Отговори
  • Мнения: 251
Спомнете си някоя ваша постъпка, която после определихте като глупост или се смяхте над нея.То с мъж освен глупости какво можеш да правиш ама все пак................. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 212
Правила съм глупости, не е като да не съм...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...
Иначе веднъж тичайки и гледайки назад в него се блъснах в един гараж челно; друг път съм излизала от часове и то по философия (дето обичах да философствам) под предлог, че имам неотложна работа, а то за да го видя него...абе училищни тръпки и щуротии...

# 2
  • Мнения: 6 417
А защо не добавиш в заглавието "...и коя е най-голямата глупост, която са правили заради вас"? Романи бих написала, ама кой ли ще ми ги чете? newsm78

# 3
  • Мнения: 5 577
Секс - от малкото ми сексове половината са глупост. Майкоууу  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 393
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

# 5
  • Мнения: 1 983
ами вързах се на един муньо, който 1 месец висеше по блоковете и етажите с цел - самоубийство, та същия толкова ме беше психирал със заплахи от типа на "ако се разделим ще скоча", че аз 1 месец му търпях всекидневните простотии, тогава си мислех, че наистина ще скочи и въпреки вече породилата се омраза към него от моя страна го търпях "щото к'во ще кажат хората, ако верно скочи, аз не съм чак толкова безсърдечна...." и т.н.
ей го нА, вече 3 години и нещо се чудя как може да съм била толкова глупава, при положение, че всички ( в т.ч. и нашите) се опитваха да ме убедят, че няма да го направи, на моменти чак ме е срам от себе си, че съм била толкО тЪпа Embarassed

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

И аз се подписвам под това.
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!

# 7
  • Мнения: 292
Хаха, мислех си, че ревността му ще се кротне, като ме опознае по-добре  Rolling Eyes, като се успокои и види, че не му давам, т.е че няма повод и т.н. И така близо 3 години - докато съвсем не ми се свършиха акумулаторите. Но... живота учи - умиране има, отърване няма  Laughing.
Добре, че избягах овреме Wink

# 8
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Май и мойте глупости са от секс ... ама моят не е малко  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Например не избягах, като видях на един какъв му е тънък и дълъг... Embarassed Обаче с годините  се научих да казвам не и да изчезвам , а не да се притеснявам каква ще ме нарече после, защото ТОЙ се е провалил...  #2gunfire

Също и от доверчивост съм правила глупости, ей, голяма патка съм още може дете да ме излъже- то мойте си ме лъжат, де  Mr. Green...  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 4 555
ами вързах се на един муньо, който 1 месец висеше по блоковете и етажите с цел - самоубийство
Ох, и аз имах един такъв случай, ама не един месец, а почти една година  ooooh!
Това със самоубийствата е страшен тормоз, не знаеш какво да направиш... На практика те изнудват, а ти се чувстваш виновния, ужасно е.

# 10
  • Мнения: 677
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лалка,съчуствам ти..10 години  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 326
Ами, ако се броят 2 изгубени години, много илюзии, че най-накрая нещата ще потръгнат и няма само аз да го бутам напред....
Общо взето вече разбирам колко истина има в това: "В любовта не могат да те излъжат - излъгал си се сам..."
Ама, пък прабаба ми казваше нещо, което си повтарям, когато не се справям много-много с положението: "Когато Господ затваря врати - отваря порти" - така стана и при мен...  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лалка,съчуствам ти..10 години  Twisted Evil

Тони, не съм за съчуствие, а за бой. Ама какво да се прави - младо, зелено бях тогава  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него, още по - голямата, че го търпях 7 год., добре че свърши тази глупава история Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами той си идва от почивка, заявява ми най-спокойно, че там се е срещал с друга, че към мене вече няма нищо и аз - реееееев Mr. Green Страдах месеци наред. Луда жаба hahahaБях на 15 и ин лов Heart Eyes Сега съм значително по-дърта и значително по-не ин лов, но пък ми е по-спокойно Sunglasses

# 15
  • Мнения: 2 723
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него Crazy

И аз я направих тая глупост... Tired

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бях тайно влюбена в един красавец месеци наред. Дойде и великия момент, когато той ме забеляза. На третата среща му казах, че го обичам. Четвърта не последва. И много ясно...

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.

И аз се подписвам под това.
Хем осъзнавах. че е глупост и пак.... така в продължение на 10 години  ooooh!
Лелеее, същата работа и аз ooooh!....при това пак 10 години....

# 18
  • Мнения: 490
Мега глупости, не е за разправяне  Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 495
3 години обичах един човек...без той да знае.Бях срамежлива и глупава.Накрая осъзнах че няма смисъл и го забравих

# 20
  • Мнения: 6 155
Набих една "офцъ"  smile3506

# 21
  • София
  • Мнения: 819
Молех го да останем заедно след като той ми заяви, че има друга, ккоято пък се оказа една моя "приятелка" #Cussing out Ужас, много съм била зле Sick

# 22
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Еми първата беше, че ходех с двама, а после съобщих на единия, че не минал изпитателния срок и избирам другия младеж..... е беше голям шок за него....
Другата е, че веднъж лудо  влюбена  изпратих на едно момче един от най-хубавите си акварели ... и сега ме хваща яд от време на време с нищо не го беше заслужил..

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Че влагам повече във връзката, че се самоубеждавам и още по-лошо, че почвам да си вярвам и не преценявам реално нещата... Че оставям да ми се качат на главата...

# 24
  • Мнения: 235
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами, съчиних си един роман дето въобще го е нямало - само секс имаше /да не сме капо!/

# 26
  • Мнения: 779
Че влагам повече във връзката, че се самоубеждавам и още по-лошо, че почвам да си вярвам и не преценявам реално нещата... Че оставям да ми се качат на главата...

Пиши ме и мене в таз графа  Embarassed .
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Shocked   Shocked  Shocked
Моята най-голяма глупост е , че за да се видя с една стара любов( която по това време живееше в друг град), за първи и последен път излъгах майка ми ( казах й че отивам на екскурзия с класа), излъгах приятелките си , които бяха много против него, че съм болна, взех си фалшива бележка, пари на заем и заминах при него. Дефакто никой не знаеше къде съм наистина  Rolling Eyes .                                                

# 27
  • Мнения: 6 417
Спрях влака Мездра-София за 2 мин., ама това е една мнооого дълга история.  Joy

# 28
  • Мнения: 1 416
...но за най-голяма ми е трудно да кажа, може би най-голямата глупост е, че не се отказах дълго време от човек, за който беше наясно, че положението е обречено на неуспех...

Същото бе и при мен.
Принципно компромиса със себе си и унижението- това са ми "глупостите" на мен.
За конкретни случки, честно казано,  не помня.
Такъв е и моят отговор... Глупостите винаги са били за моя сметка...

# 29
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Спрях влака Мездра-София за 2 мин., ама това е една мнооого дълга история.  Joy

Разкажииииииии!!! Laughing

# 30
  • Мнения: 6 417
Ако не беше началника на влака да дойде да се кара с нас, сигурно още щяхме да си висим там Joy

# 31
аз постоянно върша глупости Rolling Eyes може би най-голямата е,че много страдах и все още продължавам да стрдам за един човек,който изгуби 6 години от прекрасната ми младост!!!аз взимам златен медал за " влюбен глупак на 21-ви век"! ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 616
Търпях почти 3 години един деспотичен и безцеремонен мъж. Трябваше да се почувствам максимално унизена, за да сложа край. Дребните глупости, които не са имали последствия, не ги броя! Wink

# 33
  • Мнения: 53
Преследвах го в продължение на почти 3 години, като правех всичко за да го спечеля...
И успях. Но,  както често се случва след време - акълът ми дойде и разбрах, че не си е заслужавало мъките Simple Smile

Хубавото е че навреме се поучих от грешките си и вече не допускам да изпадна пак в същата ситуация  Grinning

# 34
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ако не беше началника на влака да дойде да се кара с нас, сигурно още щяхме да си висим там Joy

 Joy Добър човек е бил този началник-влак, спестил ви е разширените вени. Wink

# 35
  • Мнения: 251
Ами, съчиних си един роман дето въобще го е нямало - само секс имаше /да не сме капо!/
smile3511 Малеееееее, същата работа съм била и аз. Сега направо ми е смешно какви глупости съм вършила, а той въобще не си заслужаваше. Сега като го видя и си викам - къде ми е бил акъла,  smile3538какъв е тоя бе... smile3515

# 36
  • Мнения: 491
С този мъж, за който ще пиша нямах връзка. Точно това беше глупостта, която направих - досрамя ме да му покажа, че го харесвам. Голям захлупил бях Blush  После разбрах, че и аз съм му била тръпка. И така - разминахме се.

# 37
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Избягах от първата си целувка.  Laughing

# 38
  • Мнения: 3 164
имаше едно момче,с  което се харесвахме и в продължение на 2г аз му бягах ooooh!, а бях много влюбена в него, но въпреки това не си легнах с него-още ме е яд Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 4 555
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked

# 40
  • Мнения: 235

Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked
[/quote]
А бяхме млади и безрасъдни   Joy Joy Joy....... Ееееех ....

# 41
  • Мнения: 1 462
Не съм имал връзки с мъже.

# 42
  • Мнения: 1 517
Така да хлътна, че няколко часа след запознанството да си легна с него (ДЕВСТВЕНА!!! ) и после да му подаря 3 грама златен пръстен!!!
Егати тъпанарката, малееее, кат са сетя и ми иде да са гръмна.

# 43
  • Мнения: 95
Преди години с едно гадже(да поясня-видна столична мутра)  бяхме на почивка в Сандански горе в резиденцията. Ние-цяла компания. И през нощта се скарахме с въпросния. Той заспа, а аз от яд място не мога да си намеря. И в 8ч.реших, че ще си ходя. Отивам на рецепцията и като във психотрилърите-поръчвам си такси и се оглеждам някое от приятелчетата му да не ме види. И после-рейса за София.
Това във времето дето нямаше масово ГСМ-и. Та въпросния беше обърнал целия град да ме търси, полудял от притеснение. А аз си спя в къщи. Луди години...

# 44
  • Мнения: X
1.Три години чаках нещо да се случи...имам предвид  да се развие връзката,ама тя така беше зациклила...
2.Отидох до София на именния си ден,`щото той/друг/ не можа да дойде/ангажирах сестра ми с децата да ме закара/сакън,да не би да не се видим..а той даже се издразни,че му се натресох...
3.Изтървах много свястно момче,`щото се правех на недостъпна...да не си помисли нещо лошо...
и...май много глупости се сещам да съм правила... newsm78

# 45
  • Мнения: 1 418
Отивам с един на дискотека,тръгвам си с друг-такива ми ти работи.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 979
Много големи глупости съм правила. Например наех квартира и й плащах наема почти 3 години, за за имаме с предишния любим любовно гнездо ( и двамата живеехме с родителите си). Е както бяхме започнали да правим рядко секс под предлог, че няма къде, така си й остана. Както се казва, "Който иска намира начин, който не иска намира причина".

Много хубава тема, ще допълвам. Hug

# 47
  • Мнения: 220
аз не го приемам за глупост,но за втори път в живота ми се обърнах срещу баща си .това заради сегашния ми приятел.и то защото един човек,който никога не се е грижил за мен и не съм усетила любов от него,човек за когото живота са парите и к``вите се нае да ми обяснява как гаджето ми не е за мен и само лощо може да ми направи.другото е ,че като бях малка се оставях момчетата да ми се качват на главата и да си трая.за сметка на тогава сега ходя и мачкам на ред:)

# 48
  • Мнения: 799
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 416
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
Поздрави за добрия финал, Пачикрак...  Grinning

# 50
  • Мнения: 1 526
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
омъжените не ги взимат в казарма  Wink

по темата- не можах да преглътна гордоста си, не можах да кажа ` ти си човека...` , оставих го да си отиде без да направя нищо...

# 51
  • Мнения: 799
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
Поздрави за добрия финал, Пачикрак...  Grinning
Абе не е много сигурно колко е добър този финал  Mr. Green Все още има моменти, в които въпросът "дали не сбърках" ме изяжда  newsm78

# 52
  • Мнения: 236
Зарязах мъжа си заради друг... После зарязах другия заради мъжа си  newsm78
  Joy Joy

# 53
  • Мнения: 8 505
Най-голямата ми глупост е самата връзка с един мъж.Толкова много съжалявам,че си загубих времето,колкото и кратка да беше.

# 54
  • Мнения: 5 622
Да се влюбя е била най-голямата ми грешка в доста от моите отношения с мъжете Wink

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Така да хлътна, че няколко часа след запознанството да си легна с него (ДЕВСТВЕНА!!! ) и после да му подаря 3 грама златен пръстен!!!
Егати тъпанарката, малееее, кат са сетя и ми иде да са гръмна.

 #Shocked Освен девствеността, ами да му подариш и пръстен! ТИ на него?!  Явно си била пленена за момента доста!

# 56
  • Мнения: 1 366
Ужас сега като се сещам , тръгнах за Израел в разгара на атентатите и на войната , на всичкото отгоре за малко да се оженим и да ми се наложи да ходя там в казарма , като се сетя ...... да се смея ли да плача ли незнам
Леле, за мен ти печелиш първо място! Това е направо...   #Shocked

За да не сте тооолкова драматични само ще ви кажа, че омъжени момичета НЕ служат в армията - споко!!!

# 57
  • Мнения: 494
Най - голямата ми глупост е, че се ожених за него Crazy

И аз я направих тая глупост... Tired

Много сме тези дето са я свършили тая работа..... Cry

# 58
  • Мнения: 2 784
Напивах се от мъка и отивах да късам с него. И така 3 пъти... Rolling Eyes В крайна сметка скъсах с него на трезва глава. Но после се напих от мъка и само късмета (и двете ми приятелки) ме спря  да не тръгна да се сдобряваме. Много го обичах тоя малоумник... Язък за провалената почти година от живота ми и за всичките ми загинали от алкохола мозъчни клетки. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 006
Мнооого е дълго за обяснение. ooooh!Затова с няколко думи.Глупостта ми се изразява в това, че съм била нещо средно между кон с капаци, цвете в саксия със широко затворени очи и писано Яйце.

# 60
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Да се влюбя е била най-голямата ми грешка в доста от моите отношения с мъжете Wink
Aма туй твойто е одрало кожата на Уентуърт, кой му пука за стари грешки  Mr. Green ...

# 61
  • Мнения: 304
Най-голямата ми гре6ка току що влезе през вратата ... мом4е по малко от мене ... най ве4е на акъл  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 62
Продължавам да съм омъжена,но това май е въпрос на време(и то малко).

# 63
  • Мнения: 569
 Ами бях малка/15г./ и имах едно гадже дето нямаше пари и аз патката му плащах сметките само и само за да излезем и да седнем някъде с другите от компанията ни. Не става въпрос за големи сметки,а просто за едно-две кафета и няколко соди на ден,но все пак беше тъпо,много тъпо от моя страна.
Иначе съм правила къде къде по- големи глупости, но като че ли не искам да си спомням за това.

# 64
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Да отида да живея при него на 15 ден от запознанството ни. smile3538После на 4 месец се изнесох обратно. newsm44

# 65
  • Мнения: 17
 Всичките ми глупости все заради мъже са били. Май не мога да се сетя за глупост, която да НЕ Е била свързана с мъж.

# 66
  • Мнения: 1 462
Най-голямата ми гре6ка току що влезе през вратата ... мом4е по малко от мене ... най ве4е на акъл  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Звучи поправимо.  Чия е вратата?

# 67
  • Мнения: 1 318
Глупостите не са спирали... Имах връзка с един мъж и понеже нещо не вървяха нещата, му отмъстих като тръгнах с брат му... Нямаше смисъл, ама кой да мисли тогава newsm78
Подарявала съм скъпи подаръци на неподходящи хора... давала съм повече, отколкото заслужават Thinking

# 68
  • Мнения: 463
да страдам не от наранени чувства, а от наранено самолюбие

# 69
  • Мнения: 4 473
Всяка постъпка лишена от здрав разум по-късно я третирам като глупава. А такива много. Последната бе най-болезнена.

# 70
  • София
  • Мнения: 978
Отидох до Англия за да се опитам да си върна любовта на човек, който изобщо, ама изобщо не заслужава любов.

# 71
  • Мнения: 353
Губех си времето в нета и се запознах с бг във френския легион...Напълни ми почтата с рамбовски снимки и романтични писма   bouquetдо степен, че ми завря душата и след неговата отпуска и няколкото срещи реших ,че това е мъжа на живота ми и стегнах куфарите за ФР Heart Eyes..Така попаднах в ада на детегледачеството(пояснявам,че тои не помогна за нищо)Видяхме се след като пристигнах и прекарахме два чудесни дни заедно...Целувки под Аифеловата кула и подобни лигавщини...После тои изчезна и месеци наред ми се жалвасе по тел колко му липсвам при тая безкрайна мисия...Докато историята не се разнищи,благадорение на общи познати..Момчето имало хронична морска болест-по едно гадже във всеки град...Поне междувременно изкарах приемните изпити за университета и си останах в Париж

# 72
  • Мнения: 794
1. Да се влюбя в мъж и да го поставя на първо место във всичко, а той мен не...

това съответно ме нарани ужасно ужасно много .

Конкретни случки - аз го чакам, а той си развява байряка  с бившата в Италия и на Ривиерата, а аз издивявам... след това месеци (до края на връзката ни почти) пазеше нейните чуства, на проятелите си, на колегите, само не и моите...

Когато му изрснаха рога, аз станах каква ли не, обиждаше ме, заплашваше ме и дори афектира работата ми много сериозно....

 Confused  Confused  Close  Close #2gunfire  #2gunfire

Mr. Green



2. От друга гледна точка най-долямата глупост във всичките ми връзки е факта, че съм имала безрезервно доверие на партньорите си. Накрая няма смисъл да ви обяснявам кой бе пре ..... цакан   bowuu

# 73
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Спах на гара, отдалечена на 400 км. от родното ми място ..... бях сама  newsm43 бях на 15  smile3517 беше студено и мнооооого тъмно  #Puppy dog

# 74
  • Мнения: 15 619
Явно съм мноооогооо умна, щото не съм правила глупости заради мъж досега.  Mr. Green
Може би ми предстои..., то човек от нищо не е застрахован. Crazy

# 75
  • Мнения: 1 568

Да му вярвам!!!!

Общи условия

Активация на акаунт