Отговори
  • София
  • Мнения: 1 333
Утре 15.09.06 от 13.00ч ще се проведе ПРОТЕСТ ПРОТИВ ПРОМЕНИТЕ В ЛЕКАРСТВЕНИЯТ СПИСЪК ПРЕД сградата на ЗДРАВНАТА КАСА в кв. Стрелбище на ул. Енос.

Моля елате и ни подкрепете!

Не са малко пациентите засегнати от своеволията на НЗОК.

Може да ми пишете на лични ако ви интересуват повече подробности.

# 1
  • Мнения: 997
Наде, не може ли да го направите в събота или в неделя. Знам, че тогава не работят и институциите, но може повече хора да дойдат. А и  за медиите няма почивен ден.
Работя близо до летището. Ако ми бяха превели майчинството днес щях да взема такси и да дойда в обедната почивка.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 20:27 от елена акманова

# 2
  • София
  • Мнения: 1 333
Скъпа Ели, пак само ти проявяваш интерес  Hug Толкова си мила и внимателна и отзивчива. Благодаря ти   bouquet

Протеста се прави в петък за да се връчват исканията на институциите. Не сме само ние представителите на Организацията на пациенти с Епилепсия, а и на хората с Астма и Паркинсон. Не вземам и аз решенията мила, а само участвам и се опитвам да приканвам майките да ни подкрепят..... но не се справям.
Ще говоря с Веска Събева и ще я помоля да направим самостоятелен протест който ще е в почивен ден и тогава се надявам да ни подкрепите.
каузата ни е благородна и правилна -борим се за правата на децата си и искаме и държавата да мисли за тях.... а не да ги изоставя и да очаква семействата да се справят в тази тежка икономическа ситуация в страната сами. А както знаете повечето майки са безработни, за да отглеждат децата само татковците работят. Но за съжаление има и толкова самотни вече майки, защото бащата е изоставил жена си да се грижи сама за специалното си дете. А тя милата какво да прави? как да оцеляват с детето? Кой ще отговори?
Вече имам 2 приятелки майки с които лежахме заедно по болниците с децата си и те са изоставени от бащите. А колко има такива които не познавам .... за тях се борим ... за децата се борим ... за правата си се борим...

Другият петък също ще има протест ..... Елате тогава! Ще Ви информирам отново !

# 3
  • Мнения: 816
Ей, бих дошла , но сега съм и с двете деца и няма как:( но другия петък ще дойда на всяка цена!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодаря Доротея за подкрепата!

Следващата седмица петъка е почивен ден и затова Протеста ще бъде в Четвъртък отново пред сградата на Здравната каса.
А на 29.09.06 ще бъде пред Президентството. Тогава ще е последният протест. Засега това са последните новини, но може да има и промени, за които ще Ви информирам своевременно.

Днес не можах да отида, защото Мима ми е с много сериозна хрема и кашлица Sad но много се радвам, че моя  колежка ми се обади, пита къде се провежда днес протеста и е отишла с детенцето си. Обеща и в Четвъртък да е с нас Simple Smile


# 5
  • София
  • Мнения: 1 333
Мили майки и татковци приканвам Ви да дойдете на  ПРОТЕСТ ПРОТИВ ПРОМЕНИТЕ В ЛЕКАРСТВЕНИЯТ СПИСЪК ПРЕД сградата на ЗДРАВНАТА КАСА, която се намира на ул. Кричим 1 (с/у хотел Кемпински Зографски) този петък- 06.10.06 от 12.00ч.
Не се отнася само за пациенти с Епилепсия, Астма и Паркинсон,а за всички видове заболявания, защото всички сме засегнати. Бъдете съпричастни и елате да изкажете мнението си, да чуят управляващите гласа на народа.


Ние с Мими ще бъдем там и ще се радваме да Ви видим сред нас!!!

Общи условия

Активация на акаунт