Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него Crazy

И аз я направих тая глупост... Tired

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бях тайно влюбена в един красавец месеци наред. Дойде и великия момент, когато той ме забеляза. На третата среща му казах, че го обичам. Четвърта не последва. И много ясно...

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

И аз се подписвам под това.
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лелеее, същата работа и аз ooooh!....при това пак 10 години....

# 18
  • Мнения: 490
Мега глупости, не е за разправяне  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 495
3 години обичах един човек...без той да знае.Бях срамежлива и глупава.Накрая осъзнах че няма смисъл и го забравих

# 20
  • Мнения: 6 155
Набих една "офцъ"  smile3506

# 21
  • София
  • Мнения: 819
Молех го да останем заедно след като той ми заяви, че има друга, ккоято пък се оказа една моя "приятелка" #Cussing out Ужас, много съм била зле Sick

# 22
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Еми първата беше, че ходех с двама, а после съобщих на единия, че не минал изпитателния срок и избирам другия младеж..... е беше голям шок за него....
Другата е, че веднъж лудо  влюбена  изпратих на едно момче един от най-хубавите си акварели ... и сега ме хваща яд от време на време с нищо не го беше заслужил..

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Че влагам повече във връзката, че се самоубеждавам и още по-лошо, че почвам да си вярвам и не преценявам реално нещата... Че оставям да ми се качат на главата...

# 24
  • Мнения: 235
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами, съчиних си един роман дето въобще го е нямало - само секс имаше /да не сме капо!/

# 26
  • Мнения: 779
Че влагам повече във връзката, че се самоубеждавам и още по-лошо, че почвам да си вярвам и не преценявам реално нещата... Че оставям да ми се качат на главата...

Пиши ме и мене в таз графа  Embarassed .
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Shocked   Shocked  Shocked
Моята най-голяма глупост е , че за да се видя с една стара любов( която по това време живееше в друг град), за първи и последен път излъгах майка ми ( казах й че отивам на екскурзия с класа), излъгах приятелките си , които бяха много против него, че съм болна, взех си фалшива бележка, пари на заем и заминах при него. Дефакто никой не знаеше къде съм наистина  Rolling Eyes .                                                

# 27
  • Мнения: 6 417
Спрях влака Мездра-София за 2 мин., ама това е една мнооого дълга история.  Joy

# 28
  • Мнения: 1 416
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.
Такъв е и моят отговор... Глупостите винаги са били за моя сметка...

# 29
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Спрях влака Мездра-София за 2 мин., ама това е една мнооого дълга история.  Joy

Разкажииииииии!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт