В какво варите бурканите?

  • 9 221
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 000
Искам да питам тези които правят зимнина в какво си варят бурканите. Ние имаме едно просто казанче, но вътре се събират само по 10 буркана, а трябва и нагревател да се ползва. Та се чудя дали няма някакви съдове с ток, които да се ползват с тази цел.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Аз не варя, но видях на съседката на терасата едно казанче с вграден нагревател. Така се продавали - готово с нагревателя. Имало с различна вместимост, ама къде, колко - не знам. Мога евентуално да допроведа разследването Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 000
Аз не варя, но видях на съседката на терасата едно казанче с вграден нагревател. Така се продавали - готово с нагревателя. Имало с различна вместимост, ама къде, колко - не знам. Мога евентуално да допроведа разследването Simple Smile

Много ще съм благодарна за повече информация   bouquet

# 3
  • Мнения: 818
Ние имаме такьв казан с нагревател.Сьбира 2 реда по 14 или16 буркана с винт/ако са от другите капачки по-малко,защото са по-широки/.Купихме го в началото на лятото от Бургас,тьй като стария се развали.Мисля,че беше около 65лв.

# 4
  • Мнения: 244
Значи, има едни стерилизатори - побират около 22 буркана от компот. Отдолу имат чучурче с маркуче (за източване на водата). Работят на ток и отвътре бяха с алпака, имаше и ключ за включване. Ако не се лъжа - бяха на "Елдоминвест". Но това е стара информация - видях ги преди може би 4 години в София на ул. Вашингтон. Тогава в момента бях вече пазарувала и се бях натоварила и си казах - айде през седмицата ще мина специално да си купя. Ама нещо ме завъртя шайбата и така не купих. После търсих - свършили. После закриха и магазина. Вече 2-3 години търся в София - къде ли не, но не намирам такова нещо. Един единствен път видях нещо"подобно" на магазинче близо до Женския пазар, но качеството беше никакво - отвътре бе поцинковано и въобще нямаше никакъв вид - производител беше някакма потребителска кооперация.
Още продължавам да търся, включително и по нета - чрез гугъла, ама нищо.
Ще съм благодарна на всички, които имат информация къде може да се купи такова чудо в София.

# 5
  • Мнения: 244
Адреса на дружеството, което ги произвежда в поцинкования вариант е:
http://www.podem-eood.hit.bg/prod-bit.htm
там има и снимка на стерилизатора и координати за контакт.

Общи условия

Активация на акаунт