Шишетата Avent

  • 742
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Шишетата Avent влизат ли в стерилизатора за 3 шишета?

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 973
Зависи от стерилизатора

# 2
  • Мнения: 6 164
В тоя на Chicco - да. Аз събирам вътре 1 Avent, 1 B.Free и 1 Chicco и то кривия Crazy - добре ги тъпча, а! Laughing

# 3
  • Мнения: 353
В тоя на Chicco - да. Аз събирам вътре 1 Avent, 1 B.Free и 1 Chicco и то кривия Crazy - добре ги тъпча, а! Laughing

това и аз съм го правила, наистина е добро тъпкане!!!
 
събирала съм и 2 авентски и кривия на chicco - пак в стерилизатора на chicco Peace

# 4
  • Мнения: 1 186
Аз махам приставката в кото се мушкат шишетата и ги нареждам без нея-същото е  Peace

# 5
В стерилизатоа на Chicco събирам 3 шишета Avent без никакъв проблем.

# 6
  • Мнения: 809
Благодаря. Братовчедка ми ще си има скоро бебче и са накупили шишенца Avent, а нашият стерилизатор, който ще им дадем, е на chicco, та затова питам.   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 428
Аз в този на Чико събирам дори 4 шишета Laughing Събирам 2 Авент от 260мл, едно немско, което ми донесоха и е горе долу колкото Б-фри и слагам едно от най-малките на Авент в наклонената част на стерилизатова върху другите шишета. Всичко се събира без проблем Peace

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 11:37 от veselina_s_p

# 8
  • София
  • Мнения: 676
Засега стерилизатора на Chicco е най-практичен  Peace. Мисля, че и на Jordani е такъв  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 186
И аз мисля така-стерилизатора на CHICCO(електрическия) е супер Peace

# 10
  • Мнения: 171
Аз пък забелязах 4е вместо шише на бибероните на Авент може да се сложи буркан4е от пюре АМ-АМ. Завива се прекрасно и на помпата и после хоп... в хладилника  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 428
Аз пък забелязах 4е вместо шише на бибероните на Авент може да се сложи буркан4е от пюре АМ-АМ. Завива се прекрасно и на помпата и после хоп... в хладилника  Laughing

Сериозно Shocked Много полезна информация. Ние може да го ползваме, като не искаме да си ядем пюретата с лъжица Peace

Общи условия

Активация на акаунт