Харесва ли ви и бихте ли си купили това...

  • 2 594
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
Moqta e podobna,mnogo sam dovolna Wink-sas zdrave da si q polzvate

# 31
  • Мнения: 888
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания..  Hug

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да. И ще я монтирам по средата на хола  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 576
Да, но бих предпочела варианта с вана - пак такава кабина но да си има и вана с джакузи, виждала съм подобни по изложенията.
Планирам такова нещо за следващия ремонт на банята ни, която е вече морално остаряла......само дето мъж ми още не знае Wink

Заслужава си инвестицията според мен и честито!   bouquet
Да си я ползвате с кеф  Hug

# 34
  • Мнения: 888
Да, но бих предпочела варианта с вана - пак такава кабина но да си има и вана с джакузи, виждала съм подобни по изложенията.
Планирам такова нещо за следващия ремонт на банята ни, която е вече морално остаряла......само дето мъж ми още не знае Wink

Заслужава си инвестицията според мен и честито!   bouquet
Да си я ползвате с кеф  Hug
С вана е тази,която си взехме....верно,без джакузи,ама с джакузито става вече наистина скъпо..  Rolling Eyes
И аз мисля,че си заслужава-особено момента със самопочистването и парната баня  Wink
Понеже линка към парната баня,която взехме вече не съществува,само да поясня за тези на които им е интересно..значи нашата парна баня е 1.20/80 с вана.Иначе характеристиките са като на линка,който беше даден по-горе(само,че на доста по-сносна цена)  Peace

# 35
  • Мнения: 888
Ами Надя..аз само исках да те поздравя с готината къщичка дето сте си спретнали  Peace(вчера зяпах темата за къщите)

# 36
  • Мнения: 888
Да. И ще я монтирам по средата на хола  Grinning
Оооо..и скъпият ми как му се въртеше този вариант в главата...:"....само да имаше повечко място..."  Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 495
Харесва ми идеята с такава кабина, мисля че би действала много релаксиращо. Бих си купила ако ми омръзне ваната (която още не съм си и купила, де) или ако имам по-голяма баня и за двете.
На теб mrenka, честито и да си я ползвате със здраве!

# 38
  • Мнения: 6 167
Ние вана нямаме, но снощи Мренка показах на съпружеското тяло вашия космически кораб.
той ме увери, че това е следващата покупка, когато правим ремонт следващия път. Peace
Просто няма да излизам от това нещо, ако го имаме.
А това за самопочистването е .... върха.

Общи условия

Активация на акаунт