнася до въргалянето в тревата и в Пловдив я свършихме тая работа,само че Кременка много бързо подбра децата пред нея та милите не можаха да се отъркалят колкото им душа иска. hahaha

Ами ще ги подбера децата,на тая кал.....и тук таме тревааа.
Да няма после....аз пера,пера пък......

А бе я ми кажете,защо в почти единствената весела тема си пишем само ние?
Хораааа,отпуснете се и разкажете за нещо хубаво   bouquet
Хи хи-Ама Креми той Боби отскоро така прави.Преди година и нещо ме подаряваше на първият срешнат.А съм посмяла да прегърна баща му и бивах прогонена с сумите"Не го пипай-Тати е мой.Намери си друг тати" Joy Joy JoyЕхххххх,защо и сега не ме предлага така?Май станах дефицитна стока. Mr. Green
Отново за въргалянето да кажа,че те пак си бяха кални.Едно петно от кал ли е от трева ли е не можах да го разбера така и не излезе. Tired

# 18
  • Мнения: 441
...
А бе я ми кажете,защо в почти единствената весела тема си пишем само ние?
Хораааа,отпуснете се и разкажете за нещо хубаво   bouquet

нИ знам защо така става, ама на мен най-ми харесва тази тема

ония заядливите, дето се дъвче едно и също вече даже ми е скучно да чета...

стига драми, толкова ми беше свито през последните години -  искам веселбаааа   newsm44

# 19
  • Мнения: 3 715
Ехе, много е весело при вас, нямам търпение да дойде време да започна и аз да се включвам.

# 20
  • Мнения: 107
Ох, за съжаление не съм била там, но толкова образно сте ги описали тези историйки, ч със сълзи се смях Joy Joy Joy

Браво на Вас !!!

# 21
  • Мнения: 341
Ох как ме сърбят ръцете да напиша един разказ със заглавие-"Как се инсталира уеб-камера,или патилата на Ивка!"  Naughty Обаче ще пропусна и ще използвам темата да напомня на Дидка да си погледне ЛС или да ми прати рецептата която ми е обещала  Wink

Дидка,Лъчи на 17-ти има рожден ден!!! Иска торта детето  newsm38 и мама му е обещала  smile3503 помогни ако обичаш Hug А пък аз ще се реванширам със снимки  smile3509

# 22
  • Мнения: 441
Искам разказ, торта и снимки newsm08

# 23
  • Мнения: 341
Имате го разказа-цветен,снимките също ама тортааааа нинам   newsm12

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
отивам да пиша тортата  chef споко

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
    kremmy     bouquet      bouquet     bouquet Да ти жив и здрав рожденника ,скоро сестричка да има  Hug от това по-голям подарък  HugМирише ли ми на позната торта или така ми се струва newsm78Весел празник ви желая и много много подаръци за виновника
 smile3525  Gift newsm59  Gift  party002  ura Gift Tada dance  Party Time  costumed034  Gift newsm67  261uu newsm57  Animal Tropical Fish smile3535 kyllmg newsm35 ukliam1 #Milti  party006 Clown Flowers Sunflower  remybussi dancing Flowers Bouquet

# 26
  • Мнения: 341
                        party023 "Ще ядем,ще ядем вкусна торта със крем...."  party023

Благодаря ти Дидка!!!Ама миризмата дето я усещаш е от сладкарница "Неделя"
 smile3511 Много ме е яд нещо не можах да се организирам,а и музата ми избяга някъде.Но ще я направя без повод  smile3521

Сега отивам да снимам в градината малкия-голям рожденик  smile3509
Ох сутринта колко беше сладък..... happy bd тича от стая в стая и вика ама вика-Аз имам рожден деееен!!!Идва целува ни и пак тича ама тича!!!!

# 27
  • Мнения: 358
Моята малка принцеса стана вече голяма - на 1 годинка. Денят започна кошмарно но завърши  чудесно. Не ни хареса в църквата но харесахме после тортата и купона.
Честито на  рожденика на креми !!!!!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 652
Креми чистит ти рожденник!  newsm59

Много, много радост да носи на всички ви!Да получи много подаръци и да им се радва!

  Gift  Gift  Gift  Gift  Gift

 Весел  празник! newsm18 Tada newsm18 Tada

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
miraaaa Поздравления за вас и малката сладуранка,да расте жива и здрава,щастлива и безгрижна!!!!!
    love001 newsm18 Tada newsm18 Tada newsm18 Tada newsm18 newsm19 babydust7 newsm19 babydust7 newsm19 babydust7 newsm19 bdbaloni baloni newsm59 nbirthday

# 30
  • София
  • Мнения: 533
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ и от мен!!!!

Да са здрави, щастливи, слънчеви и безгрижни!!!

newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift  ura  bigdance2 newsm18  Party Time  4uu  costumed034 Tada

# 31
  • София
  • Мнения: 1 324
Честито на порасналите сладури!!! Да са здрави и все така сладки!

# 32
  • Мнения: 341
miraaaa, Tada честита да ви е рожденичката !!!!! Здраве и безгрижно детство !!!

Като всяко хубаво нещо и нашият прекрасен празник свърши.Започна хубаво и завърши още по-хубаво.Рано сутринта както той обича да казва още са му изгаснали очичките и тича при нас и пита днес ли има рожден ден.Сещате се как светнаха очичките му като получи положителен отговор  newsm44 не мога да го хвана така подивя.Та сутринта като го питах на колко години става беше на 9  thumbsup после в градината стана на 3 и най накрая у нас се прибра на 5  newsm10

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70863

Ще лягам,че едвам гледам,утре повече  smile3521

# 33
  • Мнения: 441
Много целувки на прекрасните везнички от нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Креми, страхотни снимки Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 652
miraaa, честито и от мен! Не чета всички постове и съм  пропуснала вашата новина!

Честито годиначе! И въпреки, че на нея не й е харесало- честито християнче!

 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

Здраве, късмет и хубаво  настоение и след празника. Той ще отшумява бавно.

# 35
  • Мнения: 341
Благодаря на всички за поздравите!!!  bouquet На Дидка за приятната изненада   newsm51

Купона беше див ама див  ooooh! Отървахме се само със един счупен прозорец и терен за чистене за цяла седмица  newsm78
От къде толкова енергия в тия деца направо не знам   #Silly

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  kremmy  Много сте хубави на снимките,и тортите хубави,и гостите Hug
miraaaa чакаме снимки от събитията Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 358
има вече снимки на албум "на 1 годинка сме"

# 38
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
С малко закъснение не по моя вина,се включвам и аз.Първо искам и тук официално на патерици да честитя рожденика на Кременка и рожденичката на Мила.Да са живи и здрави и много весели игри им желая. Grinning

# 39
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
miraaaa ама много хубава рожденничката  bouquet и мама разбира се HugДа сте живи и здрави и да се гледате с много любов и щастие около вас Heart EyesДа те питам,тази леля Милена да не е от Варна?Много ми прилича на една позната от там Thinking

# 40
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ох как ме сърбят ръцете да напиша един разказ със заглавие-"Как се инсталира уеб-камера,или патилата на Ивка!"  Naughty Обаче ще пропусна и ще използвам темата да напомня на Дидка да си погледне ЛС или да ми прати рецептата която ми е обещала  Wink

Дидка,Лъчи на 17-ти има рожден ден!!! Иска торта детето  newsm38 и мама му е обещала  smile3503 помогни ако обичаш Hug А пък аз ще се реванширам със снимки  smile3509
Хайде Кременче, не го пиши Naughty.Аз сама ще си призная за невероятните ми издънки. Crossing Arms
Ох....От къде ли да започна се чудя.Мисля първо да започна със това,че зарад добро поведение, мъж ми реши да ме зарадва със камера за рс. Simple Smile
Донесе я той, връчи ми я във пакета и да се оправям.Аз нали съм много бърза, измъкнах камерата от пакета,измъкнах и кабела и реших,че другите книжки не са ми нужни,не за друго ами защото не обичам хич да чета, и набързо ги запратих със кутията в торбата за боклук. smile3516
Тръгнах вечерта аз, по настояване на Кременка, камера да инсталирвам. newsm78
Кременка пет пъти ме пита-имам ли диск?Казвам и нямам. newsm12Пиша аз марката на камерата и Кременка вече убедена,че без диск не може да  е ,тръгва да ми се кара, къде ми е диска argue.Аз взех да се усещам, какво е станало, и хукнал посред нощ, да ровя в торбата за боклука, добре,че мъж ми го домарзя да я изхвърли и остави за сутринта.Та ровейки във торбата, откривам скъпоценните  ненужни книжки,които не исках да чета.Там между тях се мъдреше и един диск. smile3527Благополучно излезе от торбата със боклука, и също толкова благополучно инсталирах, със помоща на Креми камерата си. Grinning
Еми само, че моите патила не свършват до инсталирането.Хич не можах да  се порадвам на скъпоценната си камерка, защото на следващият ден заради Енергото гръмна рс. smile3516Отиде на ремонт и момчетата казаха"Гръмнал е процесора" TiredС една дума плачете за нов.
Поръчахме ние нов компютър и едва тази вечер съм закотвена пред него.
 smile3508Във петък пък точно ден след злополучният ден със гръмването на рс,мъж ми сутринта тъкмо беше завел Боби на градинката, когато ми звъни да ми каже,че заминава във Турция и ако искам мога да ида.Да ама как, newsm78Боби на градина, няма да има кой да го вземе, а едва ли ще успеем да се приберем до 17,00часа.
Тръгва той отново до градинката и взема Боби обратно.Аз през това време обличам Преславка събирам дрехи за първа необходимост във чантата и съм строена пред блока.Мъж ми връчи колата"Ето"каза"Води ги на село при баба им,че аз имам малко работа докато се върнеш"
 byeАми сега, newsm78 хайде Боби пътувала съм сама с него, ама Преславка, каквато е разбойничка и не стои на едно място, как ще се оправя? ooooh!
Ама нали съм по разходките как ще изтърва Турцията аз. newsm53 Замъквам столчето за кола и паркирвам Преславка на него.  car003Само 40км. път е но ми се сториха стотици.Единият ме мереше със бонбони,другият ме скубеше,после пък Боби реши да се изявява като певец,Преслава пък нещо не и се понравиха песните на батко и и почна да реве взе едно че я колят. smile3515
По-живо по-здраво стигнахме обаче благополучно.Връщам се аз накипрена,нагиздена все едно,че ще ме продават и тичам в офиса на мъж ми. newsm01Той пък се беше запилял за някъде, та го чаках да се появи.Идеше ми да го удуша,когато появявайки се ми изръси"Пътуването до турция се отлага" smile3514Ехххххх все така става с мойте предвалителни приготовления. Tired
Та така мили момичета, без бой си признавам за всички издънки през последната седмица, преди Креми да ме е очернила. Laughing

П.П.Редактирам си поста за да ви кажа,че ходене до Турция имаше все пак но във понеделник. LaughingИ нали съм си яшничка,какво да вземем от Турция ами баклава да е.Само,че аз от малко не разбирам та нещо като че ли преядох с тая баклава. Tired
От тогава до днес включително само от споменаването на сладко ми става лошо. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 23:15 от ivka10

# 41
  • Мнения: 358
Дидка, леля Миленка е сестрата на мъжо ми и е от ямбол.
Ивка това за турция се е направо майтап на обстоятелствата а за камерата не си първата която го прави /и при мен беше същото/.

# 42
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Живе твоето не се губи HugАз пък да ви се похваля...магарето не го прибрахме у дома ,но от вчера си имаме немска овчарка на 3 месеца,кръстена на името на приятелката на  Павчо /има ги в линка с молба за гласуване /.И е в къщи  ooooh!,обаче малкият е щастлив,че е неговото куче и понеже заспиваше на спалнята между нас двамата ..условието да задържим овчарката беше ,че ще спи в детското легло самичък,без да ни тормози повече-  Hug съгласен!
....трябва и аз да си купя камера ,ама на  Sickпарите отидоха сега за куче Crossing Arms обаче пък е красавица
....как искам пак да се видим момичета  Heart Eyes

# 43
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Живе твоето не се губи HugАз пък да ви се похваля...магарето не го прибрахме у дома ,но от вчера си имаме немска овчарка на 3 месеца,кръстена на името на приятелката на  Павчо /има ги в линка с молба за гласуване /.И е в къщи  ooooh!,обаче малкият е щастлив,че е неговото куче и понеже заспиваше на спалнята между нас двамата ..условието да задържим овчарката беше ,че ще спи в детското легло самичък,без да ни тормози повече-  Hug съгласен!
....трябва и аз да си купя камера ,ама на  Sickпарите отидоха сега за куче Crossing Arms обаче пък е красавица
....как искам пак да се видим момичета  Heart Eyes

Дидка,нека и тук ви честитя новият член на семейството.Добре сте го измислили това с ултиматома за леглото. Grinning
Моят калпазанин заспива при татко си на спалнята.Едва когато тръгна и аз да си лягам го местим в леглото му.Обикновенно спи непробудно но се случва и често да се събуди посред нощ и нарамил възглавницата под мишница,и търтузейки юрганчето си идва при нас.
Точно след половин час отново се изпарява във леглото си,защото както казва той"Има малка дупка"Преведено иска да каже,че мястото между мен и баща му,му е малко и не му е удобно. Laughing
За виждането и аз искам да ви видя отново,ама наистина много.

# 44
  • Мнения: 7 263
Дидка,нека и тук ви честитя новият член на семейството.Добре сте го измислили това с ултиматома за леглото. Grinning
Моят калпазанин заспива при татко си на спалнята.Едва когато тръгна и аз да си лягам го местим в леглото му.Обикновенно спи непробудно но се случва и често да се събуди посред нощ и нарамил възглавницата под мишница,и търтузейки юрганчето си идва при нас.
Точно след половин час отново се изпарява във леглото си,защото както казва той"Има малка дупка"Преведено иска да каже,че мястото между мен и баща му,му е малко и не му е удобно. Laughing
За виждането и аз искам да ви видя отново,ама наистина много.


Ха ха хаааа това с възглавницата и одеялото си мислех че е наш патент. Спокойно Живе и при нас това беше хит точно около третата година и на двамата. За около 6 месеца престанаха. Сега от време на време само малкия идва при нас в спалнята като е сънувал нещо страшно - а и при това положение как да го отпратиш Heart Eyes
Дидка - Честито ви кученце - и аз съм се замислила да стъкмя един сериозен списък с условия и да вземем и ние един четереног приятел.
п.п.Момичета - някой от вас сблъсквал ли се е със страх от животни у децата?!

# 45
  • Мнения: 441
Креми, чак сега видях, че си добавила снимки и си ги надписала - страхотно е, благодаря ти  bouquet  bouquet

Пак си ги разгледах снимките с кеф и малко носталгия по хубавото време и прекрасната компания. Ееех, Арбанаси...

# 46
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
    bouquet  bouquet   bouquet bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet txtloves Two Hearts newsm59  Gift newsm59 Tada newsm18 Tada  ura Tada cheers Hands Clap hbday  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet kremmy   newsm53 пак ми замириса на торта   love001 Честит Flowers Four Leaf Clover Рожден  Flowers Four Leaf CloverДен  Flowers Four Leaf Cloverмиличка Flowers SunflowerЖелая ти здраве всеки ден,щастие всеки миг и още едно детенце даряващо ви обич и пълнота ...за цял живот lalalala Весел празник! Flowers Bouquet
Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 47
  • Мнения: 341
Дидка,ти си невероятна наистина!!!

Много ти благодаря!!!

Дай боже скоро и за това да черпя,но за сега само за прибавената годинка  newsm38 

Още веднъж хиляди благодарности,а сега отивам да празнувам докато децата са на градина.А

довечера ще си правим купон с тях   bigdance2

# 48
  • Мнения: 1 652
kremmy, честит рожден ден и много щастие! И най-вече по-скоро да станеш за трети път майка!
 newsm59 nbirthday newsm67 newsm59 nbirthday newsm67 newsm59 nbirthday newsm67

# 49
  • Мнения: 3 715
Честит празник и от мен!

Момичета и момчета, толкова много се радвам, че ви открих, просто не мога да ви опиша и нямам търпение да се организира нова среща, за да ви видя! Дори и още да не се е появило нашето детенце, пак ще дойда!

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 23:19 от kakayaka

# 50
Честит рожден ден и от мен:)

Както сте се засилили скоро ще имате баскетболен отбор!!! Че и с треньор като теб!!!

Не ми се мисли какво ви чака...

Днес е специален ден за мен. И баща ми има рожден ден. Ех тези скорпиони...

Да са ни живи здрави и по-малко сърдити  bouquet

# 51
  • Мнения: 341
Благодаря ви много!!!

Наистина направихте деня ми още по-специален Simple Smile

ross_bul , жив и здрав да е баща ти    bouquet  и да се радва на още внуци  Wink

А за отбора май си прав,както не можем да отказваме може и да се окажем вместо с три с
четири деца  Wink
Важното е да има треньор  Wink другото ще го наредим някак

http://kremy.snimka.bg/album.php?album_id=76711&photo=1

# 52
  • Мнения: 441
Креми, прекрасни сте  bouquet

нека и ние да се присъединим към пожеланията догодина с букет да те чакат трима кавалери и една малка дама

с Нико замряхме,докато гледахме снимките

дай Боже всекиму такова щастие

Общи условия

Активация на акаунт