Страх ли ви е ,че всичко може да рухне?

  • 2 620
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
За първи път пускам тема тук.осмелих се защото мисля че започвам да си внушавам.понякога си мисля,че както сега всичко е перфектно един ден може да се срине.това е най-хубавата ми връзка до сега и съм убедена че по-добър от него няма,но ме е страх.говорила съм си с него,но той не осъзнава че го мисля наистина.казва ми "малката ми лигличка пак се е разнежила" и всичко до тук.на вас случвало ли ви се е?нормално ли е стомахът ми да е на топка и само това да ми е в главата?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Във всяка връзка има такива периоди. Не казвам, че е нормално, но всички рано или късно преживяваме своите моменти на несигурност. Това, че ти казва "малката ми лигличка пак се е разнежила" , а не "не ме занимавай с глупости" е добър знак.

# 2
  • Мнения: 220
той никога не ме  е подлагал на съмнение.всяка минута ми показва ,че е готов света да преобърне заради мен,но аз не мога да повярвам до край.гризе ме отвътре и не ми дава мира

# 3
Привет Simple Smile Аз бях така в началото на моята връзка със сегашният ми съпруг ... броях месеците - ок, ходили сме вече 1 месец, 2 месеца, ...5 месеца .... 6 месеца и 3 седмици ...какви ли не глупости ми минаваха през главата ... когато сме се карали сам си мислела , че скъсваме... но той ме е успокоявал... е имало и моменти след 2 години и след сватбата , когато наистина сам си мислела ,че всичко сваpshва и почти сварshи, но сегa бавно и славно се опитвам(е) да изградим нещата на ново ... но е хубаво ,че можеш да споделяш с него... комуникацията е ключът на успеха!!! УСПЕХ!

# 4
  • Мнения: 220
истината е ,че тези мисли ми нахлуха в главата след като катастрофирахме.аз съм била в много тежко състояние и до сега не помня-помня от болницата насам...от тогава всеки ден си мисля такива работи и накрая се реших да споделя с вас

# 5
  • Монтана
  • Мнения: 499
Да, когато се скараме жестоко smile3512 всеки път си мисля че е свършено с всичко.Семейни сме от 6г.6м и тази година ни е много критична.Чувала съм че 6тата год.е най - критична.Остава още малко и ще я преодолеем smile3521,Но пък много се надявам че и двамата се ОБИЧАМЕ страшно много и един без друг неможем txtloves 1dating

# 6
  • Мнения: 220
poliral надявам се нещата м/у вас да се оправят в най-близко бъдеще и да бъдете много щастливи

# 7
  • Мнения: 1 629
Ай, ся! Всичко може да рухне, по всяко време, разбира се. Не за друго, а защото сме хора, грешим, влюбваме се, разлюбваме, вършим глупости, понякога много големи глупости и пречее човешки изцепки. Утре ще задуха утрешният вятър и тежко на всеки, който не вярва.

# 8
  • Мнения: 2 116
Не му мисли толкова! Сега сте заедно и се обичате! Трябва да се наслажсаваш на момента, а не да се тормозиш излишно!   bouquet

# 9
  • Мнения: 6 167
не, не се страхувам
вярвам
ние живеем като по филмите.
и любовта ни е такава.
понякога ме е хващало 'страх', че нещата ще се срутят
но само да ми се усмихне .. веднага ми минава.
обичаме се и се радваме заедно на живота!
страх ме е само от болести и смърт.
от нищо друго.

# 10
  • Мнения: 220
ох аз това със смъртта го преживях донякъде.тази година катастрофирахме двамата.аз го отнесох защото бях без колан,той също но му се размина с малкия дявол.аз бях в болница за малко.и благодарение на него съм още жива.всеки път като е до мен не ги мисля тези работи.до сега беше вкъщи и му казах че тази вечер отново съм се замислила и той се опита да ме успокои.с ваша и негова помощ успях да размисля малко.той ме караше да отида у тях "за по-сигурно",но аз предпочетох да си седя тук

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди време, да, но сега - не. Толкова много неща са ми минали през главата, за да се заблуждавам, че може да е вечно...каквото и да било  Rolling Eyes Наслаждавай се на мига  Grinning Може един ден дори да рухне, да не го искаш толкова и да не ти пука особено, защо да го мислиш от сега  Wink

# 12
  • Мнения: 7 837
А страх ли те е, че утре може да настъпи армагедон?
А че може да умреш?
и т.н. и т.н.

Подчинявайки се или по-скоро вманиачавайки се от подобни неща, създаваш предпоставка за неприятни моменти.

И после се чудим как, защо и търсим виновни.

# 13
  • Мнения: 1 455
Ай, ся! Всичко може да рухне, по всяко време, разбира се. Не за друго, а защото сме хора, грешим, влюбваме се, разлюбваме, вършим глупости, понякога много големи глупости и пречее човешки изцепки. Утре ще задуха утрешният вятър и тежко на всеки, който не вярва.

Напълно съм съгласна!

# 14
  • Мнения: 7 430
Живей на момента и се радвай на всеки един миг заедно с твоя мъж Wink
Не оставяй такива мисли да ти се реят из главата  Peace да не предизвикаш ти самата раздяла Tired

Пожелавам ви още 100 години (най-малко) да сте заедно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт