Оставяте ли децата си сами в къщи - 2?

  • 1 656
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 281
в главата ми винаги се въртеше мисълта, че токът ще спре и аз ще заседна в асансьора и по нататък не исках да си представям, какво може да се случи...
Сега си спомних, че преди около 10 години в нашия блок едно момиче така беше заседнало в асансьора, всички съседи наизлязоха заради виковете  Shocked тя почти беше изпаднала в паника и само викаше, че детото й е само вкъщи (а то беше на по-малко от годинка!!!) Спомням си ужаса в гласа й  ooooh!
Доколкото си спомням, бързо й помогнаха да излезе от "капана"

# 31
  • Мнения: 7 106
Не, изобщо не съм си го и помисляла даже.

# 32
  • Мнения: 61
Страх ме е - Не съм ги оставяла  и дано не ми се наложи . Въпреки че каката е голяма / на 8/, но не смея и нея да я оставя.

# 33
  • Мнения: 1 393
Аз пък ги оставям и казвам на каката да пази брат си,като по този начин тя се чувства отговорна и го закриля.Е,оставям ги за 5мин.да хвърля боклука пред блока или да ида до магазина в съседния вход,но знам,че мога да си го позволя  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 437
Сам несъм го оставяла. Позволявала съм си кака му да го гледа  . а аз да прескоча до магазина или детската кухня.

# 35
  • Мнения: 14 654
обикновено го оставям сам, когато заспи на обяд и отивам до близкото магазинче (намира се в съседния блок) да напазарувам някои неща и да изхвърля боклука. остава сам не повече от 15 минути. когато е буден сам изявява желание да идва навсякъде с мен и не желае да остане за малко сам вкъщи докато отида да платя тока примерно. ако ми се налага да отида някъде без детето - на помощ идват добрите съседки

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оставяла съм бебчо сам за около 3 минути - колкото да сляза да отворя входната врата долу на входа на някой гост - гледала съм си часовника - 3 минути са слизането и качването - първия път ме беше страх, но това са 3 минути само все пак.....Но за повече едва ли бих го оставила.

# 37
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Не смея да оставя малката сама. Винаги я мъкна с мен и на баткото нямам доверия да я оставя. Понякога той остава в къщи, а госпожицата с мен.
Въпреки, че като се замисля се е случвало тя да спи, а аз да градинарствам, но бебефона пък е включен и я чувам. Само като кося тревата не съм в час какво става, но нали съм близо, не съм се притеснявала  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 2 356
Скоро не съм, но като беше по малка (е, не новородено бебе) се е случвало да я оставя заспала и да притичам до магазина или да хвърля боклука. Когато заспи първия половин час не мърда. Будна не бих посмяла. Като е била със сополи също не смеех, защото може да се закашля и събуди. Правила съм го само за няколко минути и ако съм сигурна, че няма да се събуди. За засядане в асансъора и аз съм се притеснявала, но все се успокоявах, че имам телефон в себе си и мога да звънна на баща й, който работи наблизо. Все пак предпочитам да не се налага и съм я оставяла сама, само ако ми е крайно наложително. Не съм била спокойна, ясно е.

# 39
  • Мнения: 5 877
Не. Аз съм майка-кенгуру. Ходя си с детето.

# 40
  • Мнения: 952
не бих оставила малкия сам в къщи и за 5мин. дори и спящ да е Rolling Eyes според мен е още малък нито ще се огледа сам, нито ще се опази.Не рискувам Naughty

# 41
  • Мнения: 607
Оставяла съм я за 10-15 минути най-много докато спи и знам,че няма,да се  събуди не ми е било спокойно,но  се налагаше.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 164
Никога не съм я оставяла сама.

# 43
  • Мнения: 5 246
Не съм го оставяла сам  Naughty Като по малък се притеснявах да не повърне, да не се задави, разплаче... Rolling Eyes Сега като по голям изобщо немога да си го помисля, защото като се събуди си прескача директно кошарата и идва при мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт