Подреждане на миялната машина

  • 12 274
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 649
Рени, а как иначе можеш да ги наредиш?!
Хоризонтално, обърнати надолу Laughing... Ми само така водата ги облива качествено, иначе само пръска между чиниите Tired
Ми то така по колко чинии успяваш да измиеш за едно миене?!?! Аз си нямам проблеми като ги наредя изправени по гребените - добре се мият.

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето тук можеш да видиш снимки от моята машина:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120582.20
ooooh! Малий, как са наблъскани... аз моята я оставям почти празна всравнение с твоята.
Като наредя чиниите вертикално не винаги се измиват хубаво.

Ами аз все гледам да я напълня максимално  Joy И нямам неизмити съдове.Щом всичко се мие нормално, защо да не я блъскам до дупка? Peace А и целта на точно тезюи снимки беше да покаже качеството на измиването, не подредбата на съдовете. Признавам,че това не беше най-естетичното подреждане-била е и по-подредена. Например за първи път като я пуснах, така старателно я подредих, естетично, останах удовлетворена от естетиката на подредбата. Laughing Сега вече гледам да се съберат най-големите неща, после вече слагам другите както дойде.

# 17
  • Мнения: 127
Интересен въпрос--как да ги подредя?
Нали ако ги наредиш съдовете да гледат нагоре--ще се напълнят с вода която после трябва да изсипваш.За чиниите си има място--вертикално на гребените за да няма капка по тях останала.Чашите трябва леко да са полегнали за да не се събира вода във външната част на дъното.Ножовете да не са допрени един до друг--аа и бях си купила ножове със силиконови дръжки newsm78  от дръжките не остана нищо разтекоха се в ръката ми.Имам миялна от 7-8 год и аз още бъркам в подредбата--ми то все бързаме--та после някои неща ги пускам пак Laughing

# 18
  • Мнения: 781
Момичета, много благодаря за всички отговори. Днес открих причината - в препаната е била, явно с този Нит моята миялна не може да мие, но днес  bouquet си купих таблетки Сомат и чудото стана.Още не мога да се нарадвам, бях започнала да си мисля, че машината неструва, дано вече започне да мие Praynig

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 18:49 от marchella

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Браво Джемма - половината ти маниер е моят, другата половина е на мъж ми.

Подредбата я усещаш с течение на времето все по силно и качествено.
Чаши слагам само на горната кошница, а приборите с дръжките нагоре. Чинийте само долу, но не по шиповете, а просто с достатъчно разстояние помежду им. И т.н...

marchella - пробвай с Калгонит + сол + гланц отделно.

Общи условия

Активация на акаунт