Маркови дрешки шити в БГ

  • 4 642
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 457
Не мисля,че спират да ги продават защото GAP спират да шият в България.Миналата седмиа като ходих до Ариет разбрах,че те спират да зареждат от тези,които ги шият и ще продават вече 2-3 нови марки също ишлемета.Обяснението беше,че цените са по-добри.Дрехите със сигурност се вземат от Хасково,защото на етикета пише фирмата производител.Според мен всички тези дрехи имат някакъв супер минимален дефект като отклонение на шева с 1-1,5 мм, което за чужденците е фатално пък за нас не!
ще ни кажеш ли коя е фирмата моля те Praynig

# 46
  • София
  • Мнения: 3 848
Не мисля,че спират да ги продават защото GAP спират да шият в България.Миналата седмиа като ходих до Ариет разбрах,че те спират да зареждат от тези,които ги шият и ще продават вече 2-3 нови марки също ишлемета.Обяснението беше,че цените са по-добри.Дрехите със сигурност се вземат от Хасково,защото на етикета пише фирмата производител.Според мен всички тези дрехи имат някакъв супер минимален дефект като отклонение на шева с 1-1,5 мм, което за чужденците е фатално пък за нас не!
ще ни кажеш ли коя е фирмата моля те Praynig
Не мисля,че спират да ги продават защото GAP спират да шият в България.Миналата седмиа като ходих до Ариет разбрах,че те спират да зареждат от тези,които ги шият и ще продават вече 2-3 нови марки също ишлемета.Обяснението беше,че цените са по-добри.Дрехите със сигурност се вземат от Хасково,защото на етикета пише фирмата производител.Според мен всички тези дрехи имат някакъв супер минимален дефект като отклонение на шева с 1-1,5 мм, което за чужденците е фатално пък за нас не!
ще ни кажеш ли коя е фирмата моля те Praynig
Тъй като още една мама от форума ме пита за някаква приятелка, дето ще отваря магазин - ще ти кажа какво написах.Отиди до там, някои дрехи имат допълнителен етикет и на него е написано производител "....".Аз имах такъв етикет,но не обърнах внимание защото не ме интересува и не запомних фирмата.А мисля,че е хасковска,защото съм чувала че зареждат от там,а дали е така само те могат да кажат!Дрехите ги има вече на много места и все някой продавач ще каже предполагам!Повече нищо не зная!

# 47
  • Мнения: 3 457
аз несъм от софия-ще ми кажеш ли коя мама  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт