за раничката на матката

  • 1 188
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Както вече са ти писали наистина не всяка жена след раждане има раничка, тя не зависи от това дали си раждала или не. Често срещан проблем е, но не е задължително да ти я горят. Има такива които не подлежат на каквито и да е манипулации (моя позната има такава). Аз имах преди първото си раждане. Не се препоръчва горене на нераждала жена и обикновено ако не се повлияе от мазане се оставя за след раждането. Но често раничката е съпровождана с непрестанни проблеми с гъбички и други такива, както беше и при мен. В този случай за успешно забременяване ми я обгориха. След това родих секцио, но показанията за него нямаха връзка с обгарянето. Извинявайте за дългото обяснения. Дано съм била полезна.

# 16
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте,момичета.
Аз преди около 1 година и половина имах такава раничка.Мазаха ме с нещо и тя уж изчезна.Сега резултатите от цитонамазката ми не са много добри и след седмица ще ми правят колпоскопия,за да се види какъв е точно проблема.Явно раничката пак се е появила.Ако е така възможно ли е това да пречи на забременяването?Пробваме вече 9 месеца и-нищо.  Cry  Cry  Cry  Та се чудя дали раничката има нещо общо с  това,че бебе не става и не става...........

Общи условия

Активация на акаунт