Надписвате ли нещата на детето /за яслата/?

  • 1 318
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
На нас в яслата ни казаха да надписваме всичко - дрехи и памперси, но аз нищо не съм надписала. До сега, за 1 година, нищо не е изчезвало, тъй че не виждам смисъл в надписването.

# 16
  • Мнения: 281
аха, даже бельото му съм бродирала, а памперсите ги надписваха лелките
  Shocked
Нищо не сме надписвали! Кърпите и лигавниците са на общо ползване. Има си шкафче само с негови неща, лелката взема дрешка, преоблича го, връща другата в шкафа... така е при нас.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 406
Има си шкафче само с негови неща, лелката взема дрешка, преоблича го, връща другата в шкафа... така е при нас.  Peace[/color][/size]
тази сутрин се посмяхме с майката на другото дете, дето ни бяха разменили дрехите вчера.
Дрехите са объркани, защото децата са на съседни легла и като станали от сън, тръгнали сами да се обличат... лелката само им помогнала, без да погледне кое на кого е...интересно, че снощи Коцето се опита да ми обянява, че това са дрехите на Веско, така се и оказа. чудя се защо не го е казал на лелката вчера
снощи до късно бродирах по често носените дрешки, да не стават изцепки пак

# 18
  • Мнения: 717
И на мен ми казаха да надпиша всички дрехи и чантата. Лигавниците явно са на кой какъвто се падне. Ние сме още до обяд, но като почне да остава по цял ден-ще ги надпиша, трябва и аз да потърся такъв маркер.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Шкафчетата в яслата ни са надписани и дрешките и обувки/пантофи си стоят там.
И при нас е така. Искат да надписвам само памперсите.

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Шкафчетата в яслата ни са надписани и дрешките и обувки/пантофи си стоят там.
И при нас е така. Даже и памперсите стоят в шкафчето и не са надписани.

# 21
  • Мнения: 2 255
В нашата ясла не искат нищо освен резервни дрешки и памперси, които надписваме за удобство, че като ги внесат и не помнят кой на кой, ама е нормално  newsm78
За дрешки досега не е имало проблем, с изкл. на едни розови чорапи веднъж  hahaha

# 22
  • Мнения: 521
Не надписвам. Няма такова изискване в нашата ясла. Досега не е ставала грешка.

# 23
  • Мнения: 891
Не! Никога не сме надписвали, нито в яслата, нито пък сега в градината !

# 24
  • Мнения: 603
Не са ни искали да надписваме нещо.
Само пантофките му са бродирани - в случай, че изхлузи някой из стаята.
Че повечето деца са с еднакви пантофки - то няма особено голям избор...
Инъче резервни дрешки и памперси седят в шкафчето. Дрехи не са обърквали.
Един два пъти съм си го взимала с друга марка памперс, но не го намирам за фатално.
Инъче, бих избродирала дрешките, но все не намирам време Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт