Колички

  • 1 209
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Момичета бих искала да питам нещо! Понеже ще разждам декември месец и се чудя каква количка да си взема. Може ли да ми препоръчате комбинирана, но да е по-лека. Една приятелка ме посъветва направо лятна да си купя, но ми се струва че от м.март да започнем да излизаме живот и здраве - ще е студено и няма да става. Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 55
Препоръчвам Маг Игланд, удобни и качествени. Твърдо съм за комбинирана.

# 2
  • Мнения: 1 264
И аз се чудя каква количка да вземем. В неделя обикаляхме да поразгледаме и си харесах Чиполино Пуки, защото е много лека. Комбинирана е.   Peace
Засега съм се спряла на тази. но тъй като количаката ще я купи тати след раждането има още време да променя решението си ако харесам нещо друго.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 186
Абсурт е да се купува лятна количка след като ще си имаш бебче декември-аз също бях така -родих декември месец купихме си комбинирана количка на CHIPOLINO-BEVERLI VIP,но е малко тежичкари сега си купихме пак на CHIPOLINO-vip selection-розовко със синьо супуер е много лекичка и компактна-влез в сайта на chipolino И ГИ рАЗГлЕДАЙ Peace

# 4
  • Мнения: 409
Определено трябва да е комбинирана.Аз имам CANGAROO KOMFORT много е лека и маневрена.Можеш да влезеш в сайта и да разгледаш има голямо разнообразие.Успех в избора. Peace

# 5
  • Мнения: 2 309
Аз бих те посъветвала да уточниш до каква цена си търсиш,защото има и по-скъпи колички...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Вземи си комбинирана. Щом ще раждаш декември , ще извеждаш бебчо в доста студено време. Аз родих на 30.12 и края на януари бяхме навън.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 043
Задължително комбинирана. Аз съм си харесала Пепино. Не знам колко са тежки, обаче. Мисля, че са около 12 кг, въпреки, че в магазина ми твърдяха - 9 кг.

Ама как така ще раждаш декември, а ще го извеждаш чак март  newsm78 или нещо не те разбрах?

# 8
  • Мнения: 4 428
Задължително комбинирана. Аз съм си харесала Пепино. Не знам колко са тежки, обаче. Мисля, че са около 12 кг, въпреки, че в магазина ми твърдяха - 9 кг.


Определено е повече от 9кг. Аз се чудех точно между Пепино и Принцес на Маг Ингланд и точно заради кг се спрях на Принцес.

Криса, и аз ти препоръчвам да си вземеш комбинирана. А каква точно, тук има безброй теми по въпроса за всички видове и марки колички. Но ми се струва, че първо ти самата трябва да се ориентираш горе-долу какво се предлага на пазара и какви са ти изискванията. После прочети отзивите за конкретните колички тук

Успех с избора. Но преди да купиш количка задължително я пробвай с някой магазин. Така ще прецениш най-добре дали ти е удобна или не на теб специално.

# 9
  • Мнения: 2 309
Кангоро-Екслузив,страхотна е!!!

# 10
  • Мнения: 1 000
Аз съм фен на това:
http://www.bidolu.com/Bascuda.aspx?cmp=Bascuda&pId=654837&aType=product

сайта е турски, но снимката там изглеждаше най добре...а не ми се рови много.....цената им е около 280-300 лв.....тежи 7.5-8 кила...комбинирана е....към нея има дъждобран и покривало
има я в магазин Кампионе в люлин......мога да ти дам тел. ако искаш

# 11
  • Мнения: 4 428
Аз съм фен на това:
http://www.bidolu.com/Bascuda.aspx?cmp=Bascuda&pId=654837&aType=product

сайта е турски, но снимката там изглеждаше най добре...а не ми се рови много.....цената им е около 280-300 лв.....тежи 7.5-8 кила...комбинирана е....към нея има дъждобран и покривало
има я в магазин Кампионе в люлин......мога да ти дам тел. ако искаш

Една позната мама има същата количка. Но на нея не й е много удобна. Бебето й е колкото нас и вече е изпълнило количката. А все още си спи навън и й трябва легналото положение. Освен това ми се струва много отворена за ползване зимата

# 12
  • Мнения: 329
Аз ползвах Бевърли вип с порт бебе и съм много доволна.Особено за зимни бебета , защото плюс порт бебето слагах и калъфа на количката и няма страшно от измръзване на бебето .Но най-важното е на теб количката да ти харесва и да е удобна така че ти си решаваш.

# 13
  • Мнения: 333
И аз съм за комбинирана! Аз ще раждам края на Януари и съм решила да си взема  3 в 1, но за фирмата още не съм решила коя да бъде. Включва зимен кош за новородено - бебето е в напълно легнало положение, летен кош и кош за кола. Смятам да извеждам бебо когато температурата е над 0, като първо се извежда по 5, 10, 15 и т.н. мин, за да се климатизира.
Успех в избора, но мисля, че е най-важно колко пари ще отделиш за количката, защото наистина тези който аз съм избрала са доста скъпички.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Chicco Pick Up - маневрена, лека, здрава, удобна, с чувалче защитаващо от студа.
Откъм проходимост и хубава возия №1, са ТСМ, но не са никак леки, това им е минус.

Общи условия

Активация на акаунт