Календар по Нова телевизия

  • 1 584
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Popovo
  • Мнения: 571
Съобщиха за починала бременна жена в 9 месец във Варна, причината бебето е било мъртво цял месец. Семейството ще съди болницата и личния лекар.
 
Горките хора, приготвят се за бебе, а то Cry

# 1
# 2
  • Мнения: 765
 И аз чух . Поредният ужас  Confused

# 3
  • Мнения: 151
Кошмар! Поредният! С това лекарско безхаберие......   Flowers Rose

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
В 19:15 ч започва емисията.
 Flowers Rose

# 5
  • Мнения: 83
Потресена съм -какво е това безхаберие!!!!!!!!!! Cry

# 6
  • Мнения: 2 237
Гледах го и съм потресена.... Cry Дано почива в мир женичката.... Flowers Rose

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз го чух преди малко - нямам думи просто. Бог да прости момичето!

# 8
# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Е, как цял месец  Shocked #Crazy. В деветия се ходи по-често на консултация, как така не са разбрали. Ужас. Не казаха ли имена на лекари и болница случайно ? Сестра ми е във Варна и е бременна, чак ме хвана страх за нея. Дано всичко е наред, още повече, че при първата бременност не беше всичко добре. Praynig
Мир на праха на горката женица. Cry

# 10
  • Мнения: 282
Ужас ShockedЕгати трагедията newsm45Нека почиват в мир newsm17 Weary

# 11
  • Мнения: 1 416
Горката!  Cry Как не са разбрали толкова време...  Confused

# 12
  • на село
  • Мнения: 3 898
Имам позната, която по същия начин без малко да я изпуснат, поради мъртъв плод.
Става и лошо и когато я отвеждат в болницата бебчето е било мъртво,
 но пък цял месец да носиш мъртъв плод ... -не знам.
Жалко, това си е голяма трагедия, мир на праха им.

# 13
  • Popovo
  • Мнения: 571
Е, как цял месец  Shocked #Crazy. В деветия се ходи по-често на консултация, как така не са разбрали. Ужас. Не казаха ли имена на лекари и болница случайно ? Сестра ми е във Варна и е бременна, чак ме хвана страх за нея. Дано всичко е наред, още повече, че при първата бременност не беше всичко добре. Praynig
Мир на праха на горката женица. Cry
[/quo
te]

Не знам дали са казали кой е бил лекаря и, нека някоя мама, която е гледала новините да каже.

# 14
  • Мнения: 603
С това лекарско безхаберие......   

# 15
  • Мнения: 1 612
Голяма трагедия! Лека им пръст!

А за нашето АГ не се учудвам. Лежала съм там за гинекологична операция и не смятам да стъпвам повече.
Според мен трябва да кажат имената на въпросните лекари!

# 16
Какви са тези хора с бели престилки.Докога ще ставаме жертва на безхаберие!!!Съжалявам!!!!!!

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ужасно!
 Flowers Rose Flowers Rose Бог да ги прости  Praynig горката млада жена и нероденото и детенце  Flowers Rose Flowers Rose
 ...не съм слушала новините снощи,разбира се ,каквото и да кажат,който и да е виновен/то обикновено виновни няма/ факта ,че една млада жена вече я няма неможе да се поправи Sad
Нали се ходи всяка седмица на консултации,та това е цял месец,през който нали се слушат тоновете...нямам думи

# 18
# 19
  • Мнения: 337
Да почиват в мир! Flowers Rose

А тези "лекари" - в затвора - това си е убийство.......

 Praynig да не дава Господ!

# 20
  • Мнения: 1 313
голяма трагедия Praynig

# 21
  • Мнения: 1 202
Направо нямам думи за безразличието на тези лекари . Twisted Evil
Да почиват в мир майката и бебето. Flowers Rose

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Голяма трагедия, наистина! Милата женица!!!
 Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 2 723
Баси... думи нямам Cry

# 24
  • Мнения: 3 248
Трагедия! Sick

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Наистина си е голяма трагедия! Жената е млад адвокат 32г. А лекарят следил бременността е д-р Прототопов. Както винаги виновни няма! Жената не се чувства добре и я водят в болницата-бебето няма тонове! Дежурният лекар казва,че е необходимо някакво хапче,което се поставя вагинално за предизвикване на раждането,но те го нямат. Съпругът на жената е също адвокат с не малко връзки и по най-бързия начин е намерено всичко необходимо. Точно в този момент обаче се сменят смените на лекарите и всичко се отлага. Лекарството е поставено сутринта,но раждане не започва. При вечерната смяна на лекарите застъпва Прототопов и заявява,че не му се занимава с предизвикване на раждане по нощите. Чак на третата сутрин слагат система,околоплодните води изтичат,но жената умира. Това е бегъл преразказ на статията във весник Черно море. Не коментирам защото на Прототопов дължа живота на 14-годишната си дъщеря-нямаше да я има ако той на времето не беше спасил и мен и нея.Някак си не ми се връзва представата,която имам за него със случилото се,но знае ли човек? Хората се променят и хипократовата клетва явно вече е голяяяяяяяяяма поза. Странното е,че дори и да си достатъчно добре финансово-няма гаранция,че няма да те убият доктори.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нямам думи... Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт